יום שבת, 19 במרץ 2016

משלוח מנות Fashion tails סטייל

לעתים פורים זה לגמרי החג שלי ולעתים פחות, הכל תלוי במצב הרוח שלי באותה שנה.

 באופן כללי, אני מרגישה לעתים קרובות שבא לי להתחפש למישהו אחר גם ביום יום ובמקרה כזה - אני פשוט עושה זאת, מבלי להמתין לתאריך מיוחד.

אני לא זוכרת מתי בפעם האחרונה קיבלתי משלוח מנות, אבל זה קונספט שזכור לי לטובה גם בשנים שבהם פורים בא לי בטוב וגם בשנים שפחות. אתן כבר יודעות שאני סאקרית של מתנות, לא?

מאז שאני טבעונית זה קונספט מאתגר יותר ואני נשבעת שאחטוף התקף זעם בפעם הבאה שמישהו יציע לי סלט פירות או סורבה קוקוס כקינוח.

לכן שמחתי לגלות אופציה של משלוח מנות טבעוני, שלבוודאי תשמח את הקולגה שלכן בעבודה, אתכן או את ה-BFF הרבה יותר מאשר סורבה קוקוס (לאאאאאאאאאאא!). האחראית לקסם הזה היא גל מ"נשיקות" ובעבור 50 שקלים אפשר לקבל את הקסם הזה שמופיע בצילומים ויש גם כל מיני אופציות נוספות שאפשר לבחור בהן למיטיבי הלכת.

 משלוח המנות שלי כולל שוקולד קרמל- מלח, אוזני המן משוקולד, אוזני פיל, חלווה וניל ומאפין תפוזים ואגוזים, הכל בעבודת יד. נאלצתי להקריב את עצמי לטובת הפוסט, לעשות עבודה עיתונאית קשה ואני יכולה לדווח שטעמתי, בלסתי, דגמתי - ואכן הכל גם טעים. אפשר להזמין באמצעות מסר פרטי, כאן.

אם אתן מחפשות אופציות נוספות למשלוח המנות, אז לאחרונה גם דגמתי את השוקולדים של Vegatino. אני מודה שמוקד המשיכה הראשוני שלי לשוקולדים הללו היו האריזות המחודשות של המותג שהן פשוט נפלאות בעיניי, הטעם הטוב היה ערך מוסף נחמד, לכן גם אם סדר העדיפויות שלכן שונה משלי (כמה ביזארי!) עדיין תהנו מהמארזים היפים. כלומר מהשוקולד המשובח!

 אם כבר אנחנו במוד של המלצות על מוצרים מקומיים, אז לאחרונה לגמרי התאהבתי במוצרים של ז'לינסקי ורוזן הממוקמים הממוקמים ברבי פנחס 10 בשוק הפשפשים ביפו. החנות שלכם פשוט יפה וכיפית - למוצרים  ניחוחות מעולים ולאחרונה התפנקתי בבושם או דה פרפום שאני מאוד אוהבת בניחוח מאסק.

לזלינסקי יש חנות אינטרנטית אבל אני ממליצה בחום לבקר פיזית בחנות כדי לקבל התאמה אישית וליהנות מכל החוויה, כי באמת... זו חוויה.

                                     
הוספתי לקינוח גם בקבוק של יין לבן יבש מהר חרמון, כי קודם כל - בקבוקים מוקטנים זה חמוד ודבר נוסף, יין לבן הוא לא מחייב ושידוך טוב לקינוחים.

אז זהו, זו הצעת ההגשה שלי לחג - מתוקה, עם תשומת לב ובסטייל. חג שמח!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Template Design By Baby in Heels
Back to Top