יום שבת, 5 במרץ 2016

פרחוני זה השחור החדש

אחד הדברים האהובים עליי בעולם הוא זר פרחים רענן ואני מוצאת שככל שהזמן עובר ואני מתבגרת, כך גם אני לומדת להעריך את התרומה של זר יפיפה שכזה לאיכות החיים ולתחושה הכללית בבית. 

 עד לפני כמה שנים, יש סיכוי סביר שלא הייתי מסוגלת להבין מה יש לי לעשות עם זר פרחים מתכלה שנובל תוך כמה ימים ולמה לא להעדיף לקנות משהו עמיד יותר במקום? הייתי גם לחלוטין בסדר עם הקונספט של פרחי פלסטיק שעיטרו את הבית שלי בכמה וכמה אזורים, בעוד שהיום הם עושים לי אלרגיה.

פרחים מבחינתי זה לא משהו שאני נהנית לקבל מאחרים, זה לא מקוטלג אצלי בתודעה בתור מתנה או מקושר לעונה או חג מסוים. זרי פרחים אני קונה לעצמי, לבית, מתוך ההנאה שאני שואבת מבחירת פרחים שונים בכל פעם: טיפול בפרחים והסידור שלהם בצנצנת מתאימה. אני כל הזמן מחפשת דרכים חדשות להאריך את החיים שלהם ובאופן כללי נהנית גם מההתעסקות בהם משל הייתי מרת'ה סטיוארט.

פאוני מרהיב ביופיו, נר משובח עם תווים וורדים, סיגליות וזעפרן - מכאן, מחברת עם הדפס פרחוני - מכאן והצמיד שעיצבתי יחד עם שלומית אופיר - מכאן.
שזרה את הזר: יעל אביב מ"גרילנדה"

אז מה בעצם מקור ההתאהבות הזו? ובכן, אני חושבת שזו בעיקר הידיעה שהטבע יכול לייצר משהו כזה מופלא שגורמת לי לחזור אליהם בכל פעם. לכל פרח יש עלי כותרת שונים, פיגמנטים שונים, ריח שונה, גבעולים ועלים שונים. כל פרח מגיע בגודל שונה, אורך שונה.

 שזרה את הזר: קים ביולו
חלק עדינים יותר וחלק פחות, ממש מדהים אותי כיצד לכל פרח יש תכונות אופי משלו שקובעות האם הוא יחזיק מעמד כמה ימים טובים, לעתים שבועות או ייגסוס במהרה. אפילו תהליך הגסיסה של הפרחים יפיפיה בעיניי ולמעשה אני אוהבת כל דבר שקשור בהם.

שזרה את הזר:  Flowerbooth
עגילי רוז קוורץ, מכאן

הפרחים האהובים עליי הם האדמוניות, הקמומיל, הטוליפים, הנוריות וסוגים מסוימים של ורדים. אני אוהבת גם נרקיסים, כלניות ורקפות - למעשה, הפרח היחידי שאני יכולה לקבוע באופן חד משמעי שאני לא אוהבת כלל וכלל זו החמניה, עמה הסליחה.

התכשיטים מכאן

אני אוהבת ריחות פרחוניים וכל מיני הדפסים, גרפיקות ועבודות אמנות הקשורות בפרחים, אני אוהבת קעקועים פרחוניים יותר מכל ועל כן יש מוטיב פרחוני כמעט בכל אחד מהקעקועים שלי וכמובן גם בקעקוע הבא שאני מתכננת. אני אוהבת את העובדה שהצבע של השנה הוא רוז קוורץ כי הוא מזכיר לי את הפרחים האהובים עליי.

 אני אוהבת גובלנים, קשתות פרחוניות, שמלות פרחוניות.

כבר יצא לי לגרור את נתן ברחבי הארץ בחיפוש אחר פריחות מרשימות ובאופן כללי, הדרך הבטוחה לשמח אותי היא להביא אותי אל ורד שמיר, המשתלה הכי יפה בארץ לטעמי, להכניס אותי למקרר שם ולהניח לנפשי. יש סיכוי סביר שאקפא במקרר הזה, אבל לפחות אקפא מאושרת.

 הייתי שמחה להשתתף בסדנת שזירת פרחים נוספת, אז אם אתן מכירות אחת מוצלחת באזור המרכז, אנא דווחו לי בתגובות!

יש כאן עוד חובבות פרחים בקהל כמוני?
כל התמונות נלקחו מהאינסטגרם שלי, מוזמנות להצטרף, פרחוני שם! >>

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Template Design By Baby in Heels
Back to Top