יום חמישי, 3 במרץ 2016

מה בתיק שלנו? מהדורת בלוגריות יוצאות לבלות

כשזה נוגע לתיקים שלי, תוכלו לתפוס אותי באחד משני המצבים הבאים: האחד הוא עם תיק גדול שבו אני סוחבת פחות או יותר את כל תכולת הבית והשני הוא עם תיק מיניאטורי למדי שאליו אני דוחסת בקושי רב אפילו ארנקון. כזו אני, בחורה של ניגודים, או משהו כזה.

 אני מוצאת שאין לי כל כך תיקי ביניים אבל אני מסתדרת יפה מאוד גם בלעדיהם.

מאחר שלאחרונה ביליתי הרבה בחברת שקר החן והבל היופי וזאת על אף שכינתה אותי מדרובה בסרטון האחרון שלנו ביחד, העדפתי את תיק המדוזה החמוד שלי על פני הסמי טריילר שאותו אני מכנה תיק ביום יום וכך יצאנו לנו, קלילות ואוויריות לבלות, עד שהכנאפה שבלסנו לא אפשרה לנו להמשיך להתהלך בקלילות אפילו כשאנו מצוידות בתיק זעיר בלבד.


אז מה בתיק שלנו? דברים הכרחיים לבילוי בעיר: דפים סופחי שומן ומצילים חיים של לייף, פודרה לטאץ' אפים עם מראה, ליפסטיק לטאצ'אפים גם כן - בהחלט מוצר חובה כשבולסים כנאפה, מטבעות, כרטיסי אשראי - אני כאמור אפילו הצלחתי לדחוס פנימה את הארנקון החביב עליי. 

שני פריטים נוספים: תרסיס הרענון הותיק שלי מקודלי יחד עם אחד הבשמים האהובים עליי של קלואה, שילוב מומלץ במיוחד בימי הקיץ ואוזניות: אלו ספציפית עלו באש בתאונת נרות מצערת (אל תשאלו) וקיפחו חייהן, אבל הן הוחלפו באוזניות טריות שטרם פגשו בלהבות. סה טו, כל שאר החפצים נותרו גלמודים בתיק הגדול עד שאתאחד איתם שוב.

מה אתן לוקחות איתכן בתיק ליציאה פרועה בעיר?

3 תגובות:

 1. great video!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  השבמחק
 2. הי,
  את מוזמנת למחוק את התגובה הזאת, רק רציתי להגיד שנראה לי שיש typo בסוף - "דפים סופחי נייר" אמור להיות "סופחי שומן" או משהו כזה, לא? :-) והסירטונים שלך ממש חמודים, אבל האותיות הלבנות על הרקע הבהיר שאת לרוב בוחרת בו מאוד לא ברורות, קשה לקרוא.

  וזהו, חוץ מזה הבלוג שלך מושלם, והחיים שלך נראים כל כך כיף שאני צריכה להתאמץ לא להפוך למפלצת קינאה... ;-) שיהיה לך רק טוב בע"ה!!

  השבמחק
  תשובות
  1. היי אנונימית יקרה, מדוע שאמחוק את התגובה שלך? אני לא יודעת אם זו העייפות, אבל כשגיליתי את השגיאה הזו צחקתי בפראות. דפים סופחי נייר - זה צריך להיות סטארטאפ!
   לקחתי את ההערה שלך לגבי הכיתוב לתשומת לבי, להבא אבחר בקונטרסט משמעותי יותר, תודה רבה על התגובה המקסימה :) שיהיה גם לך רק טוב!

   מחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top