יום שישי, 11 במרץ 2016

הרשימה השנתית - מתנות יום ההולדת!

ברור לי לחלוטין שיש אנשים שיתחלחלו מהקונספט של הפוסט הזה, שהפך כבר למסורת קטנה - רשימת מתנות יום ההולדת שאשמח לקבל השנה.

יש שיגידו שזה הורס את המיסתורין, ההפתעה ואפילו המימד הרומנטי הכרוך בהענקת מתנת יום הולדת, אחרים אפילו יגידו שזה מעט מגלומני. למרות שאולי כל זה נכון, אני דווקא מעדיפה לחשוב שזה פרקטי. אני אוהבת לקבל מתנות בדיוק כפי שאני נהנית להעניק מתנות לאחרים, אך אין ספק שהמשימה לקלוע לטעמו של אדם אחר היא תיק ואני כאן במטרה להקל על אחרים תוך כדי שאני מבטיחה לעצמי שאקבל מה שאני באמת רוצה.

יש לי הרבה מאוד חפצים ופריטים בבית - כך שבאמת אין לי צורך לקבל מוצרים שאני לא צריכה או לא רוצה, אז מטרת הרשימה הזו היא ליצור סדר עבור כולנו. כמובן שאני אסירת תודה על כל מחווה של תשומת לב ואכן, העיקר הכוונה ובעיניי זה לחלוטין לא סותר את מה שמופיע כאן.

 אני בהחלט יכולה לומר שהרשימה השנה הרבה יותר בוגרת ביחס לשנה שעברה, מה שאומר שאולי גם אני התבגרתי, אבל באמת שאין צורך להיכנס למשמעויות ורבדים פילוסופיים, אנחנו כאן כדי להביט באסופה של חפצים נאים, אז שנתחיל?

 במוצרי חברת Aesop האוסטרלית, הטבעונית והאורגנית התאהבתי לחלוטין לאחרונה והנה מוצר נוסף שהייתי שמחה לצרף לאוסף שלי, מכאן. יאאי נרכש!

נמשיך במוטיב הירוק עם כיסוי חדש ל-LG G3 שלי, מכוסה כולו בעלים נאים, מכאן.

תיק גב הוא השקעה ולכן הייתי שמחה לאחד חדש, רצוי בצבע ניודי - פרקטי, נקי ויפיפיה. מכאן.

את הבשמים של Diptyque אני סקרנית לנסות כבר כמה זמן ולכן האופציה הזו נראית לי כמו התחלה מעולה. יאאי נרכש!

תיק איפור עם רוכסן נחושת והדפס שיש? כן, כן ושוב כן. מכאן.

גם סניקרס זו השקעה טובה ולמרבה המזל מצאתי עבורכן שלוש אופציות שונות במידה 36, תודו לי אחר כך. הראשונה מכאן.

האופציה השניה מכאן

והאחרונה מכאן

נר נאה ויקר זו הוצאה שאני לא מצליחה להצדיק ביום יום, אז מזל שיש יום הולדת! מכאן.

חולצה יפיפיה מבית KOKETIT, מכאן

כי יש לי קטע לא ברור עם עיניים, מכאן יאאי נרכש!
 לקראת יום ההולדת שלי תפציע קולקציית אביב חדשה של Rifle ביולטה. כאשר זה יקרה אצטרך משם... הכל! יש לי אובססיה קשה למותג הזה.

 אוקיי, אני יודעת, זו לא בחירה כל כך בוגרת. אבל זה כל כך חמוד! מכאן.

כי אני חולמת בהקיץ על מצלמה חדשה כבר תקופה וזו, מבדיקות שעשיתי, אמורה להיות מעולה במיוחד ולא יקרה. מכאן.

באשר לשאלה איך תוודאו שמתנה שאתן קונות - לא יקנו גם אחרות, התשובה היא פשוט... תשאלו! אני גם ככה לא מאמינה גדולה במיסתורין סביב מתנות, אז מוטב לשאול!

מה אתן חושקות כמתנות ליום ההולדת שלכן?

3 תגובות:

  1. השווית בין המצלמה הזו לבין הפוג'יפילם אינסטנט מיני 8? תוכלי לתת תקציר?

    השבמחק
    תשובות
    1. אומר לך ממה שאני יודעת: את האינסטנט מיני 8 יש לי, היא גימיק חמוד והיא עושה את העבודה, אבל המצלמה די גרועה וזמן הפיתוח שלה ארוך. המצלמה הזו אמורה להיות הרבה יותר משוכללת ואיכותית ממנה, המחירים ביניהן דומים מאוד, החיסרון היחידי שגיליתי במצלמה הזו היא שהפילם שלה לא כל כך נגיש בינתיים, בעוד שאת הפילם של האינסטנט מיני קל לאתר באיביי וגם בארץ.

      מחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top