יום ראשון, 28 בפברואר 2016

Golden touch - לוק ליום חורף חמים

יש סוגי אאוטפיטים שיכולים להוציא ממני 500 מילים בקלות וכישורים ורבליים שלא הייתן חושבות שאפשר להקדיש כדי ללהג על בגדים ויש אאוטפיטים שאילו היה אפשר לסכם אותם ב"תראו, לבשתי בגדים" - סביר להניח שזה מה שהייתי עושה.

מה שאני מנסה לומר הוא שזה מסוג הפוסטים שמתאימים יותר לאופציה השניה, אך מאחר שאני בלוגרית רצינית וכל זה, אנסה בכל זאת לחשוב על כמה תיאורים והסברים כי באמת שהסוודר המנצנץ הזה ראוי ליותר.
 

אפרופו הסוודר, הייתי מצפה שבשלב הזה הוא ייראה כמו סמרטוט. בחורף הקודם חרשתי עליו ובכל פעם הותרתי אחריי שובל של נצנוצים גרוטסקיים. יש לו ריח תעשייתי איום ובאופן כללי הוא נראה כמו משהו שלא ישרוד אפילו לבישה אחת אבל עובדה - הוא שורד.

הסיבה שחרשתי עליו היא כי בשנה שעברה, אלו היו המדים הקבועים שלי: שמלה כלשהי ומעליה סוודר כלשהו. תיאור מעורר השראה, אני יודעת. השנה שיניתי כיוון ולשם שינוי התרחקתי משמלות, אז הסוודר הצעקני הזה נותר בארון, אבל החלטתי שאין כמו בראנץ' שישי בנווה צדק כדי לשלוף את כדור הדיסקו הזה. 

בדיעבד התברר שזה היה שילוב מנצח והאמת היא שהמחסור במוזה ככל הנראה נובע מההכרה המצערת שהחורף עומד להסתיים. סביר להניח שאתן כבר ממתינות לרגע הזה, הבנתי שזה טרנדי עכשיו בקרב כל מי שחושב שהחורף היה ארוך מדי וקשה מדי, אבל לא אני. מבחינתי החורף הזה יכול להימשך לנצח ואולי אם הוא אכן היה נמשך עד אוגוסט, הייתי מסכימה לסחוב את עצמי להופעה של סיה בפארק.

בכל מקרה, אני לובשת: שמלה - טרגט/ סריג - קאלה/ נעליים - קונברס/ תיק - אלדו מאסוס (ישן)/ גרביונים - איביי/ משקפי שמש - QUAI מאסוס

תגובה 1:

Template Design By Baby in Heels
Back to Top