יום שבת, 27 בפברואר 2016

שווים את ההייפ?

פרט לסקירות האיפור האחרונות שלי, נחתו אצלי לאחרונה כמה מוצרים לוהטים שמעוררים באזז ברחבי קהילות האיפור ברשת. מאחר שאני חמוצונת ידועה, חשבתי שיהיה נחמד שגם אני אבדוק האם המוצרים הללו שווים את ההייפ ובאופן פוטנציאלי - אצטרף למסיבה או לחילופין אחריב אותה לחלוטין.

מוכנות?

אז נתחיל מההיילייטר המפורסם של OFRA שעורר באזז משתי מכיוון שהוא יוצר באופן בלעדי לישראל, שזה מרשים למדי. הנה יתרון שיש לנו על פני קייטלין לייטס, אין יור פייס! (סליחה קייטלין, אני אוהבת אותך קייטלין).

אני רוצה להקדיש רגע נוסף לשם בו מיתגו את המוצר הזה בארץ - פיצה. אני אוהבת פיצה, אני אוהבת כל דבר שקשור בפיצה, אני אוהבת בצק. זה, חברות, הוא אינו גוש של בצק עם תוספות מעל ובהתאם לכך הייתי מעדיפה שלא יקראו לזה פיצה. אולי זו רק אני. אולי כל הדיבורים האלה הפכו אותי לרעבה. אולי, אני לא יודעת.

במוצר יש חמישה סטריפים שונים עם כל תת גוון של היילייטר על פני השמש, מגוון ברונזה ועד גוון לבן לחלוטין. בעבור 96 ש"ח מקבלים למעשה חמישה מיני היילייטרים שזו תמורה מלאה למחיר ואף יותר מכך.

אם בכל זאת יורשה לי להיות חמוצה, אני קצת אמביוולנטית לגבי האופן שבו המוצר הזה בנוי: מצד אחד, ברור שלקבל חמישה היילייטרים במחיר של אחד זה מגניב וגם כיף במיוחד שיש כאן מגוון.  מצד שני, אני מוצאת שהיילייטרים סופר חמים לא מתאימים לי ולכן אני צריכה להשתמש במברשת מניפה קטנה באקסטרה זהירות כדי לא ליצור איזה מין מיקס שיחמיא גם לפרצוף החיוור שלי. 

מצד שלישי (אתן עדיין עוקבות?) - את גווני הברונזה שאותם אני לא מניחה על הפרצוף שלי, אפשר להניח על העפעפיים בתור צלליות, מה שהופך את המוצר לרב תכליתי שזה משהו שאני תמיד מעריכה במוצרי איפור.

אמביוולנטית, כבר אמרתי? אז לסיכום, למרות שזה מוצר מעולה ויש בו פורמולה חמאתית ופיגמנטית, אילו הייתי צריכה לבחור בין הפלטה הזו לבין היילייטר יחיד שעובד לי טוב - הייתי בוחרת בהיילייטר יחיד ונחמד, אבל אני בטוחה שהרבה מכן יחלקו עליי ויחשבו שאני מטורפת. 

את ההיילייטר של OFRA ניתן להזמין כאן. 

איל מקיאג', איל מקיאג'. הנה סטארטאפ: בכוונתי לסקור את מוצרי השפתיים החדשים של המותג מבלי לציין את המילים "מהפך" או "תדמית" אפילו פעם אחת, מה דעתכן? נשרוד את זה?

אז איל מקיאג' השיקו עפרונות שפתיים חדשים, מאורע משמח לאור העובדה שגם ככה רכשתי שם עפרונות שפתיים בעבר שהיו מעולים. קיבלתי לסקירה חמישה גוונים: שניים ניודיים, שניים סגולים-ורדרדים ואחד כהה לטובת כל הליפסטיקים הומפיריים שעדיין הולכים חזק.

הייתי צריכה להוסיף גם את המילה "חמאה" לרשימת המילים האסורות אך לא עשיתי זאת ולכן לא אהסס ואעשה שימוש נוסף במילה "חמאתיים" כי זו הדרך הטובה ביותר לתאר את המריחה שלהם. הם הופכים את מלאכת הנחת השפתון לאחר מכן ל-Easy breezy

האהוב עליי בחבורה הוא הנייקד ואם הייתי ממליצה לכן על שלושה, הייתי אומרת שתבחרו אותו, את Spooky וגם עפרון אדום כלשהו כי הרי הנחת שפתון אדום זו אמנות לכל דבר ולכן מוטב להצטייד בעפרון שפתיים תואם. העפרונות עולים 99 ש"ח לאחד לפני ההנחות השונות.

התנסיתן באחד המוצרים שהוצגו בפוסט? הם קורצים לכן? מוזמנות לשתף בתגובות!
גילוי נאות: המוצרים התקבלו לסקירה

2 comments:

  1. מילים כדורבנות, אני מאוד מיינסטרים ואהבתי את שני המוצרים!

    השבמחק
  2. אני תמיד אהבתי את העפרונות שפתיים של אייל מקיאג', יש לי אדום וורוד ניודי שקניתי מלפני הרבה זמן ואני מאוד מרוצה!!! פוסט נהדר!!

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top