יום שני, 18 בינואר 2016

New everything

על אף התנגדותי החריפה לסטריאוטיפיים מגדריים, אני נאלצת להודות שבכל הנוגע לקשר שבין האישה לשיער שלה - כל הקלישאות נכונות.

עבורנו תספורת היא לא רק תספורת, לבטח אם מדובר בשינוי מהותי. כל שינוי שכזה יש מאחוריו כל מיני מסרים סימבוליים, כמעין: שיער חדש משמעותו התחלה חדשה, מכירות את זה?


לאחר תקופה לא פשוטה, החלטתי שצריך לחתוך כדי שהוא יגדל בריא וחזק יותר - ולא, אני לא מתכוונת רק לקצוות השיער השרופים שלי.

גם אם נניח לכל הסימבוליות הזו בצד, הסיבה הרשמית להחלטה במייקאובר נבעה מכך שלא הסתדרתי יותר עם השיער שלי: מאסתי בצבע, הוא הגיע לאורך שבו היא איבד כל צורה ונוצרו לי מדי כמה ימים קשרים על גבול הראסטות שכל המרככים המפונפנים ביקום לא הצליחו להשתלט עליהם.


אז החלטתי שדרוש שינוי ואם כבר שינוי - רצוי כזה שיהיה משמעותי. אני לא אוהבת לפקוד את המספרה לטובת קיצור כמה סנטימטרים בשיער ולכן כמעט תמיד מדובר במהפך דרסטי כלשהו.

הפוני ואני לא נפגשנו מאז התקופה שאחרי הצבא, למעשה התקופה שבה הבלוג רק התחיל את צעדיו הראשונים. לא חשבתי שאחזור אי פעם לפוני, אבל זו פחות או יותר הייתה האלטרנטיבה היחידה לאור העובדה שכבר עייפתי ממלאכת צביעת השיער ולא היה צבע קונקרטי שרציתי. אז פוני.

 השינוי מרגיש לי כל כך משמעותי, שאני כמעט מרגישה מחויבת גם להתאים את הסטייל שלי אליו וכתוצאה מכך אני לובשת בגדים כהים יותר, נוחים יותר, ג'ינסים ואולסטאר או חצאיות קצרות עם אולסטאר, כובע (כי כובעים עם שיער קצר זה כיף!) ומאמצת לי לוק כללי של Badass עם פוני.

מצחיק שתספורת מחוללת גם שינויים בסגנון הלבוש ואולי אפילו קצת באישיות, אבל ככה החלטתי שכך טוב לי החורף והיי, מי יכול לעצור בעדי? אני אישה עם שליחות ופוני.

אז גם הלוק שמופיע כאן מבוסס על הוייבז החדשים שלי: אולסטאר לבנות שהפכו לחלק ממדי החורף שלי בימים לא גשומים, חצאית משובצת והכובע הזה שעליו יש לי קראש מהותי.

אפרופו שינויים, זו גם ההזדמנות לספר לכן שביום שישי הקרוב, אני וחברתי הטובה טל אטרקצי עורכות מכירה ביתית ברמת גן, שבה כל הבגדים - ללא יוצאי דופן, יעלו עד 50 שקלים בלבד, כולל בגדי מעצבים חדשים ממש, את כל הפרטים תוכלו למצוא כאן.

 גם לכן יש סיפורי מייקאובר שכאלה? אם כן, שתפו אותי!

אני לובשת: חולצה: ישנה מאוד מתמנון, חצאית: ביאנתיקה, נעליים: קונברס, תיק: מדוזה, שרשרת: שלי דהרי, גרביונים: איביי, כובע: עדיקה, ג'קט: איביי (ישן)

3 תגובות:

 1. great pics nice video!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  השבמחק
 2. אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאה.
  אוקי התעלפתי, תכף אשוב.

  השבמחק
 3. כבר כמה ימים רציתי לכתוב לך שאת פשוט ניראת מהמם!
  זה לוק שהוא כל כך את!

  השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top