יום שלישי, 12 בינואר 2016

הארות והצללות לבהירות - יש חיה כזו!

כל טרפת ההצללות וההארות היא עניין טריקי עבורי. אני תמיד רואה הדגמות שבהן יוטיובריות או מאפרות מפסלות לעצמן את הפנים מחדש וברור לי שזה לא יעבוד עליי.

קודם כל, אני לא ממש רוצה לפסל לעצמי את הפרצוף מחדש, אני לא אוהבת את העניין של להתאפר כדי לא להיראות כמו עצמך ושנית, ברור לי שעליי, עם הכישורים שלי וגוון העור שלי - זה ייראה בוצי, מוגזם, חובבני, פארודי.

כתוצאה מכך אני מוותרת על הצללות והארות רטובות, אני מוותרת על פיסול האף וקו הלסת. אני מחממת קצת את הפנים, בערב אני מדגישה את זה עוד קצת עם מעט הצללות וגם באזור קו השיער אני מוסיפה קצת חומר, מה שגם כן לפעמים נראה לי מוגזם.אז גם אם בפועל אני לא ממש מחטבת או מפסלת את פרצופי החיוור, בפועל אני מוסיפה לו קצת חמימות, עוד מימד נוסף וזה נחמד לי. מניחה ומטשטשת עד שזה נראה לי שפוי ומאוזן.

אגב, רק לאחרונה בכלל גיליתי שיש הבדל בין ברונזר לקונטור, בין חימום להצללה, בין גוון כתום לגוון אפור (כלומר, את ההבדלים ראיתי במו עיניי, אבל לא ידעתי עד כמה זה אישיו). זה עולם כל כך מורכב והוא פשוט עושה סחרחורת למשתמשת הממוצעת אך החובבת, כמוני למשל. 

אז הנה בכל זאת מה שעובד בשבילי מבחינת מוצרים, מברשות וטכניקות:

אז את הברונזר, את הגוון החם יותר מביניהם, אני מניחה מנקודת המפגש בין האוזן והלסת לכיוון מטה ומטשטשת. אם מדובר באיפור ערב, אקח מברשת דחוסה יותר ואשתמש בפעם במוצר בגוון קר, אפרפר אפילו ואעבור שוב על אזור מדויק יותר הפעם, אך באותו קו בדיוק.

את ההיילייטר אני מניחה גבוה יותר, באזור שבו השמש פוגשת באופן טבעי את עצמות הלחיים עד לתפוחי הלחיים.

את הסומק אני מניחה בדיוק באמצע, בין ההיילייטר לבין הברונזר ועולה איתו אפילו קצת למעלה להתחלה של קו השיער, רק כדי לקשור את כל המראה יחד. זו הטכניקה היחידה שלמדתי מניקי טוטוריאל אגב, שהכינה מדריך מעולה לקונטורינג של עור בהיר. אני בדרך כלל לא מתחברת ללוקים שלה אבל הפעם הרגשתי שהיא ממש תרמה לי.

בעבר הייתי מתחילה עם הברונזר, עוברת לסומק ואז להיילייטר - ואני מרגישה שדווקא עכשיו, העובדה שאני מחברת בין ההיילייטר לברונזר עם הסומק, מחבר את כל הלוק בצורה מוצלחת יותר, אבל בפועל אני לא יודעת עד כמה זה הבדל עקרוני.

כשזה נוגע למברשות עבור היילייטרים, אני אוהבת להשתמש במברשת מניפה קטנה לימים שבהם אני מחפשת לוק עדין, מברשת דו פייבר קטנה או מברשת קטנה ודחוסה יותר, שאיתה התוצאה היא מורגשת ולכן מתאימה יותר לערב.

במברשות ברונזר וקונטור, הטיפ העיקרי שלי הוא לא להשתמש במברשות סופר רחבות או סופר פלאפיות. אני משתמשת בדרך כלל במברשת דו פייבר להנחת ברונזר, לפעמים גם במברשת זוויתית רכה, להנחת הקונטור אני משתמשת במברשת של ריל טכניקס מתוך סט הקונטור וההיילייט שלהם שהיא פשוט מעולה בעיניי: קצרה, דחוסה ומגיעה לכל המקומות הנכונים. הסט מכאן.

אני חושבת שכבר הזכרתי את הפלטה הזו של Makeup revolution לא פעם בהקשר של הצללות והארות לבהירות, אבל היא באמת פנטסטית. אחת הפלטות היחידות שבה שום גוון לא נותר אצלי מיותם או חסר שימוש. יש בה מוצרים לחימום הפנים, מוצרים לחיטוב הפנים, היילייטרים עם שימר, בלי שימר - ממש מבוא לכל העסק הזה לטירוניות כמוני במוצר אחד ובמחיר ממש משתלם (היא עולה משהו כמו 40 זלוטי, שזה כ-40 שקלים). מכאן.

גם ה- Bronzing pearls של מאלו ווילז הוא מוצר נהדר: כזה שאי אפשר להעמיס איתו, אי אפשר ליצור איתו מראה מוגזם ולמרות שהפנינים נראות גימיקיות, בפועל הן ממש לא - ואפשר להוציא מהן חומר בדיוק בכמות הנכונה. מכאן.

גם את ההיילייטר של OFRA בגוון You glow girl הזכרתי לא פעם, אבל זה באמת מוצר יפיפיה. הוא בגוון קר מאוד ולכן מתאים לבהירות, אפשר להניח אותו בצורה עדינה ליום יום ואפשר ממש להעמיס אותו ולבנות הארה מאוד מאסיבית. מכאן.

הברונזר של ללין מתאים אך ורק לבהירות משום שלא ייראו אותו על שום גוון אחר, אפילו אני יכולה להשתמש בו ביד יחסית כבדה אם פתאום מתחשק לי וזה לא ייראה כתמי או בוצי, הוא עד כדי כך חיוור ויפה. מוצר שהוא בגדר מאסט למתחילות ולבהירות, כי אי אפשר לטעות איתו.

עוד מוצר הארות עדין ויפה הוא ה- Halo של איל מקיאג' - וגם אותו אפשר לבנות איך שרוצים. הוא גרוס דק, מרגיש איכותי וכיף לעבוד איתו.

היי, פתאום כל המוצרים האלה לא נראים מפחיד כל כך!

* גילוי נאות: חלק מהמוצרים בפוסט התקבלו בעבר לסקירה
* גילוי נאות: הלינק לגילטי הוא חלק מתוכנית שותפים באתר

תגובה 1:

  1. ואוו תחילת הסרטון, כאב לי לראות!
    התוצאה יפה וטבעית, ולא הייתי חןשבת בחיים להשתמש במברשת דואו פייבר כזו להנחת ברונזר, אצלי הם למייקאפ! אבל אני חייבת לנסות עכשיו.

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top