יום שבת, 12 בדצמבר 2015

Do it like Kylie

אני לא חושבת שיש אושיה שהשפיעה יותר על עולם הביוטי בשנה האחרונה מאשר קיילי ג'נר, שזה אירוני, כי היא הרי שינתה לחלוטין את האופן שבו הפנים שלה נראות עוד לפני גיל 18, אז מה זה אומר עלינו שאנחנו מחקות כל מה שהיא עושה?

נניח לשאלות הפילוסופיות האלה בצד, אין ספק שמהלך השנה האחרונה כולנו נפתחנו יותר לרעיון של שפתיי ניינטיז חומות בזכותה או באשמתה (תלוי איך מסתכלים על זה) והרי זה היה רק מתבקש ועניין של זמן, שגם היא תשיק מוצרים משלה.


אז זה בהחלט קרה והמוצרים כולם אזלו תוך כמה שניות, כן, שניות, מהרגע שעלו לאתר שלה למכירה ומאז אפשר למצוא אותם בעיקר באיביי במחיר מופקע. אל תמהרו לשים בידינג בסכומי עתק על המוצרים האלה עדיין כי אני בטוחה שאם תחקרו את האוסף שלכן, תמצאו כמה וכמה אלטרנטיבות דומות גם אם לא זהות.

גם אני מצאתי כמה כאלה באוסף שלי ולמרות שהסווטצ'ים לא לגמרי זהים (אם כי אני בטוחה שגם משחקי תאורה הם פקטור פה), אני בטוחה שאם אערבב אותם קצת או אוסיף עיפרון שפתיים למשוואה, אקבל תוצאה מאוד דומה - שפתיים בגוון ניוד מושלם עד כדי חום כהה.

 הופתעתי לגלות כמה שפתונים נוזליים ושאר שפתוני מאט יש לי בסקאלה הזו של הגוונים, מה שמוכיח שאני קורבן אופנה מושלם, מה שמסביר למה גם הקיט של קיילי קצת קרץ לי, מה שמסביר מדוע לא הייתה לי שום הצדקה לקנות אותו גם אילו היה זמין יותר.

אז אתן יכולות לקחת את זה לכיוון כללי יותר, לא לרוץ לקנות כל מוצר חדש שיש סביבו הייפ אלא לבחון קודם כל דיופים באוסף שלכן ואתן יכולות לקחת את זה למקרה הספציפי הזה ולמצוא גם אצלכן דיופים ראויים, כך או כך, בברכת חיסכון כלכלי ושפתיי קיילי ג'נר לכולנו (טבעיות, ברור שטבעיות).

 את Salem ניתן להזמין כאן.
את Bleached ניתן להזמין כאן.
את Pinch ניתן להזמין כאן.
את Fleur ניתן להזמין כאן.

אילו דיופים מוצלחים מצאתן? מוזמנות לשתף!

2 comments:

  1. בדיוק שהם יצאו ראיתי סרטון של מישהי שחיפשה דיופים. אהבתי את הרעיון, אני בדרך כלל משתדלת לקחת נשימה טרם ריצה הסטרית למקלדת בחיפוש קדחתני איפה מזמינים...

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top