יום ראשון, 8 בנובמבר 2015

נצנוצי סתיו + סרטון!

הכותרת קצת מהממת אפילו אותי. הייתי משוכנעת שאישאר במשבצת הבלוגרית והנון יוטיוברית עד קץ חיי (או משהו קצת פחות דרמטי).

אני אוהבת יוטיוב, עד מאוד, אבל איכשהו, תמיד הרגשתי שזו פלטפורמה שלא מתאימה לי. לא יכולתי לדמיין את עצמי יושבת מול המצלמה ומדברת -  ולמרות שאיני טכנופובית, אני מודה בפה מלא שהרעיון לערוך סרטונים די הרתיע אותי.
 אני מרגישה שאני שוחה באותה בריכה כבר כמה שנים. בריכה שעושה לי טוב, שאני נהנית ממנה: היא משפרת את סיבולת הלב, מאריכה את החיים, עושה טוב לעור הפנים וכל הג'אז הזה-  אבל אותה בריכה. יש לי עקומת למידה ואני תמיד רוצה להשתפר בכל הקשור לצילום, כתיבה, יצירת תוכן, אבל בגדול, אני שולטת ביוצרות ועל כן אני נמצאת באותה הבריכה.

אני לא יודעת מה גרם לי לזרוק את עצמי פתאום למים העמוקים. זו הייתה החלטה ממש רגעית וציוד מתאים לא היה לי, מה שכנראה קיצר את חיי כשזה הגיע לשלב העריכה, אבל הייתה בזה תחושה חדשה ולא מוכרת, שזה תמיד מפחיד אבל גם נעים. תחום חדש להתמצא בו ולהיות טובה בו, דרך חדשה ליצור תוכן, אפשרויות חדשות לגלות.

אז בינתיים החלטתי לא להחליט, הרי כבר אמרתי שהצהרות זה לא הקטע שלי. יצרתי את הסרטון הזה בתור כלי עזר משלים, דרך נוספת לבטא את עצמי, ערוץ נוסף ליצור בו תוכן ונהניתי מזה. האם אתמיד בזה? האם אהפוך ליוטיוברית מן המניין במקביל לבלוגינג? האישיות הכפייתית שלי שמסרבת לפרוש מאוד רוצה לומר שכן, אבל אני אומרת - נחיה ונראה. מוזמנות להצטרף לערוץ ולגלות יחד איתי.

עד אז, אני משאירה אתכן עם לוק סתווי, עם גמדה פלאפית ועם כל הנצנוצים שהם חלק בלתי נפרד מהחיים שלי, בין אם אני שוחה במים הרדודים האהובים ובין אם אני קופצת ראש לעמוקים.

אני לובשת: סריג - קאלה/ חצאית/ ביאנתיקה/ מגפיים: אסוס/ שרשרת: שלומית אופיר/ כובע: אלדו/ כוס קפה: רוקגלאם

3 תגובות:

 1. היי לובה
  לא מזמן ראיתי פוסט אצלך עם התיק ליפסטיק מASOS (35 פאונד)--
  http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Lipstick-Cross-Body-Bag/Prod/pgeproduct.aspx?iid=5609121&cid=0

  במקרה ראיתי אותו אחד באליאקפרס ב19$ (ב-11.11) ורציתי לעדכן אותך--
  http://www.aliexpress.com/store/product/Black-Acrylic-Lipstick-Shape-2015-New-Evening-Bags-Purses-Luxury-Ladies-Vintage-Crystal-Evening-Bags-Chain/1455372_32476661651.html

  אני כמעט בטוחה שהתיקים זהים!!!

  השבמחק
 2. היי יקירה, תודה רבה על העדכון. האמת היא שגם אני מצאתי אותו בחיפוש רנדומלי ואפילו שיתפתי בעמוד הפייסבוק שלי, ההוכחה לכך שלא צריך למהר ולהשקיע הון בתיקים משונים באסוס :) הם נראים זהים לגמרי גם לי.

  השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top