יום שישי, 27 בנובמבר 2015

שגרת טיפוח חורפית

עוד לפני שנשקע עמוק (עמוק) בתוך המוצרים, אספר לכן קצת על העור שלי: יש לי עור מעורב, סטנדרטי בסך הכל, לא רגיש באופן מיוחד. שמנוני באזור ה-T ונוטה ליובש קל בימי החורף. לעתים קרובות מופיעים לי חברים לא רצויים באזור הסנטר שמתנהגים כמו בחורים ששתו קצת יותר מדי בפאב השכונתי.
אני בהירה מאוד ועל כן יש לי עור שקוף מאוד, מה שאומר שהממזר לא יודע לשקר או אפילו לספר חצי אמיתות: כל פצעון משאיר אחריו פיגמנטציה שחולפת כעבור תקופה ארוכה מאוד, נקודות חן ונימים קטנים גם הם תמיד שמחים להתארח. גם כהויות מתחת לעיניים יש לי, כי למה לא בעצם - זו הזמנה פתוחה למסיבה ואני מוצאת שיותר מכל, כל הנתונים המרהיבים שהזכרתי הם גנטיים.

האם זה מבאס אותי? לגמרי עניין של גישה. מאז שהבנתי שזה העור שלי ובסך הכל אני נראית אחלה והוא בדרך כלל לא עושה לי חיים קשים מדי - אני מוצאת שאני נהנית משגרת הטיפוח שלי כפי שהיא, לא מחפשת כל מיני נוסחאות קסם ומוצרי פלאים.

השאיפה שלי לגבי שגרת הטיפוח היא שתשמור על עור מאוזן, מלוחח היטב, נקי באמת. שתמנע עד כמה שניתן את הופעתם של החברים השיכורים או לחילופין תלווה אותם מחוץ לפאב כמו שומרת ראש טובה ברגע שהיא מזהה שהם הגזימו עם השתייה.

זוכרות שסיפרתי לכן שלפעמים אין לי שום עניין בטיפוח ולפעמים יש לי עניין מופרז? אז הפעם יש לי עניין מופרז כפי שאפשר לראות לפי כמות המוצרים אבל אני מודה שכרגע כיף לי עם זה. אני נהנית לגוון בין המוצרים, אני מרגישה שהם עושים לי טוב ונחמד לי להראות לכן מגוון גדול של אפשרויות בפוסט.

את חלקן דגמתי במשך תקופה ארוכה וחלקם פחות, היה חשוב לי בכל זאת להעלות את הפוסט היום, גם אם בטרם גיבשתי מסקנות סופיות לגבי כולם, שהרי היום זה הבלאק פריידי הארור ואם כבר לקטוף מוצרים בהנחות שוות - אז היום הוא היום הזה.

חפירה אחרונה לפני שניגש לעניין עצמו: כשזה נוגע לטיפוח אני סולדת ממוצרי יוקרה ומוצאת שהם לא באמת מכילים רכיבים מספיק בריאים לעור. ההעדפה שלי היא לכל מיני מוצרי טיפוח אורגניים שיש בהם רכיבים כמו חומצות טובות, תמציות שמנים וכו'. כל המוצרים שמוצגים בפוסט אינם מנסים על בעלי חיים (למיטב ידיעתי לפחות) ורובם טבעוניים, אז אחרי ההקדמה הארוכה בתבל, שנתחיל?

נתחיל מהסרת האיפור, כי הרי זה הבסיס להכל: אני משתמשת בשמן ברבדוס של אנה לוטן כבר יותר משנה וזה מוצר שאני רואה את עצמי רוכשת פעם אחר פעם, הוא פשוט ממוסס את איפור העיניים - כבד ככל שיהיה תוך עניין של כמה שניות ובעיניי אין לזה מתחרים. ניתן להזמין אותו כאן

גם במסיר האיפור של איל מקיאג' אני משתמשת כבר כמה חודשים טובים והם לא צחקו כשהם אמרו שהוא לא מיועד להסרת איפור מהעיניים - הוא צורב לאללה כשהוא מגיע במגע עם העיניים. מהעור עצמו הוא מסיר איפור כמו שצריך ומאחר שאני גם ככה משתמשת במוצר אחר להסרת האיפור מהעיניים, זה לא ממש מפריע לי.

שני תכשירי ניקוי מסקרנים במיוחד הוזמנו מ-Feelunique שמציעים כעת 20% הנחה על כל האתר. המוצר השמאלי הוא תכשיר ניקוי Juliet של החברה הניו זילנדית והאורגנית Antipodes ואני חייבת לציין שזו חברה שממש התאהבתי בה בשבועות האחרונים.

המוצר השמאלי הוא תכשיר ניקוי של Sukin. מי מומלץ יותר? אני מעדיפה את זה של אנטיפודיס, אני מרגישה שהוא הרבה יותר יסודי ונעים על העור. גם התכשיר השמאלי מוצלח אבל הוא הרבה יותר עדין. הוא יתאים אם יש לכן עור מאוד עדין או שאתן מחפשות אלטרנטיבה זולה יותר, שכן המוצר של אנטיפודיס יקר יותר. ניתן להזמין אותם כאן וכאן.

שני תכשירי ניקוי נוספים הם ה-Soft cleanser של ד"ר עור וסבון הפנים של לבנדר שהוא הותיק מבין כולם. שניהם מוצרים מעולים בסך הכל: מנקים היטב את העור מבלי לייבש אותו, אני מודה שהסבון של לבנדר קצת נזנח לטובת החידושים האחרונים אבל על שניהם אני יכולה להמליץ בתור תכשירים טובים במחיר סביר והגיוני. את הסבון של לבנדר ניתן להזמין כאן, הסבון של ד"ר עור עולה 75 ש"ח וניתן להשיג אותו ברשתות הפארם.

גם הפעם יש ייצוג למוצר של לבנדר, הפעם מדובר בפילינג שלהם, שמגיעה בתצורה קצת לא שגרתית ודורש ערבוב עם מים כדי להשיג מרקם קרמי יותר. מוצר נעים מאוד שבהחלט עושה את העבודה במחיר נגיש.

המוצר החדש ברשימה הוא ה- Esther C של GIGI שהרבה חברות שלי היללו, הוא נקנה לאחר ששקלתי להשקיע בפילינג האורז של דרמולוג'יקה שבו השתמשתי לפני שנים אלא שאז גיליתי שהמותג נמכר לקונצרן שמנסה בבעלי חיים. אני מודה שבמוצר של GIGI טרם הספקתי להתאהב כמו שציפיתי כי אני משתמשת בו פרק זמן קצרצר אבל בהחלט מורגש שהוא מנקה היטב את הפנים והוא לא שורט את העור. לוקח קצת זמן להבין מה המינון הנכון של המים שבו צריך להשתמש כדי להגיע למרקם הרצוי ואני מצפה לראות האם יהיו לו גם השפעות חיוביות לאורך זמן לאור הרכיבים המעולים שיש בו.

המוצר של לבנדר יתאים למי שמחפשת מוצר בסיסי, אורגני וטוב - במחיר מאוד נוח, המחיר של הפילינג של GIGI משמעותית פחות נוח אבל הוא בהחלט מרגיש יסודי יותר ואם יהיו לו השפעות לטווח הארוך - אדווח. את הפילינג של לבנדר ניתן להזמין כאן ואת GIGI כאן.

מאז שגיליתי את נפלאות הסרומים אני מוכרחה להודות שהם ממש שינוי את שגרת הטיפוח שלי. את הסרום של לבידו אני כבר קרובה לסיים ובמקביל אני מתחילה להשתמש בסרום של אהבה שיהפוך לקבוע שלי ברגע שלבידו יסתיים. יש לציין שלמרות שהמטרה והאפקטיביות של המוצרים דומה, המרקם של הסרום של אהבה הרבה יותר קליל משל לבידו ולכן אני יכולה להניח אחריו קרם יום או קרם לילה, בעוד שעם הסרום של לבידו אני משתמשת רק בו.

אני ממש מרגישה שהעור שלי שותה את המוצרים הללו ואני בטוחה שגם כשאלו יסתיימו - יהיה לי סרום נוסף בשגרת הטיפוח, בין אם של שני המותגים הללו או של מותג אחר, בקיצור - מומלץ בחום. את הסרום של לבידו ניתן להזמין כאן (שימו לב, יש מבצע בלאק פריידי ממש שווה!) ואת אהבה ניתן להזמין כאן או לרכוש בסניפי סופר פארם ברחבי הארץ.

חולה על אנטיפודיס, כבר אמרתי? את המסכה שלהם אני ממש אוהבת, יש בה את רכיב ה- Aura Manuka honey שאם אתן לא מכירות (איך לא? מצרך בסיסי) מדובר בדבש שמופק מעצים בניו זילנד. המוצר הזה באמת מותיר את העור קטיפתי ונעים ואני ממליצה על המסיכה בחום. 

המוצר השני הוא No clogs allowed של חברת Soap and glory, מוצר יחסית ותיק בשגרת הטיפוח שלי. מדובר במוצר שהוא פשוט תענוג לחורף שכן החומר מתחמם במגע עם העור ופשוט גורם לי להרגיש כמו בטיפול ספא נחשק. מעבר לכך, גם הוא מותיר את העור בתחושה סופר חלקה. מי מביניהם עדיף? אין ספק שהמוצר של אנטיפודיס מרגיש יוקרתי ורציני יותר, אבל האמת היא שאני מחבבת את שניהם באותה מידה. את המסיכה של אנטיפודיס ניתן להזמין כאן ואת המסיכה ניתן להשיג כאן (היא שינתה אריזה מאז).

אני קצת חלשה בלהתמיד עם קרמים ללילה, אני מודה, מה שכמובן לא עצר בעדי להתחדש בשניים שונים. אני משתדלת להשתמש בהם לסירוגין בלילות בהם אני לא משתמשת בסרומים, שניהם עושים עבודה טובה - עשירים, עם מרקם נעים, לא סותמים נקבוביות, כך שבעיניי כל אחד מהם יהיה בחירה טובה עבורכן. את הקרם של אהבה ניתן להזמין כאן או בסניפי סופר פארם, את הקרם של לבידו ניתן להזמין כאן במסגרת מבצעי בלאק פריידי.

שני מוצרים שהם ממש לא מאסט אלא אם כן אתן חובבות טיפוח מתקדמות. הימני הוא טונר שמגיעה בתצורה של תרסיס של חברת Trilogy. מה אומר לכן? המוצר אמור לשמור על רמות ה-PH בעור, צריך לרסס אותו אחרי שמנקים את העור ולהניח לו להתייבש באופן טבעי. הוא נעים מאוד, מרענן מאוד, עם ריח נעים וזהו בערך, מבחינתי זה מוצר פינוק נטו. ניתן להזמין אותו כאן.

השני הוא באלם ניקוי שזה אומר שמדובר בחומר עם טקסטורה שמזכירה שמן קוקוס, מעסים אותו לתוך העור ומסירים עם מגבון לח, הוא בהחלט מנקה היטב את שאריות הלכלוך שנשארו על העור והוא בהחלט לא מאסט בשום צורה. הוא של חברת Balm Balm וניתן להזמין אותו כאן.

גם קרמים לעיניים הם מוצרים חדשים לשגרת הטיפוח שלי, מה שכנראה אומר שכבר הגעתי לגיל. את מוצר של אנטיפודיס הזמנתי כי ובכן, אסתי המליצה עליו ואילו המוצר של אהבה מגיע באריזה כל כך נחשקת שאיך אפשר לעמוד בפניו? שניהם מרגיעים את העור מסביב לעיניים ומלחחים אותו, שניהם משמשים בסיס טוב להנחת האיפור. המוצר של אהבה מגיעה עם פיפטה מה שהופך אותו להרבה יותר נקי לשימוש ביחס לצנצנת של אנטיפודיס שאליה צריך לדחוף אצבעות אז אם זה פקטור משמעותי עבורכן - המוצר של אהבה הוא המנצח.

את קרם העיניים של אנטיפודיס ניתן להזמין כאן ואת הקרם של אהבה ניתן לרכוש בסניפי סופר פארם ברחבי הארץ.

את סרום ההזנה של לבנדר אני מאוד אוהבת ואני מניחה אותו במהלך היום על תקן קרם לחות לכל דבר. מה שכן, הוא מתאים לי לימים שבהם אני עובדת מהבית, שהם בעצם כמעט כל הימים שלי, כי אני לא רואה איך אפשר להניח את המוצר הזה ואחרי זה להתאפר. להבדיל מקרם לחות רגיל שנספג אל העור, המרקם של השמן הזה הוא... ובכן, שמנוני. ניתן להזמין אותו כאן.

אני בטוחה שהסרום של PAI מאוד מסקרן אתכן, הוא מוצר יקר מאוד שאמור לסייע לטיפול בפצעונים. אני לא איכנס לסקירה שלו עכשיו כי אני מתכוונת להתייחס אליו בצורה נרחבת בפוסט טיפוח העור בימים הורמונליים, אז יש למה לחכות. ניתן להזמין אותו כאן.

שמנים אני אוהבת גם כשמדובר בטיפוח הגוף ואלו שמככבים בפוסט הם הכוכבים שלי: השמן של Morocconoil מריח בדיוק כמו השמן המפורסם לשיער ואילו לשמן של AHAVA יש ריח לא שגרתי של קקטוסים ופלפל ורוד, מעבר לכך שניהם מזינים מאוד את העור ונעימים לו. את השמן של AHAVA ניתן להזמין כאן. את המוצרים של Moroccanoil ניתן להשיג בחנויות ספא נבחרות ברחבי הארץ.

קרם הידיים של אסנס נחת כבר בסניפים ונראה בסניף סופר פארם בדיזינגוף סנטר. קרם עם ריח מתקתק מאוד (מגיע בריח נוסף של קינמון וניל אם אינני טועה) שעושה את העבודה. אם אתן מצפות למוצר יוקרתי בתחושתו אז כמובן שלא תמצאו את מבוקשכן פה, אבל בסך הכל מדובר במוצר כיפי וחביב.

חמאת הגוף של AHAVA קצת אכזבה אותי בניחוח שלה, שנופל בעיניי מריחות של הליינים האחרים שלה שהם פשוט משכרים. זה לא הריח לא נעים, אבל כאמור - בעיניי פחות מוצלח. המרקם של המוצר הזה לעומת זאת הוא חלומי ומושלם לחורף, ממש פתר לי בעיית יובש באזורים מסוימים בגוף שהחלו להופיע ככל שהטמפרטורות החלו להתקרר. בקיצור, מוצר שהוא Heavy duty למי שאוהבת מרקמים מאוד עשירים. חמאת הגוף היא מסדרת Mineral botanic והיא בניחוח היביסקוס ותאנה.

אחרון חביב הוא המוצר הזה מבית MURAD שמכיל מגבונים חזקים מאוד לניקוי העור כשהוא הורמונלי, בהתאם לכך גם הוא יופיע בשגרת הטיפוח לימים הורמונליים, רק אומר בינתיים שהוא מוצר מצוין ואני מאוד אוהבת אותו. ניתן להזמין אותו כאן

אז זו שגרת הטיפוח שלי, לא הכל פה מאסט אבל יש פה מוצרים שבהחלט הייתי ממליצה להצטייד בהם, הכל תלוי כמובן בסוג העור שלכן, בתקציב ובחשק. בלאק פריידי שמח ותהיו חזקות!

גילוי נאות: חלק מהמוצרים של לבנדר, המוצרים של אהבה, לבידו, ד"ר עור, אסנס, Morrocanoil ואיל מקיאג' התקבלו לסקירה. הלינקים לגילטי הם חלק מתוכנית שותפים באתר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Template Design By Baby in Heels
Back to Top