יום שלישי, 24 בנובמבר 2015

הגיע הזמן לחפוף (את המברשות)!

בואו נודה באמת - אף אחת מאיתנו לא נהנית לחפוף מברשות.

אנו אמנם נהנות לאסוף אותן ואין שום דבר שעושה לנו את זה יותר מאשר המראה של הסיבים הסינתטיים הללו (נו, בערך) אבל ככל שהאוסף גדול יותר, כך גדול יותר כאב הראש - אוי א ברוך!

למרבה המזל מצאתי כמה טכניקות עם הזמן, שיאפשרו לי לתחזק אוסף נקי בכמה שפחות טרחה. מוכנות?

אז קודם כל, אני ממליצה לשטוף את המברשות בסבבים, כך שלא תיתקעו ללא מברשות ולא תצטרכו לחפש רצף של יומיים שבהן אתן לא מאופרות, כי בואו נודה באמת - זה לא כזה נפוץ. אם תשטפו חצי בסופ"ש אחד וחצי בסופ"ש השני הרי שתמיד יהיו לכן מברשות נקיות ברוטציה.

שנתחיל? אז קודם כל שוטפים את המברשת.

טיפ שלמדתי משקר החן והבל היופי: סבון מוצק עושה יופי של עבודה בניקוי מברשות ואין צורך בשום מוצרים שעולים הון קטן.

משתמשים במנקה המברשות החביב הזה כדי להוציא את שאריות החומר והסבון.

את מנקה המברשות ואת מתקן הייבוש של המברשות הזמנתי כאן. שניהם עושים להפתעתי יופי של עבודה! אני מייבשת את המברשות עם הראש למטה כדי שהמים לא ישפיעו על הדבק שבחיבור בין חלקי המברשת וכך היא מתייבשת במהירות!

עכשיו נשאלת השאלה, מה עושים עם מברשות שעדיין לא הגיע תורן לחפיפה אבל הן בכל זאת לא רעננות? אז בדיוק בשביל זה רכשתי לפני כמה חודשים מנקה מברשות של OFRA וגם הוא עושה יופי של עבודה! (הוא כרגע לא זמין באתר, אבל הזמנתי אותו מכאן, שווה לעקוב!)

מתיזים את החומר על המברשת שאתן רוצות לנקות. תראו את הג'יפה שבתמונה, פוי!

ומנקים אותה ואת שאריות החומר על גבי נייר סופג. המברשות לא נראות בדיוק כמו חדשות אחרי השימוש במנקה המברשות, כי זה לא מהווה תחליף לחפיפה, אבל זה בהחלט מסיר עודפי חומר מיותרים ומאפשר שימוש במברשת עד לפעם הבאה.
אם תהיתן מה עושים לגבי ספוגיות איפור, אז יש כל מיני שיטות: אני יודעת שיש מי שמכניסה את הספוגית לתוך המכונה בתוך שקית אחסון נפרדת (שמתאימה גם לכיבוס גרביונים) אבל אני מצאתי לאחרונה את התכשיר הבא שאותו הזמנתי מאיביי ועלה פחות משבעה דולרים. את הספוגית של ריל טכניקס צילמתי אחרי ניקוי עם התכשיר וייבוש - וכפי שניתן לראות הוא עשה עבודה לא רעה בכלל.

מהי רוטינת ניקוי המברשות שלכן?

תגובה 1:

  1. גם אני אוהבת להשתמש בסבון מוצק בלנקות מברשות איפור, השאלה לגבי הספריי חיטוי אפשר להשתמש גם באלכהול 70%?

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top