יום שני, 2 בנובמבר 2015

אוסף הטבעות שלי

   
אילו הייתי מתבקשת לבחור את התכשיטים האהובים עליי, אני מודה שההתלבטות בין טבעות לשרשראות הייתה ממש קשה מנשוא, בעיקר כי אני לא כל כך טיפוס של עגילים, צמידים או כל דבר אחר חוץ משני הסוגים הללו.

יש לי אוסף טבעות ממש מכובד וכמובן שאני שואפת להרחיב אותו כל הזמן, כי תמיד אפשר לכבוש את לבי עם טבעת מוצלחת.

 רציתי להציג בפניכן כמה מהטבעות האהובות עליי ביותר, עם לינקים לרכישה במידה ואמצא, כדי שתוכלו לחלוק איתי את האהבה הזו, מוכנות?

התאהבתי לחלוטין בקולקציה החדשה של שלומית אופיר. את אחת הטבעות קיבלתי לסקירה ואת האחרות כבר קניתי, פשוט כי הן נראות כל כך טוב יחד, אפשר גם לעשות איתן סטיילינג מסוגים שונים והן זולות למדי. ניתן להזמין אותן כאן.

טבעת חותם יפיפייה של Lily& Dahlia, קלאסית, יפה ואפשר גם לחבר אליה טבעות נוספות. ניתן להזמין כאן.

שילוב מושלם עם טבעת ה-#LOL שלי מאסוס, ניתן להזמין אותה כאן והיא אדירה כמו שהיא נראית! (יש אחת דומה לה כאן)

טבעת זהובה עם ריקועים בסגנון וינטג' ממיידלע, ניתן להזמין כאן.

זו טבעת שמלווה אותי כבר כמה זמן והיא עשויה מציפוי זהב, מה שמסביר מדוע היא נראית כמו חדשה. כרגע היא אזלה מהמלאי אבל שווה לעקוב, זו טבעת שאסוס מוכרים באתר כבר למעלה משנתיים.

טבעת בצורת לב עם חריטה של האות N מוקדשת, איך לא, לנתן ולכן היא ממש יקרה ללבי. היא של הוט קראון וניתן להזמין אותה כאן.

טבעת כסף מתוקה של המעצבת המתוקה אפילו יותר דניאל קלר, אני אוהבת את השילוב של תכשיטי כסף וזהב ואוהבת עוד יותר אבנים צבעוניים. ניתן להזמין כאן.

טבעת מידי נגד עין הרע. מה עוד אפשר להוסיף? היא הופיעה באחד ממדורי "אהוביי השבוע" וברור שהיא הייתה חייבת להפוך לשלי. אם גם אתן מרגישות כמוני, אז תוכלו להזמין אותה כאן.

יש פה ארנב, יש כאן כוכב משובץ אבנים ואפילו לארנב יש פירסינג באוזן (נשבעת), אז מה אפשר פה לא לאהוב? אולי רק את המחיר, שהוא קצת אאוץ', אבל לגמרי מתקבלת עבורו תמורה פרוותית ומלאה. ניתן להזמין כאן.

מאחר שהתחתנו פעמיים, זו טבעת האירוסין השניה שקיבלתי ואני אוהבת אותה עד עמקי נשמתי. היא טבעת וינטג' שנרכשה בתכשיטי עידית בקינג ג'ורג' והיא ללא ספק האהובה עליי באוסף, לא קשה להבין מדוע.

 את הטבעת הזו קיבלתי במתנה בצמד המעצבים לבית "הידרה", מותג תכשיטים קרוב ללבי ומכאן שגם את הטבעת, הייחודית לאוסף שלי, אני אוהבת עד מאוד.

 עוד טבעת שמלווה אותי כבר כמה זמן ובהחלט עומדת בכבוד במבחן הזמן, היא של לי בונק, אחת הטבעות הגיאומטריות והמעניינות ביותר שיש לי באוסף. ניתן להזמין אותה כאן.

טבעת גיאומטרית ומעניינת נוספת היא זו של Whistles מאסוס, היא גם בצבע רוז גולד הנחשק, לצערי היא לא במלאי  כי היא נרכשה לפני כשנתיים, אבל אפשר למצוא טבעת דומה כאן.

אחרונה חביבה היא טבעת וינטג' שקיבלתי בירושה מסבתא שלי. היא עברה הקטנה והיא מושלמת לי, אין ספק שהטבעת הזו ממשיכה להיות יפה גם כשהשנים חולפות.

אז למרות כל האוסף המכובד הזה, יש טבעת של המעצבת אלינה גלייזר, אבל תביטו בה, האם אפשר להאשים אותי?

איזו טבעת הכי הכי אהבתן? מוזמנות לשתף!
גילוי נאות: אחת הטבעות של שלומית אופיר, הטבעת של דניאל קלר והטבעת של Lily&Dahlia התקבלו מהמעצבות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Template Design By Baby in Heels
Back to Top