יום שלישי, 13 באוקטובר 2015

סיפור האהבה שלי עם Essence - חלק שני

חלק שני ולא אחרון, יש לציין.

כבר ציינתי שבכל מקום שבו יהיה סטנד של אסנס בקניון אפשר יהיה למצוא בנות 12 בחופש מתאגדות מסביבו ואותי - ובהחלט התכוונתי לכך. אני חושבת שאת אסנס כבר לא ממש צורך להציג, אבל אומר כמה מילים בכל זאת: מדובר במותג דראגסטור גרמני שעשה עלייה לארץ בחודשים האחרונים ועורר סנסציה - ובצדק. מדובר במוצרים איכותיים ברובם, במחירים שנעים בטווח של בין 15-25 ש"ח בממוצע, כן, גם בארץ. את החלק הראשון של הסקירה שלי תוכלו למצוא כאן ועכשיו... נתקדם הלאה:

 המוצר הראשון שאני סוקרת הוא ה-Cover cream pure skin, מוצר שאמור לטפח את החצ'קונים ולהסתיר אותם כאחד. זה מוצר מעולה, באמת מעולה והייתי שמחה שיגיע בכמה גוונים נוספים למרות שהוא לא מוגדר כמוצר איפור פרופר. בדרך כלל מוצר שאמור לשבת גם על קטגוריית האיפור והטיפוח, מתגלה בפועל כחלש מאוד בתחום האיפור אבל לא הקונסילר הזה, שאכן מצליח להסתיר פצעונים בכבוד.

הקונסילר הבא הוא ה-Match cover שמכיל גוון אפרסקי יותר לנטרול כהויות מתחת לעיניים וגוון בהיר יותר כדי לכסות אותן. בפועל אני מוצאת את עצמי משתמשת רק בבהיר אבל הוא בהחלט מעולה. לא נמרח, עם כיסוי מספק ולח מספיק. אני מוצאת שהשילוב בינו לבין ה-Pure skin הוא ממש סוג של הולי גרייל בכל הנוגע לקונסילרים וזה מאוד מפתיע כשמדובר במוצרים מהדראגסטור.

דפי בלוט לספיחת עודפי שומן הוא מוצר שאי אפשר לצאת בלעדיו מהבית בקיץ. מדובר במוצר שעושה את העבודה. מוצרים בקטגוריה הזו הם בדרך כלל לא יקרים כך שהמוצר של אסנס לא בולט במיוחד בקטגוריה הזו אך בכל זאת נחמד למצוא כמה אלטרנטיבות במדינה הלחה שלנו.

ה-SOS spot killer כשמו כן הוא, אמור להשמיד את הפצעונים במהרה. הוא לא משתווה בפועל למוצר של הולילנד שבדיוק מסר את נשמתו לבורא אבל עבור הסכום הפעוט שהוא עולה, לא מזיק שיהיה אותו בבית. הייתי כמובן ממליצה להתחמש במקביל אליו, גם בתותח קצת כבד יותר.

חיפשתי עיפרון חום במחיר פעוט וכך הגעתי לעיפרון המתחדד של אסנס. הוא היה נראה מבטיח, שכן הוא פיגמנטי מאוד, אבל הוא כל כך רך עד שצריך לחדד אותו בכל שימוש וגם אז, קשה לשרטט איתו אייליינר מדויק. בקיצור, עדיף להתרחק.

אם יש מוצר שאין שום תכלית להשקיע בו, הרי שמדובר בג'ל שקוף לגבות. רוב המסקרות השקופות יכולות לעשות את העבודה במקומו והמסקרה של אסנס היא לא יוצאת דופן.

מוצר נוסף שמומלץ לדלג עליו הוא הטופ Gel look של אסנס לציפורניים. מראה של לק ג'ל הוא לא נותן לציפורניים והוא אפילו מעכב את קצת הייבוש שלהן.

המברשות של אסנס הן פסטליות ויפות - ועבורי זה היה בהחלט מספק. אז המברשת הורודה, מוטב לשמור אותה למטרות תצוגה בלבד. השתיים האחרות לעומת זאת, לא רעות בכלל: הקבוקי היא פלאפית ומתאימה לפודרות ואילו הסגלגלה מתאימה לטשטוש קונסילר מתחת לעיניים ולפודרה עדינה המיועדת לאזור הזה גם כן, הפתעה נעימה בהחלט.

שפתון מתוק בגוון אוכמני זכה לשם ההולם Wear berries, אז בסדר, בסדר, אני מצייתת! בסך הכל זה יופי של שפתון: גוון נחמד, אריזה נחמדה, מלחח ולא עמיד במיוחד, אבל לא באמת ציפינו לזה. כמה סווטצ'ים לסיום:

על אילו מוצרים של אסנס אתן ממליצות?
זה גם הזמן להכריז על הזוכה בפעילות עם תיק הגובלן... אז, מוכנות??
מעיין חזן, מזל טוב! את הזוכה! הודעה תישלח אלייך בדקות הקרובות.

גילוי נאות: חלק מהמוצרים בפוסט התקבלו לסקירה

2 comments:

  1. בהחלט אבדוק את הקונסילר הקרמי אחרי שקראתי את הביקורת שלך. אני דווקא ממש לא התחברתי לקונסילר הראשון, תמיד כשניסיתי לשים אותו הוא התייבש סופר מהר על העור ולא זז ככה שהוא יצר כתמים בלי אפשרות לטשטש אותם בכלל כי הוא במרקם של תמיסה. הוא גם מתייבש בצורה לא אחידה. בקיצור אני לא ממליצה.

    השבמחק
    תשובות
    1. אני חושבת שהקונסילר הקרמי הוא ידידותי יותר למשתמש אז אולי באמת תתחברי, מצד שני, הדיעה שלנו די הפוכה לגבי הקונסילר הראשון כך שאין לדעת. בכל מקרה, מה שכיף עם אסנס זה שגם אם נופלים, זה לא כואב בכיס :)

      מחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top