יום שישי, 30 באוקטובר 2015

קרב הטיטאנים: מייקאפ מוס

אם יש טרנד שאני מתחברת אליו בעולם האיפור, הרי שמדובר במייקאפים במרקמים לא שגרתיים: סרום, מוס, יו ניים איט. בשורה התחתונה כולם מנסים להיראות קליל יותר, למעשה בכך שהם לא נראים על העור ואני חושבת שזו אלטרנטיבה מרעננת לאחר שבמשך כמה שנים כולם התחרו על התואר "המייקאפ עם הכיסוי הכבד ביותר".

נחתו אצלי שני מוצרים מאותה קטגוריה שנראו על הנייר דומים מאוד: שניהם מייקאפים מהדראגסטור, בטקסטורת מוס קלילה. רוצות לגלות מי זכה לבסוף?

בחלק הימני של הזירה: מייקאפ מוס Soft touch של אסנס, מחירו 22 ש"ח וניתן להשיג אותו במגוון סניפי הפארם ברחבי הארץ. המייקאפ מגיע במגוון גוונים שהמספור שלהם לא מובן לי, הגוון שלי הוא מספר 09, אם כי יש לי חשד שגם 04 יתאים לי מעולה.

בחלק השמאלי של הזירה: המייקאפ מוס החדש של בורז'ואה, Nude sensation בגוון מספר 41, ניתן להזמין אותו כאן ב-9.90 פאונד לפני מבצעים, כך שמבחינת המחיר, המייקאפ של אסנס זול משמעותית מזה של בורז'ואה.

המייקאפ של בורז'ואה מגיע בארבעה גוונים בלבד עם ההבטחה שהחומר פשוט מתאים את עצמו לגוון העור בעת ההנחה. האמנם? נגלה בקרוב.

חשוב לציין שמאז שהזמנתי את המייקאפ של בורז'ואה ועד שנחת בארץ (דואר ישראל תודה), בורזו'אה הספיקו להימכר לחברה שמבצעת ניסויים בבעלי חיים וכך הם איבדו את הסטטוס שלהם כחברה נטולת אכזריות, בעוד שאסנס משמרים אותו בגאון.

הו בורז'ואה, האם לנצח הגוונים שלכם יהיו צהובים לי מדי? בעוד שהמייקאפ של אסנס ורוד לגמרי, גוון מספר 41 של בורז'ואה ממשיך לבלוט בצהבהבותו. מצטערת לדווח שהוא לא באמת מתאים את עצמו לגוון העור ולכן הוא נותר צהבהב כשהיה.

בנוסף, הוא הרבה יותר מורגש על העור מאשר אסנס, שהמרקם שלו אוורירי יותר. המייקאפ של בורז'ואה מאוד נוזלי ולכן הוא גם לא נראה סופר טבעי. אני גם מוצאת שעם אסנס אפשר להגיע למידת כיסוי גבוהה יותר דווקא בגלל שהוא נטמע כל כך טוב על העור, בעוד שהמייקאפ של בורז'ואה - שכבה אחת לכל היותר וסיימנו, כי גם היא מורגשת בהחלט.

טוב, זה בוודאי לא יפתיע אתכן אבל המייקאפ של אסנס הוא המנצח הגדול הפעם: התאמה טובה בצבע, נגישות, נטול אכזריות, מחיר מעולה ומרקם כיפי. המייקאפ של בורז'ואה לעומת זאת? נופל בכל הקריטריונים.

מה דעתכן לגבי הקונספט הזה של המייקאפ מוס?

4 תגובות:

 1. this looks really nice!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  השבמחק
 2. המוס של אסנס הוא אחד המייקאפים הטובים שהיו לי, ללא ספק. עד שהוא צץ הייתי מוציאה כ-200 ש"ח למיקאפ. ועם כל הלובן הורדרד שלי דווקא מס' 1 עושה את העבודה. hip hip hooray לאסנס! :)

  השבמחק
  תשובות
  1. זה מייקאפ שלא רואה הרבה מייקאפים יוקרתיים ממטר, אחד הטובים שניסיתי. גוון 1 היה בסדר עליי, יכולתי להסתדר איתו אבל הוא בכל זאת לא היה מושלם, הגוונים הבהירים ממנו לעומת זאת - מושלמים לי :)

   מחק
 3. אחלה פוסט 👍👍👍👍👍👍
  אבל המייקאפ של אסנס רק בתת גוון ורוד לא?

  השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top