יום רביעי, 28 באוקטובר 2015

ההזמנות שלנו

הימים חולפים וה-#אירועלאחתונה מתרחק עוד ועוד - ומתגבש לכדי זיכרון מתוק של משהו שעשינו פעם. 

אני חיה עם העובדה הזו לגמרי בשלום אגב, יש את ההנאה שבציפייה לנקודת זמן מסוימת ויש גם את ההנאה בידיעה שכבר עברנו אותה. אני יודעת שהרבה כלות שוקעות לבלוז אחרי האירוע שלהן אבל אני חושבת שזה הכל עניין של נקודת מבט ואם מסתכלים על זה מהזווית הנכונה, אפשר גם לגמרי ליהנות מהתקופה ש"אחרי".

אז בגלל שבכל זאת כיף להתרפק על זה מפעם לפעם, חשבתי לשתף אתכן בהזמנות היפיפיות שהכינה לנו לינוי מסטודיו ליניקה

ההזמנות לכדו בצורה מדויקת את המהות של האירוע: השועלים, הכלבים, הגוונים הפסטליים, העיצוב הכובש. כל אלה לקחו חלק מהותי באירוע שלנו, כפי שאחלוק אותו איתכן בקרוב (מחכה בציפייה לתמונות ממנו!).

הסרטים של ווס אנדרסון אהובים עליי כל כך: הצבעוניות, האסתטיקה, ההומור, החיות. אני מרגישה שלינוי הצליחה להכניס את כל האלמנטים הללו לכדי הזמנה אחת ומתוקה בגודל של גלויה, יחד עם האישיות שלי, של נתן ופרי ומונה - כמובן.

אני תמיד משווה באופן בלתי נמנע, את ההכנות ואת האירוע עצמו לחתונה המקורית לפני ארבע וחצי שנים. אז, ההזמנות היו חלק זניח מבחינתי ושלחתי את נתן לבצע את המשימה כדי שזה לא יעסיק אותי. היום, כמה שנים אחר כך ומעורבות גדולה בענף החתונות, אני מבינה שההזמנות הוא לא חלק זניח כלל וכלל - והרבה מהציפייה של האורחים נבנית לקראת האירוע בזכותן.

אז גם כמה חודשים לאחר שנחתו אצלי לראשונה, ההזמנות של לינוי מפעימות אותי בכל פעם מחדש וזה כנראה הדבר שמעיד יותר מכל על כמה שהן מוצלחות. 

כל שאר האקססוריז הם מיולטה.
לעמוד של סטודיו ליניקה, לחצו כאן.
לתיעוד המסע שלנו לקראת ה-#אירועלאחתונה, לחצו כאן.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Template Design By Baby in Heels
Back to Top