יום שלישי, 8 בספטמבר 2015

נשיקת XO

את הבוקר שבו קיבלתי לסקירה את השפתונים החדשים של איל מקיאג' אני זוכרת כבוקר קסום. מעבר לכך שתמיד נחמד לקבל הפתעות בדואר, בטח כשלא ציפית להן מראש - שפתונים הם ז'אנר האיפור החביב שלי ולכן ליטרלי עשיתי ריקודים קטנים של שמחה כשהבנתי שמחכים לי שבעה ממתקים חדשים לדגום.

זו כבר סוג של מסורת, בטח כשמקבלים כמות כזו של שפתונים, שיהיו בערימה כמה שאני אוהבת וכמה שיתאימו לאוכלוסית נשים בגיל 65 ומעלה. למרות זאת, הופתעתי לגלות שלא קיבלתי הפעם שום גוונים זקנים או בלתי לבישים, אלא אפילו גוונים שהייתי בוחרת לעצמי לבד, אז הידד.

הייתי סקרנית לדגום את הפורמולה של שפתוני המאט, במיוחד לאחר שזכרתי לטובה את השפתון שרכשתי לעצמי בגוון Violet שהוא אמנם מסדרה אחרת אבל ללא ספק איכותי. ניגשתי לסקירה עם ציפיות גבוהות ואני שמחה שלא התאכזבתי: פורמולה חמאתית שנמרחת בקלות ומעניקה כיסוי מלא החל מהמריחה הראשונה.

תכונה נוספת ומוכרת של שפתונים היא פורמולה משתנה ומעט בעייתית כשמדובר בשפתונים בהירים. כאן לא נתקלתי בבעיה הזו וגיליתי שגם השפתונים הניודים הבהירים מציגים אטימות נאה כבר בשכבה הראשונה.

אז אני מחפשת משהו מעניין לומר לגבי השפתונים שלא ייראה כמו אימוג'י עם לבבות בעיניים אבל הפעם לא הצלחתי, אני מודה. אלו באמת שפתונים טובים ולהבדיל משפתונים אחרים בז'אנר, הם אינם מייבשים את השפתיים ויורדים מהן לאחר אכילה ושתייה בצורה מחמיאה שמשאירה סטיין קל.

אם אתן חובבות שפתונים כמוני, בהחלט מומלץ לדגום את הקולקציה הזו במבצעים. אז חוץ מזה כדאי שתדעו שהשביעייה שמוצגת כאן היא מתוך שלושים שפתונים חדשים ואילו שפתון ה-Violet שכבר היה אצלי הוא מתוך הליין הרגיל של השפתונים שמונה כ-55 במספרם, מגוון נאה. עלות השפתונים החדשים היא 119 ש"ח לפני מבצעים.

ועכשיו לסווטצ'ים:

הפייבוריטים שלי בינתיים הם Whatever, Ginger ו- Lady D.
זו גם ההזדמנות לספר לכן שהשפתונים נמכרים כעת במבצע ב-60 ש"ח במקום ב-120 ש"ח ואפשר לרכוש מארזים שווים של איל מקיאג' לחג, הכוללים סומק, שפתון ולק לבחירתכן, ב-159 ש"ח.

גילוי נאות: שבעה מתוך שמונה מהגוונים התקבלו לסקירה

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Template Design By Baby in Heels
Back to Top