יום חמישי, 24 בספטמבר 2015

מדריך איפור עדין וסולידי

סתם. נראה לכן?? סולידי ואני לא חברים, אבל הנה מה שצריך לעשות בכל זאת:

אחרי שכבר הכנתי את העור (לחות + פריימר), אני מתחילה עם המייקאפ. הפעם מדובר במייקאפ המוס החדש של בורז'ואה בגוון Fair nude שאותו ניתן להזמין כאן. זה מייקאפ בכיסוי קליל מאוד, שלא מכסה לחלוטין את הפגמים אלא רק מאחד את גוון העור. אני מוצאת שבחודשי הקיץ ובאור יום, רק מייקאפים כאלה באמת עושים את העבודה מבלי להיראות כבדים מדי על העור. למרות זאת אני לא מתה על המוצר הזה ובקרוב אספר לכן מדוע.

אני משתמשת במברשת מספר 1 של מינרלז כדי להטמיע אותו לתוך העור בצורה אחידה. מה שאני אוהבת במברשת הזו היא שהיא דחוסה בדיוק במידה הנכונה וזה מאפשר לי לסיים לעבוד עם החומר מבלי להשאיר סימני מריחה על העור. ניתן להזמין אותה כאן.

כעת לקונסילרים, אני משתמשת בקונסילר Cover cream כדי לכסות פצעונים וצלקות - ובקונסילר Match cover כדי להסוות את העיגולים השחורים מתחת לעיניים, שניהם של אסנס. את הקונסילר שמתחת לעיניים אני מניחה עם מברשת דקה של לורה מרסייה ומעבדת לתוך העור עם מברשת טשטוש נקיה.

לאיפור הבסיס נחזור מאוחר יותר, כעת לאיפור העיניים. אני מניחה צללית קרם של בורז'ואה בגוון Petale de glace על כל שטח העפעף, ניתן להזמין אותה כאן.

אני משתמשת במברשת מספר 5 של מינרלז שמעולה להנחת צלליות קרם בזכות המבנה השטוח והרחב שלה. ניתן להזמין אותה כאן

כעת אני עוברת לרביעיית הצלליות של אנטונים (ניתן להזמין אותה כאן) ומשתמשת באותה מברשת כדי להניח את הצללית הזהובה על גלגל העין, מעל צללית הקרם שהנחתי קודם לכן.

אני משרטטת אייליינר עם העיפרון השחור של אנטונים ומטשטשת אותו, תוך שאני נכנסת עם הטשטושים גם לתוך קפל העין, באמצעות מברשת הטשטושים של המותג. את העיפרון ניתן להזמין כאן ואת המברשת כאן.

אני משתמשת במברשת מספר 6 של מינרלז, כדי להניח את הצבע החום בקפל העין כך שיתמזג עם הצבע השחור שאיתו עליתי קודם.

כעת אני משתמשת במבשרת הטשטושים הכדורית של אנטונים וניגש לצבע החום הנוסף ומטשטשת את המעברים בין העיפרון השחור לבין הצללית החומה שהנחתי בקפל העין.

כעת אני בוחרת בצללית הלבנה ועם מברשת מספר 6, שהיא לגמרי רב תכליתית עבורי, אני מניחה אותה על עצם הגבה כדי להאיר קצת את המראה. את המברשת ניתן להזמין כאן.

 אני חורגת קצת ממנהגי ומשתמשת בעיפרון השחור של אנטונים גם בקו המים כדי לתת מסגרת למראה וחותמת את איפור העיניים (לא בתמונה) עם מסקרה.

עם אותה מברשת אני מניחה את הפודרה HALO על האזור של הקונסילר מתחת לעיניים כדי לקבע את השטח ולנקות את האזור. ניתן להזמין את הפודרה כאן.

במברשת מספר 4 של מינרלז אני משתמשת כדי להניח את הברונזר Waka Waka של איל מקיאג', שאותו צריך לטשטש טוב, ממש טוב, כדי שלא ייראה כהה מדי על העור השקוף שלי. את המברשת ניתן להזמין כאן

במברשת מספר 3 אני משתמשת כדי להניח סומק אבקתי, גם הוא של מינרלז, בשם Jacqueline, סומק חמים מאוד שיכול להתאים למרבית הלוקים. את המברשת ניתן להזמין כאן ואת הסומק כאן.

זה השלב שבו אני מגלה שאני בלוגרית בלאי, ששכחתי לטפל בגבות ולכן אני מניחה צללית אבקה ישנה מאוד של מאק ומסיימת עם מסקרה שקופה לגבות של אסנס.

כעת אני חוזרת למברשת מספר 4, טובלת אותה בתוך השימר R U mine של מינרלז, מנערת את עודפי החומר ומניחה על עצם הגבה. את ההיילייטר ניתן להזמין כאן

כעת אני מניחה פודרה עם מברשת מספר 2 של מינרלז ועם הפודרה של אותו המותג בגוון Tell me lies. המברשת גדולה ופלאפית מאוד, אז היא מאפשרת הנחה אחידה של החומר מבלי ליצור מראה מקומח. את המברשת ניתן להשיג כאן ואת הפודרה כאן.

ולסיום, ליפסטיק כמובן. כדי להשלים את הלוק הסולידי הזה, בחרתי בשפתון נוזלי מאוד עדין בגוון סגול. כמובן שאתן יכולות לבחור בכל גוון מאופק אחר, כמו למשל כתום או ורוד פוקסיה.

וזה הלוק הסופי:

אז מאפרת אני לא וגם לא מתיימרת להיות. שחזרתי לוק שהוא כיפי מבחינתי ושמחתי להעביר אותו הלאה. גם אם לא לקחתן מכאן ידע מעמיק או טכניקות מעולות, לפחות קיבלתן תמונות של אדי בסוף הפוסט ולטעמי זה שווה הכל.

פוסט זה נעשה בשיתוף פעולה עם מינרלז, המוצרים של מינרלז ושל אנטונים התקבלו לסקירה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Template Design By Baby in Heels
Back to Top