יום רביעי, 9 בספטמבר 2015

ערב פינוקים בבית

כמעט תמיד אני רצה ממקום למקום. למצוא אותי בבית אחרי 19:00 זה לא ממש שכיח כי אני תמיד מוצאת מה לעשות ובכל זאת, לפעמים אני נהנית להקדיש ערב לבית, לצפייה בסדרות עם נתן, לזמן איכות עם הכלבות וכן, גם עם עצמי.

מה כולל ערב פינוקים שכזה? אז קודם כל, ממליצה לכן להפעיל פלייליסט רגוע, כזה שממש מכניס לאווירה.

עכשיו אנחנו במוד? יופי. אז כמובן שערב פינוקים לפי כל חוקי ההגיון מוכרח להתחיל עם מקלחת מפנקת.

 אחרי המקלחת כיף להתפנק עם מסיכת החימר של לבנדר. היא מלכלכת למדי אז כדי להיזהר בכמויות, צריך לערבב אותה עם מים, להניח אותה על העור ולאפשר לה לעשות את הקסם שלה!

כמובן שאחרי המקלחת גם חובה להתמרח במשהו עשיר וכיפי, אני אוהבת את חמאת השוקולד מאייהרב (כרגע לא זמינה באתר), חמאה עשירה ועם ריח ממש מפתה. 

 בשלב הזה אפילו פרי זורמת עם אווירת השאנטי.

גם השיער ראוי לפינוק בערב כזה, במיוחד בימי הקיץ. במקלחת וגם אחריה מככבים אצלי המוצרים החביבים של Amika.

 כשיש זמן לפדיקור ביתי הגישה שלי אומרת - Hell yeah! אני מאוד אוהבת את הפצירה של שול ואוהבת להוסיף לקינוח את קרם הרגליים של 417- שמלווה אותי כבר כמה זמן והוא עדיין הכי אהוב אצלי ברפרטואר.

מעבירים להילוך גבוה, זה בדיוק הזמן להבעיר נר שאוהבים, בוער אצלי כרגע American broadwalk של באת' אנד בודי ואולי זה אפילו זמן לנייל ארט חביב, כמו במדריך שעלה לאחרונה לבלוג.

אם בזמן פנוי עסקינן, אז מה שאני אוהבת לעשות יותר מכל לצד הקפה שלי, זה לחפור באינסטגרם (lubashashr), בסנאפצ'ט (lubasha88) ובפינטרסט - ובאמת שאני מסוגלת להעביר שם שעות על גבי שעות.

מה אתן אוהבות לעשות בזמנכן הפנוי?
* גילוי נאות - הלינק לאמיקה הוא במסגרת תוכנית שותפים

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Template Design By Baby in Heels
Back to Top