יום ראשון, 6 בספטמבר 2015

אהוביי השבוע, 6.9.15

לא אכחיש, הפינה השבועית האהובה הייתה בסכנה הפעם. הכל בגלל תשתית האינטרנט המרשעת שניתקה אותי מהציווליזציה למשך 36 שעות מלחיצות של גילוי עצמי ושקט מוחלט, שילוב שכידוע לא עושה טוב לעור הפנים.

אך כמובן שזה לא מה שימנע ממני לבצע קניות לא הכרחיות וזה בטח לא מה שימנע ממני לדרדר אתכן יחד איתי, אז קדימה לעבודה!
כי מי לא תרצה לצבוע בצורה כפייתית בית אחרי בית אחרי בית? פתרון מושלם לימים בהם אין אינטרנט! ניתן להזמין כאן.

הפייאטים הצבעוניים בשמלה הזו פשוט מהפנטים והאמת היא ששום דבר אחר לא חשוב או קיים כרגע בעולם מלבדם. ניתן להזמין כאן.

אם כבר בפייאטים עסקינן, אז ברור שאני רוצה, סליחה - חייבת תיק גב עם פייאטים דואוכרומיים נהדרים. וגם אתן צריכות. בדקתי. ניתן להזמין כאן.

בת'כלס זו המלצה מיותרת, כי Rifle paper לא שולחים לארץ ואין להשיג את הקעקועים הזמניים שלהם בחו"ל, אבל בשלב הזה לאור ההתמכרות שלי למוצרי החברה, כל שנותר לי הוא לקעקע את הפרחים שלהם על עצמי, זה עוד יקרה. אם התמזל מזלכן ואתן גרות בחו"ל, אתן יכולות להזמין כאן.

למה שלא ארצה איור של צמד שועלים דעתניים ששואגים זה על זה בליל של צורות גיאומטריות? תחשבו בהגיון! ניתן להזמין כאן.

מדבקות FOIL מהסוג הזה תמיד מרגשות אותי ואני לא יודעת להסביר מדוע. חוץ מזה, דווקא נחמד לי שבחרו במישהי עם ציפורניים סופר קצרות כדי להדגים את המוצר, כי יש לי לאחרונה מנת יתר מכל הציפורניים הארוכות והמחודדות שאני רואה בכל מקום. ניתן להזמין כאן.

הקולקציה החדשה של שלומית אופיר כבשה את לבי ומתוכה אני חושקת במיוחד בטבעות היפות. ניתן להזמין כאן.

אם כבר במעצבות מקומיות עסקינן, אז כשיגיע ה-15.9, היום הקסום ביותר החודש ובכל חודש למעשה, נשבעתי שהשרשרת הזו תהיה שלי. גם אתן יכולות להזמין אותה כאן.

הקמפיין שלנו כמעט הגיע לסיומו אבל נשאר עוד לתת לו פוש קטן, נותר סט מחברות אחרונות של Cavallini שנמכרות בקמפיין במחיר מוזל וכל ההכנסות ממנו (ומכל מוצר אחר שמופיע בו) הן תרומה לכלבלבים. מוזמנות להשקיע, לעזור ולהתחדש, ממש כאן.

חנות קסומה שגיליתי השבוע היא Meanwhile הממוקמת בכיכר מסריק ממש בסמוך ליולטה. למען האמת, ידעתי אודות קיומה כבר כמה חודשים, אך תמיד דילגתי וחלפתי על פניה מחשש לנזקים כלכליים חמורים. צדקתי. כוח אפל בתוכי משך אותי אליה בכל זאת ואכן גיליתי שמדובר בחנות עם מוצרים מקסימים בתחום האופנה והלייף סטייל שלוקטו בקפידה - ואווירה נעימה, מומלצת בחום.

טוב, זה היה מדור בסימן אקססוריז, הידד! אז אילו מוצרים אתן אהבתן השבוע?

תגובה 1:

  1. הפויל זהב משגע! לא נראה מצועצע, ואם תשאלי את דעתי, הרבה יותר יפה דווקא על ציפורנים קצרות!

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top