יום שלישי, 4 באוגוסט 2015

Rainbow BFF

תמיד הגדרתי את עצמי כאדם שלא חושש מצבעים וכשהכרתי את טל, הרגשתי שהיא הביאה פיצוץ עוד יותר גדול של צבעים למלתחה וגם לחיים שלי (בשלב הזה כולכן אמורות לומר ביחד: הווו).
מצחיק איך שתי בחורות עם טעם מאוד מגובש ודומה - מכירות ובכל זאת מצליחות להשפיע זו על זו בטעם האופנתי שלהן. את האהבה לכל מה שמנצנץ אין ספק שטל החדירה בי אחרי שנים שבהם קצת חששתי מפייאטים ומעודף גליטר. היא גרמה לי להבין שאין בעצם דבר כזה "צבעוני מדי" או "מנצנץ מדי" וצריך ללבוש מה שמשמח אותנו.

אז הפעם התלבשנו משמח במיוחד, עם כל צבעי הקשת - שילוב אהוב במיוחד גם עליי וגם עליה. רצינו להראות שאפשר להיראות כאילו קשת בענן הקיאה עלייך מבלי להרגיש מטופשות אלא מלאות שיק וכל מיני תיאורים כאלה שמשתמשים בהם במגזינים.
אני חושבת שדי ברור מהתמונות שנהנינו מהשילוב הזה, כל אחת בנפרד, ביחד ובמיוחד מהחיבור של שתינו שאוטומטית מעלה חיוך על הפנים! ואפרופו הנאה, החצאית שאני לובשת בפוסט, של נעמה בצלאל, מעבר לכך שהיא מגיעה בשילוב הצבעים האהוב עליי - היא גם כל כך נעימה ורכה, שילוב נוסף שהוא הכרחי בקיץ!
מאחר שזה בלוג על זנבות, גם הכלב של טל, שאמנם לא צבוע בצבעי הקשת אבל מנומר הורס בפני עצמו - החליט להצטרף ולגמרי גנב את ההצגה כפי שהוא עשה מהרגע הראשון שהוא כיכב בבלוג ובבית של טל לפני קרוב לשנה.

אז אני מקווה שגם אתן לובשות מה שכיף לכן, מה שעושה לכן טוב ומקיפות את עצמכן בחברות נהדרות ובחברים הולכים על ארבע.

אני לובשת: חולצה וחצאית (החצאית היא באדיבות המותג) - נעמה בצלאל, שרשרת - אילי גורן, נעליים - מליסה וג'ייסון וו, טבעות - אוסף פרטי
טל לובשת: חולצה - וינטג', חצאית - טופשופ, נעליים - Chocolate Schubar, טבעות - אוסף פרטי, תיק - טופשופ, עגילים - My cheeky creation

2 comments:

  1. בהחלט נראות שיקיות ובעיקר אהבתי שהכל נראה כל כך כיפי וזה הרי מה שהכי חשוב:) אהבתי גם את הלוקיישן ואת האור הרך שיצא בתמונות. איפה הן צולמו באמת? (קצת נראה כמו גבול רמת גן-תל אביב)...

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top