יום שבת, 8 באוגוסט 2015

אהוביי השבוע, 9.8.15

זה היה שבוע מאתגר, לא אכחיש ולכן לא הייתי משוכנעת האם אצליח לשרוד את החום הזה. למרבה המזל אכן שרדתי ואני כאן כדי לחלוק איתכן פוסט שלם עם קראפ שאף אחד לא באמת צריך.

אני בדיוק מחפשת פתרונות אחסון חדשים וראויים עבור אוסף התכשיטים המטופשים שלי ונדמה לי שקופסת התכשיטים החביבה הזו יכולה לקלוע למטרה הזו בדיוק. ניתן להזמין כאן.

יש מישהו בקהל שלא זקוק לפתקיות דביקות בצורת דונאטס? כך חשבתי. ניתן להשיג כאן.

אחרי שהקדשתי פוסט שלם לקעקועים שלי, זה יהיה רק מתבקש שארצה ספר חדש בנושא. ניתן להזמין (עבורי) ממש כאן.

לא רואה צורך להסביר אפילו, רק אומר שניתן להשיג אותו כאן.

שועלים! מיניאטוריים! מקרמיקה! ניתן להזמין כאן.

נדמה לי שלא חולף שבוע מבלי שאני חולמת בהקיץ על כרית קקטוסים. נדמה לי שזה סימן. ניתן להזמין כאן.

ובאופן כללי, האהבה שלי לקקטוסים קצת יותר משליטה, אתן לא חושבות? ניתן להזמין כאן.

הגרסה הטבעונית ל- M&M ותוספת ראויה לאוסף התיקים האידיוטיים שלי. ניתן להזמין כאן.

גם אני נסחפתי בטרנד חוברות הצביעה אבל אם כבר, מומלץ להפיץ את פאר היצירה הזו לחברים וקרובי משפחה, שגם הם ייהנו מהכישרון שלי. ניתן להשיג כאן.

מעמד וואשי טייפ בצורת ינשוף הוא הדבר הכי גאוני שראיתי מזה זמן רב. ניתן להשיג כאן.

התמכרתי לסנאפצ'אט, מה זה התמכרתי? זה מביך. כל כמה שעות אני בודקת מה לא-חבריי היוטיובריים והסלבס עושים בחייהם וגם כל פיפס בחיי אני מתעדת. מדוע? אין שום סיבה רציונלית פרט לכך שזה ממכר. היוזר שלי הוא lubasha88 ושם אתן יכולות ללוות אותי בכל מיני דברים מעניינים ומשעממים שאני עושה עם חיי.

מאז שגיליתי שאיל מקיאג' השיקו קולקציית לקים בגוונים קייצים, חיי אינם חיים. הרי זה לא סוד שאספתי באובססיביות את כל הלקים מקולקציית החורף אז כעת גיליתי שנותרה לי פסגה חדשה לכבוש ובאופן טבעי אני חייבת את כולם וחייבת את כולם במבצע.

את השבוע התחלנו עם מתנת יום הולדת מוקדמת (מאוד!) לנתן: לקחתי אותו בהפתעה לארוחת ערב איטלקית על טהרת הטבעונות באמצעות אתר Eatwith שהוא מומלץ בחום לכל מיני פודיס שרוצות ליהנות מחוויה קולינרית קצת שונה מהמתכונת הרגילה במסעדות ובתי קפה. הארוחה הייתה מפנקת, בתמונה קוקטייל Peach Bellini שהוגש לנו בתחילת הערב והחברה הייתה מעולה, באמת מומלץ בחום!

אז מה אהבתן השבוע?

תגובה 1:

Template Design By Baby in Heels
Back to Top