יום שבת, 29 באוגוסט 2015

אהוביי השבוע, 30.8.15

השבוע האחרון היה אחד המטריפים והמטורפים שהיו לי. יש כל כך הרבה דברים שעומדים על הפרק שאני אפילו לא יודעת ממה מתחילים. בעצם, אני יודעת! מהמוצרים המטופשים שאהבתי השבוע!

כי מי לא צריך ספל קפה קריפי בצורת פאג? ניתן להזמין כאן.

 גם קלאץ' ספרינקלס הוא מוצר צריכה בסיסי ועוד בסייל! ניתן להזמין כאן.

קולקציית האיפור החדשה של טופשופ עושה לי עיניים, מה שאולי יכול להסביר את העובדה שהזמנתי מתוכה את המייקאפ סרום שאמור להתאים את עצמו לגוון העור. זה גם עלול להסביר את העובדה שזה לא מספיק לי ואני רוצה את כולה, את כולה! ניתן להזמין כאן.

ואם כבר במוצרי איפור עסקינן, אז כל אחת צריכה עמדה פסטלית ונחמדה להתארגן איתה, לא? ניתן להזמין כאן.

בשישי הקרוב אני וחברתי הנהדרת עומדות לקיים מכירה ביתית בלב דיזינגוף בתל אביב, המחירים כרגיל - ברצפה (למעט שני פריטים מיוחדים) והמבחר גדול וכיפי! מוזמנות לאשר הגעה ולעקוב אחר הפריטים שעולים לעמוד ממש כאן.

את בית הקפה טבע'לה אני מכירה עוד מכפר סבא, שם מתקיימות פגישות העבודה שלי. לכן שמחתי מאוד לגלות שהם משיקים סניף חדש בקינג ג'ורג' פינת בוגרשוב. אם אתן שם, תזמינו בייגל טוסט או כריך סביח, זה מעולה!

השבוע חנכתי לראשונה את אתר Shoppu שיש בו כל מיני פיצ'פקעס יפניים. הכל הגיע עטוף בצורה מעוררת תיאבון והמוצרים? אותם אחשוף באחד הפוסטים הבאים.

יש לי אוסף גדול מהיצירות של Tushtush ואני לעולם לא יודעת שובע, בא לי עוד! ניתן להזמין כאן.

הלא ברור שאני חייבת וואשי טייפ רחב עם הדפס מפה. מזל שניתן להזמין אותו כאן.

אם במקרה שכחתן, אני כאן כדי להזכיר לכן שהעגילים ההורסים הללו ממתינים לכן בקמפיין התמורות שלנו למען הכלבלבים, מוזמנות להקליק, לשתף, לצפות בסרטון וגם להשקיע, ממש כאן!

השבוע שמרתי על אדי וזו הייתה אחת החוויות הקסומות ביותר שחוויתי מזה זמן רב, לא מאמינות? קבלו גיף!

אז מה אהבתן השבוע?

תגובה 1:

Template Design By Baby in Heels
Back to Top