יום ראשון, 26 ביולי 2015

אהוביי השבוע 27.7.15

אז הפוסט הזה עולה באיחור של יום כי אתמול היה ט' באב ואני כזו פוליטיקלי קורקט שזה משהו. מקווה שהכמות האדירה של ההמלצות תפצה על כך.

הסופ"ש עבר עליי בהכנות קדחניות לקראת כל השבועות הבאים בבלוג וצילמתי כמות חומרים שיכולה לספק לי תחמושת לפחות על ראש השנה, אז צפו לכמות גדולה של פוסטים בדרך - ראו הוזהרתן.

אבל לא התאספנו כאן ביום הזה כדי שאספר לכן מה עשיתי ומה צילמתי בשבת, אז הנה ההמלצות!

מה שאתן רואות כאן לפניכן הוא השילוב הקסום בין אבוקדו לבין יין וויסקי - ומדובר בטפט! מעולם לא פגשתי טפט שהיטיב ללכוד את האישיות שלי כל כך במדויק ומעולם לא ידעתי שיש לי צורך בטפט עד שפגשתי אותו. האתר אגב, לצערי ולצערכן הרב, מבצע משלוחים לארץ. ניתן להזמין כאן.

למוצרים היפים שבאתר Lazy Oaf אני עורגת כבר זמן מה ובחרתי בתור דוגמה ייצוגית את נעלי הגומי הפסטליות והנאות הללו, שלבטח היו שמחות למצוא שידוך מוצלח בדמותן של השמלות הפסטליות והנאות שלי. ניתן להזמין כאן.

אם יש משהו שאני אוהבת יותר מנעליים מנצנצות, הרי שמדובר בנעליים מנצנצות בסייל. ניתן להזמין כאן.

הגולגולת הזו חייבת להצטרף לסייל כדי שאוכל להפוך אותה למעמד ממש מגניב עבור אוסף המברשות שלי. ניתן להזמין כאן.

אני חולמת כבר כמה זמן על הסיכות הללו כדי שאוכל להצמיד אותן לשמלות או חולצות עם צווארון ולהיראות קוקטית וענוגה. ניתן להזמין כאן.

אם תשאלו אותי כמה מקום פנוי נותר לי על הקירות, התשובה תהיה אפסית למדי אבל זה לא סותר את העובדה שאני חושקת בסט שלם של חיות אנושיות. ניתן להזמין כאן.

על קיומם של Ruff&Tuff גיליתי השבוע ומאז אני חולמת על כל פריט בעיצובן של המאיירות, כמו למשל המפה האדירה הזו, אותה ניתן להשיג בחנות מריונטה בשוק הפשפשים.

לאחרונה יש לי דחף לקנות עפרונות, הרבה עפרונות. אל תשאלו אותי למה, אבל אם ננתח את הנסיבות בטח נגלה טראומת ילדות מודחקת. ניתן להזמין כאן.

כרית הקטטוסים תתאים היטב לסלון שיש בו הרבה, ובכן, קקטוסים ומעבר לכך, אני אוהבת את המילה Cacti. קקטוסים. קקטוסים. ניתן להזמין כאן.

Frankie הוא המגזין האהוב עליי ביותר אך לאחרונה הספקתי לשכוח מכך. מזל שהגיליון החדש הזכיר לי בדיוק למה יש לי אוסף שלם ממנו בבית. ניתן להזמין כאן.

אם יצא שבטעות נקלעתן למתחם התחנה, גם אם אינכן תיירות צמאות לשמש, אני ממליצה לכן בחום לבקר במסעדת "רג'ינה" שהיא מסעדה ממש נעימה ולא יומרנית, עם מחירים טובים ואופציות טבעוניות טובות.

זה גם הזמן להכריז על הזוכה בפעילות של סטארג'לי - רותם פנחס דלאל, ברכות! את הזוכה! מסר יישלח אלייך בדקות הקרובות!

2 comments:

Template Design By Baby in Heels
Back to Top