יום שני, 1 ביוני 2015

Summer is coming


 הכותרת של הפוסט קצת מטעה, כי היא גורמת למחשבות באופן אוטומטי לנדוד למשחקי הכס, שם כבר חמש עונות מברברים על כך שהחורף מגיע והוא עומד להיות קשה במיוחד ומי יודע כמה שנים הוא יימשך - אבל בפועל חוץ מכמה פתיתי שלג לא קורה שום דבר.

אז אל תטעו לחשוב שזה המצב כבר אצלנו כי אני לא יודעת אם הבחנתן בכך או לא - אבל הקיץ כבר כאן.

מבחינתי זה אומר שאפסנתי את ארון החורף יחד עם השמיכה העבה, הצלליות האהובות יחד עם כל התקוות שהיו לי ונכנסתי למוד הישרדותי. 

אם מביטים בתמונות שמופיעות כאן, אפשר לחשוב שקיץ זו העונה האהובה עליי בשנה אבל כזו אני, מזייפת שנה אחר שנה. מציפה את הבלוג בתמונות אופטימיות תוך שאני כותבת את הדברים המרירים ביותר. 

אם יש משהו שבכל זאת מסב לי הנאה בקיץ, הרי שמדובר בגלידה. גלידת סורבה עם שוקולד מריר ובננה - תמר על גביע. ארטיקים בשלל צבעי הקשת או כל דבר אחר שמצליח לצנן אותי ואת הקיטורים שלו לכמה דקות.

כמובן שלא הסתפקתי רק באכילת גלידה, כי הרי זה שמור לחובבנים בלבד, אלא הרגשתי צורך להיראות כמו קינוח אנושי - לבושה מתוק, אך עם הבעה חמוצה, השילוב האהוב עליי בקיץ. 

אני לובשת: חולצה - עדיקה, חצאית - פיו פיו, נעליים - בנסימון וקוקטית, קעקוע זמני על האצבע - DIXIT, צלחת בצורת גלידה - גולף אנד קו, עגילים - גיא גיל

תגובה 1:

Template Design By Baby in Heels
Back to Top