יום שני, 15 ביוני 2015

יום בחיי - התחדשויות, סדנת DIY וספארי קסום

איימתי ש"יום בחיי" צפוי להפוך למדור קבוע והנה כבר הפרק השני מתוכו, הפעם אתן מצטרפות אליי לאחד הימים הכי מרטיטים ומגרים ויזואלית שהיו לי לאחרונה, אז ללא הקדמות מיותרות, חגרו את חגורת הבטיחות כי עומד להיות פרוע במיוחד ROAR! (רמז מקדים!)

 מאחר שעדיין לא חם מדי מכדי להבעיר נרות, אצלי בסלון חוגג נר בניחוח Snap peas. אם לומר בכנות, אני חובבת ניחוחות מוזרים אז זו הסיבה היחידה שהזמנתי את הנר הזה והוא הפתיע אותי לטובה, סופר נעים! זה גם הזמן לבשר שהסייל הגדול של BWB עכשיו באוויר אז הגנו על עצמכן!

 שלישיית הפרינטים מתוך קולקציית הזהב החדשה של ענבל גבור תלויים אצלי בגאווה בסלון, ממש מעל הנר המשונה ומציפים אותי בהשראה ובמוטיבציה בכל פעם מחדש.

זה היה יום של התחדשויות מהדואר: ראשית קיבלתי את הנעליים האלו ואז את הארנק הזה שהזמנתי מלסטר וקיבלתי יחד איתו לק של לאקה במתנה ולבסוף גם את מכנסי הטייץ האלו שישמשו אותי להתעמלות וכנראה גם יצחיקו אותי במיוחד תוך כדי.

לנשנש מאכל פוטוגני מבלי לצלם ולפלטר אותו קודם? שמעתי על התופעה, אך מעולם לא התנסיתי בה בעצמי.

לצלם את המזרקה זה אמנם סחי, אבל השמיים היו כל כך יפים שלא יכולתי לעצור את עצמי.

והנה הגעתי לאירוע המרגש ביותר של היום הזה, השקת הקולקציה החדשה של רוני קנטור, קולקציה שכולה בהשראת הספארי. אני לא צריכה לספר לכן כמה אני אוהבת את הבגדים והנעליים של רוני קנטור כך שבהחלט שמחתי להיות נוכחת במעמד הזה ובטח בהשקת הקולקציה החדשה שהיא אפילו מהממת יותר מכל קודמותיה.

בתפריט: עמדת צילום כיפית וגם הדרכת DIY שעליה אספר לכן בפוסט נפרד כך שגם אתן תוכלו ליצור יצירות מתוקות!

האוברול שאתן רואות בתמונה הזו עוד יהפוך לשלי, זכרו מה שהבטחתי!

ספי עושה לנו פוטו-בומב איכותי במיוחד...

אני לובשת: שמלה - פיו פיו/ נעליים - BAIT ממודקלות'/ שרשרת - תותים

5 תגובות:

Template Design By Baby in Heels
Back to Top