יום חמישי, 18 ביוני 2015

להתחיל מחדש

במעמד החתונה התחייבתי לצאת למסע יחד עם האדם בו בחרתי. מסע שיהיו בו המון טלטלות ואין לדעת לאן הוא ייקח אותנו, אך מה שידענו הוא שאנחנו רוצים לעבור את זה יחד. הייתי ממש מאוהבת במשמעות של הקונספט הזה, בטח בתור מישהי שבאה מבית שבו לא חוו את זה, אך לא באמת הבנתי מה זה אומר עד השנה האחרונה.

למעשה, אם הייתם שואלים אותי לפני שנה היכן אהיה היום, הייתי מציגה בפניכם כמה תרחישים אפשריים וסבירים - ויש סיכוי סביר שאף אחד מהם לא היה מתכתב עם מה שאספר לכם היום. כי מה שאספר לכם מסמל את הפרק השני במסע שלנו, שאליו אנחנו עוברים מפוכחים ומודעים היטב הפעם לבחירות שלנו.

לפני כמה שבועות חלקתי איתכם את חוויות יום הנישואין שלנו, את התחושות שלי בכל פעם שהתאריך הזה מגיע ואת השאלות הקיומיות שהוא מביא יחד איתו. השנה יום הנישואין עשה לי קצת סוויץ' בראש, כי הבנתי שאם אני רגילה להפוך לימונים ללימונדה, בטח יהיה מתבקש לעשות זאת כעת.

החלטנו לחדש נדרים. מה שאומר שבמקום לשבור כוס ולהחליף טבעות, מה שכבר עשינו בפעם הקודמת, החלטנו לספר אחד לשניה מה המסע הזה אומר מבחינתנו, החלטנו לחגוג את המאורע עם החברים האהובים שמלווים אותנו כיום ובתאריך נפרד שאין בו שום קונטציה שלילית אלא רק את מה שניצוק לתוכו.

החלטנו שזה לא יהיה רק מאורע אישי, אלא הזדמנות לחגוג גם את האישיות שלנו ואת כל מה שחשוב לנו ביקום הזה. חגיגת הנדרים שלנו תהיה בסימן של התנדבות, של אוכל טבעוני טעים וכל ההכנסות מן האירוע יהיו קודש לעמותות הרצליה אוהבת חיות ולמען הכלבים שבצל, שאת הפעילות שלהן אני מלווה כבר כמה שנים. התאריך הוא 11.10.15. דף חדש.

כשאזרתי סוף סוף אומץ לבטא את המילים ואת החלום אמביציוזי הזה, הוא היה נראה מפחיד ולא ריאלי אפילו לי. מאז קיבלתי כל כך הרבה פניות, עזרה ואהבה - ועכשיו ברור לי שזה עומד לקרות - וזה ייקרה בדיוק כמו ששנינו רוצים.

במקום יום נישואין שיש בו תחושה מורבידית ועצב, זה יהיה יום של שמחה, של עזרה ושל המון אהבה. פרטים נוספים אודות ההכנות, תוכלו לקרוא ביומן האישי שלי בכלות אורבניות, ממש כאן.

בפעם קודמת כשהתארגנתי לחתונה, שיתפתי אתכן באיזו שמלה אזמין ובתהליך חיפוש המקום - הפעם יש לי הזדמנות לשתף אתכן בחוויה מיוחדת באמת ויש לי את הזכות ליהנות מהצילומים היפים שמקשטים את הפוסט, אשר צולמו מבעד לעיניים האהובות, של הפרטנר שלי למסע.

(אני לובשת: חולצה - אסוס/ שרשרת - מודקלות'/ נעליים - רוני קנטור/ חצאית - Chuchu diamond, לינק לדירה.)

2 comments:

  1. את כזאת מהממת ותותחית. משריינת את היום הזה.
    נשיקות

    השבמחק
  2. וואו. איזה רעיון נפלא ומעורר השראה. בתור אחת שגם החתונה שלה הייתה תחת צל מדכא של גסיסת אימי אולי אאמץ אותו.

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top