יום שישי, 5 ביוני 2015

מתנות יום הולדת - חלק ב'

פוסט נוסף שמוקדש ליום הולדת 27 וכן, אני יודעת שזה נראה שאני חוגגת את אותו יום ההולדת כבר שנתיים בערך. למרבה המזל אני אדם רחום עם לב רחב ולכן אני מוכנה לקבל מתנות יום הולדת מסביב לשנה, מה שאכן קורה בפועל. אז ללא הקדמות מיוחדות, להלן החלק השני, שמוכן גם להפוך לטריולוגיה אם תרגישו צורך למלא פוסט נוסף במתנות. אה, אין צורך כזה? רק בדקתי.

חלמתי על תיבת הנגינה כל כך הרבה זמן ובאופן לא אופייני לי התקמצנתי לקנות. כמה טוב שיש ימי הולדת כי מאז כל כמה ימים אני מפעילה את הפלא הזה ופשוט מתמוגגת. אין קץ לילדות ואפשר להשיג את זה כאן.

כיף שיש לי חברות שהפנימו את העובדה שאני לא רק אינפנטילית כי אם גם גיקית, של תוכנית טלוויזיה באופן ספציפי. את כל הדמויות הנפלאות שרואים בתמונה, אפשר להגריל מתוך קופסאות הפתעה והן נמכרות בחנויות קומיקס.

אובססיית האולסטאר שלי מחמירה ותמיד חלמתי על סניקרס לבנות. אז הפעם קיבלתי את מבוקשי ומיותר לציין שמאז אני בחרדות שמא אטנף את הנעליים הבהירות והיפות שלי.

חצאית טול בצבע בורדו, אבל לא סתם חצאית טול אלא חצאית טוטו לכל דבר ועניין, עם אלף שכבות שאותי כל כך משמחות. ניתן להשיג כאן.

לא, לא מדובר בכלב חדש שקיבלתי ליום הולדת, זו הכלבה של חמותי והיא אורחת לכמה ימים אבל מה שחדש כאן הוא השטיח שעליו היא מניחה את ישבנה - שטיח ענק העשוי PVC מה שאומר שאולי, רק אולי הוא יישרוד את זעמם של הכלבים שלי. ניתן להשיג כאן.

תיק קלאץ' עשוי מקש מקושט בכוכבים ופייאטים. קצת קשה להאמין כמה הוא גדול עד שמחזיקים בו, אבל הוא מרהיב! מדובר בתיק מעשה ידיה של אילי גורן ומתנת יום הולדת מרגשת ממנה בכבודה ובעצמה! ניתן להשיג כאן.

שועלים, שועלים, שועלים! עגילי שועלים! ניתן להשיג כאן.

מסתבר שאני הייתי מקור ההשראה לשרשרת המהממת הזו מבית "תותים" אז כמובן שממש שמחתי לקבל אותה! ניתן להשיג כאן.

תמה סאגת מתנות יום ההולדת ואם יורשה לי לומר משהו בנימה אישית יותר: כאן הצגתי את כל הדברים החומריים שקיבלתי שהיו ללא ספק נהדרים אבל קיבלתי גם סט צילומים מושלם במתנה וחופשונת כמתנת יום הולדת נוספת, שעליה אספר בקרוב. מעבר לכך, קיבלתי כל כך הרבה ברכות, איחולים ואהבה - שאפילו material girl מוכנה להודות שזה יותר טוב מכל דבר אחר. כל עוד זה לא בא על חשבון מתנות!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Template Design By Baby in Heels
Back to Top