יום שבת, 27 ביוני 2015

אהוביי השבוע 28.6

השבוע רציתי, חמדתי וחשקתי יותר מתמיד, אז מזל שיש לי את המדור החדש הזה כדי לתת לכל הדחפים האלה קצת פורקן. מזל גם שהוא עולה בדיוק ביום ראשון, כי אי אפשר להישאר עצובים כשמוצרים יפים כל כך מקשטים את הפיד. אתן יותר מה משמח אפילו יותר? לקנות אותם, אבל עד אז, מוזמנות יחד איתנו ל-window shopping איכותי.

מכאן
מתלה התכשיטים המהמם הזה של שלומית אופיר הוא בעיניי קישוט לכל דבר וגם ישמח לארח את השרשראות העדינות שלי, שקצת הולכות לאיבוד בין כל התכשיטים המאסיביים והצעקניים שלי.

צילום: Aya Wind, מכאן
הקולקציה החדשה של Micush הרגה אותי! חושקת במחברות הקקטוסים, האיילים והשפנפנים!

מכאן
אני חושקת במנורה הזו של Mecasa עוד מאז יריד החלומות, היא תהיה מושלמת לחדר השינה!

מכאן
המוצרים של Rifle.co הם מוצרי הנייר האהובים עליי (פוסט התחדשויות בהמשך) ולכן כשהם חברו לחברת תיקים כדי לייצר תיקי איפור מאוירים - הלב שלי החסיר פעימה. כולי תקווה שהם ינחתו גם בארץ.

מכאן
 ידיים מקושטות בטבעות הן האובססיה החדשה שלי והטבעת עם החותמת LOVE  של Petite delights תשתלב עם האוסף הקיים שלי בצורה מושלמת!

אז חיפשתי המלצות לסדרות חדשות לאחר שגמעתי באובססיביות כל סדרה ראויה על פני היקום וכך הגעתי ל- Banshee. קצת קשה להגדיר אותה כ"ראויה" כי היא טראשית למדי, אבל היא גם כזו שכיף לצפות בה וכמיטב המסורת היא רוויה באלימות ובסקס.

מכאן
חשבון אינסטגרם חדש ומושלם שגיליתי הוא של Eastloru שרוכבת על גל תכנון היומנים - הטרנד החדש של עולם היצירה שמאיים לסחוף אחריו גם אותי למרבה הבושה. אין לי מושג מה היא כותבת שם ביומנים שלה אבל הכל נראה כל כך יפה ומעורר קנאה.

מכאן
קצת קשה להאמין שהפלא הזה הוא למעשה סיכה אבל זה אכן המקרה ובתור חובבת מיניאטורות ומכונות כתיבה, השילוב ביניהם גרם לי להחסיר פעימה!

מכאן
פרינט של חד קרן מקושט בפרחים? Hell yeah!

אין לי מושג איך חייתי את חיי מבלי לפגוש בגליטרים היפים של שיק, אך מאז שזה קרה אנחנו בלתי נפרדים!

אילו מוצרים אתן אהבתן השבוע?


תגובה 1:

  1. השבוע אני אובססיבית לליפ מאסטרו ניודי בגימור מאט של ארמאני, למברשת סינטתית מחודדת לקונסילר (מקווה שזה ברור), לקליפסים קטנים וצ'יפיים לשיער ולסטיקרים של גאווה בתגובות. לחתולה ולתינוק כמובן.. ולפריימר עיניים שמפיין של טו פייסד

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top