יום שני, 18 במאי 2015

נחתו במשרדי - מהדורת ליים קריים

קצת לפני שהתחילה שערוריית ליים קריים (מי שלא הייתה מעורה בסצינת הביוטי בחודשים האחרונים: לליים קריים היה FAIL אבטחה ענקי ופרטי אשראי של לקוחות נגנבו הישר מן האתר) הזמנתי מהם שני מוצרים חדשים שנכנסו הישר למגירת האיפור שלי וכמובן גם אל לבי החמדני.

אז נתחיל מהאריזה, שהיא ללא ספק מהממת. קסניה המנוולת יודעת ליצור מוצרים שפשוט עושה חזק להזמין ולקבל (גם אם לא להישדד בגללם) אז זו כבר נקודה לזכותה. כשפותחים את הפלטה מגלים שמונה צלליות מאוד ספציפיות שיתאימו אך ורק לחובבות הז'אנר ובעיקר בעלות עיניים ירוקות - אך כאמור, למי שאוהבת צלליות בעלות גוונים אדמדמים כל כך, מדובר בסוג של חלום.

בפלטה יש שילוב טוב בין צלליות שימריות לצלליות מאט, כל הגוונים ללא יוצא מן הכלל הם פיגמנטיים ונמרחים כמו חלום. זו לא פלטה לביישניות בגלל הפיגמנט העז, כך לטעמי הפלטה הזו מתאימה למי שאוהבת להתאפר ואין לה בעיה שייראו שהיא מאופרת. דווקא בגלל שהפלטה הזו כל כך ספציפית, מי שלא מתחברת לסקאלת הצבעים הזו לא תמצא בה שום חן אבל מי שצבעים כאלה מדברים אליה - תתאהב בה לגמרי!

זה בדיוק מה שקרה גם לי. לרוב אני ממש לא מאלה שעושות כל מיני ניסיונות עם איפור אבל בחרתי להשתמש בפלטה הזו בתור טוטאל לוק, כלומר להשתמש בגוון Divine בתור מוצר להצללות ולהשתמש ב-Rebirth בתור סומק. עבד יופי בשני הניסיוניות.

המוצר הבא והאחרון מליים קריים הוא ולווטין בגוון Pansy, סגול עז ונועז. זה צבע שלא יתאים ל-99% מהאוכלוסיה ולדעתי אין בו שום דבר מחמיא. נקודה. אך בכל זאת אני אוהבת אותו והוא מתאים למקרים שבהם מתחשק לך ללבוש לוק צבעוני מבלי להתנצל על כך, אני אומרת - כן יירבו מקרים כאלה.

המוצר הנוסף שהסווטצ'תי בתמונה הוא עיפרון שפתיים מינרלי של איל מקיאג' בגוון Berry's שקטפתי באחד המבצעים בחנות כך שהוא עלה לי יחסית מעט. מדובר בגוון בורגונדי עשיר, נמרח כמו חמאה טבעונית ומשמש כבסיס טוב לשפתונים בצבע תואם או אפילו בתור שפתון בפני עצמו, בסך הכל יופי של מוצר ותמורה מעולה למחיר (בהנחה שאכן רוכשים אותו במחיר מבצע).

כל חידוש מאיל מקיאג' הוא חיובי מבחינתי, בטח כשמדובר במוצרים שמגיעים באריזות מהממות כל כך. שני מוצרי הסרת האיפור של החברה הם חלק מליין הטיפוח שהם השיקו לאחרונה, שניהם מכילים תמציות של מללפונים ומי ורדים, שניהם ארוזים בצורה שממש מרגישה לי כייפית ויוקרתית.

עד כאן התרשמות ויזואלית, מה מבחינת ביצועים? אז אני יכולה לומר ששני המוצרים עושים את עבודתם נאמנה. אמנם לא די בהם כדי להסיר את האיפור בצורה מושלמת מהפנים, בטח ביום בו משתמשים במסקרה, אבל הביצועים שלהם בהחלט מספקים. המגבונים הם אקסטרה כיפיים כי הם משאירים תחושה נעימה על העור בסיום ההסרה. החיסרון הוא במחיר המלא שלהם שהוא לטעמי גבוה: 139 ש"ח עבור המסיר הדו פאזי ו-39 ש"ח עבור כמות של 25 מגבונים. אני לוקחת את המחירים בעירבון מוגבל מאחר שאני תמיד קונה במבצעים ובמצב כזה, אני בהחלט רואה סיכוי גבוה שארכוש אותם שוב בעצמי, במיוחד את המגבונים.

 המוצר הבא הוא לק, כי אין שום פוסט התחדשויות שאני מסוגלת לסיים בלי לק חדש על המדף. אז הפעם מדובר בגוון Andromeda של אמריקן אפרל, גליטר שמכיל כל מיני חלקיקים בגוון כחול- סגול- טורקיז. האמת? לק חמוד ותו לא, זה לא גוון שהייתי משקיעה בו 35 ש"ח פעם נוספת ובאופן כללי אחיו הקרמי והפסטלי מוצלח הרבה יותר.

גילוי נאות: מוצרי הסרת האיפור של איל מקיאג' התקבלו לסקירה.

4 תגובות:

  1. אשמח לראות את המראות שיצרת באמצעות פלטת ונוס, בהזדמנות

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top