יום חמישי, 5 בפברואר 2015

יש בחור חדש בשכונה

פינסקר: במבי קטן, אפון פלאים, כלב חשוב עם שם חשוב מאוד. את התמונה שלו ראיתי בעמוד הפייסבוק של באר שבע אוהבת חיות, שם סיפרו על הכלב העדין שממתין כבר חודש שלם באחד ההסגרים הקשים בארץ - והלב שלי כבר ידע עוד לפניי, שמקומו אצלי בבית, לפחות עד שיימצא בית קבוע.


בלב ליבה של הסערה נמצא היצור הזעיר הזה משוטט בחוץ, ללא שבב וללא שום סימני זיהוי. מה עבר עליו? היכן העביר את כל השנים הללו? כנראה שלא נדע לעולם. לרוב זה לא ממש מעסיק אותי, הרי בית חדש משמעותו גם דף חדש, אבל הפעם זה הסיח את דעתי מהעיקר והראש שלי כל הזמן התמלא במחשבות על ההיסטוריה האומללה בוודאי של הכלב הזה.


כמה ימים חלפו וכך גם האומללות הזו התחלפה במערכת יחסים יוצאת דופן עם יצור מהלך על ארבע: הוא הרגיש טוב יותר ואפילו עלה כמה גרמים קריטיים במשקל - ואז התגלה הכלב העדין ביקום, כזה שרק מתמסר לפינוקים כל הזמן, העיקר שיאהבו אותו וקצת ישלימו את החסר.


במפגשים חברתיים, בנסיעות ברכב ובאוטובוס - בכל מקום פינסקר מתלווה אליי, הופך לכלב תל אביב מצוי ובעיקר מקבל חוויה מתקנת. כל מי שמכיר אותו מתאהב ואיך אפשר שלא? כשהכלב הזה מניח עליך לפתע את הראש ומבקש פינוקים.


הוא יודע לעמוד על שתיים ואפילו לנופף בידיים הקדמיות כשהוא רוצה אוכל, ממש כמו פרדי, מה שתמיד צובט לי את הלב, הוא מושיט יד בנימוס ואי אפשר ליצור איתו קשר עין מבלי שישכב לפתע על הגב במין תנוחה שאומרת "אוקיי, אני שלך, מה עכשיו?".


אז עכשיו אנחנו מחפשים לו בית חם, אליו יוכל להימסר בשבועות הקרובים אחרי שיתחזק עוד קצת ויסורס. בינתיים, אתם מוזמנים ליהנות מהתמונות בדיוק כמוני, עליהן אחראי הצלם המוכשר ובעל לב הזהב - תומר לשר.


כבר כמה ימים שאני מדפדפת בתמונות הלוך חזור ובכל פעם מחייכת, צוחקת או פשוט מתרגשת. הן הצליחו ללכוד את האישיות הפינסקרית שלו במיטבה והיא הרי כל כך מופלאה! אם אתם מכירים מישהו שישמח לאמץ את האפון, אנא צרו איתי קשר בפרטי במייל luba891@gmail.co.il או דרך עמוד הפייסבוק וגם אם לא - נשמח שתשתפו את הפוסט!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Template Design By Baby in Heels
Back to Top