יום שלישי, 24 בפברואר 2015

הסמקים האהובים

פעם, אי שם בעבר, סמקים היו מוצרי האיפור האהובים עליי. זה לא שהיום נותרתי אדישה אליהם, אך ללא ספק הורדתי הילוך ושמרתי אוסף יפה ויחסית קטן. בעוד שבצלליות ובשפתונים, כל ניואנס קטן מורגש גם במבחן התוצאה, אני מרגישה שדווקא בסמקים ההבדל הוא זניח יותר ועל העור רבים מהם נראים מאוד דומה ולכן אין כל כך טעם להשקיע באוסף גדול במיוחד.

לכן, אני משתדלת לשמור על אוסף שבו הגוונים הם שונים מספיק אחד מהשני, כך שההבדלים גם יהיו נוכחים על העור, עם העדפה ברורה לסמקי קרם שהם הפייברוטים שלי מזה תקופה. אז שנתחיל?


Topshop - Head over heels

הסמקים הקרמיים של טופשופ הם פשוט חלומיים, גם מבחינת הפיגמנט וגם מבחינת הפורמולה. אמנם הם משמעותית יבשים יותר ביחס לסמקים קרמיים אחרים שפגשתי כמו אלו של מאק או של ניקס, אך זה לא פוגם בצורת ההנחה שלהם והם פשוט נראים כמו הסמקה יפה וטבעית על העור.


NYX - Glow

הפעם מדובר במוצר שהופיע כנראה כבר אינספור פעמים בבלוג שלי, אבל זה לא מה שימנע ממני להמליץ עליו פעם נוספת כי מדובר באחד הגוונים האהובים עליי בכל הזמנים. Glow כשמו כן הוא - זוהר, נוכח מאוד ועם זאת על הלחיים הוא פשוט מתמזג בטבעיות ונותן מראה קורן ויפיפה.


Mac - Light over dark

על פני הסומק הזה כנראה שהייתם חולפים מבלי לתת לו מבט נוסף וכנראה שבצדק, לא בפאן ולא בסווטץ' הוא נראה מעניין לטעמי. למרות זאת, על הלחיים הוא נותן מראה חמים ויפה, לוק ניטראלי שיכול להתמזג עם כל מראה איפור וגם להחליף את הברונזר. מדובר באחד הסמקים הפרקטיים ביותר שיש לי באוסף, גם אם הוא לא בדיוק מרטיט.


Becca - Songbird

אם כבר בגוונים חמימים עסקינן, אז יש לנו כאן הפעם גוון שמזכיר לי קינמון, כזה שנראה סופר רווי בפאן אך על העור מתקבל בצורה ממש טבעית. הסמקים של Becca הם סופר איכותיים, יש להם מרקם קטיפתי ופשוט כיף לעבוד איתם בידיעה שהתוצאה לעולם לא תהיה מוגזמת.


Mac - Lilicent

עוד סומק קרמי?! טוב, כבר הודעתי מראש שאני מחובבות הז'אנר. סומק קרמי בגוון בז' הוא לא בהכרח משהו שהייתי יודעת מראש שאני זקוקה לו, אך רק כשהוא הגיע לידיי הבנתי שמדובר במוצר סופר שימושי. גם הוא נראה פחות קורץ ביחס לאחיו האדמדמים והורודים, אך מדובר במוצר Go to שלעולם לא מאכזב, עמיד, קלאסי ושימושי.

אז מהם הסמקים האהובים שלכם?

2 comments:

  1. ניסית את של אסנס? כל כך מפתיעים לטובה! אני גם מחכה להזמנה רוויית סמקים עם סומק קרמי של מאק וסומק מהחדשים של hourglass. המממ...
    בנוסף: מברשת המייקאפ החדשה של קרליין - העגולה השטוחה הדואו-פייברית - ממש טובה לסמקים קרמיים וגם רגילים. ממליצה לך לנסות, למרות שאין לי ספק שאת מסודרת בחזית הזאת :)

    השבמחק
  2. גם לי הייתה תקופת התחזרות על סמקים שדי נעלמה. יש לי תחושה שזו העונה - בקיץ כולנו שואפות בסתר ליבנו (טוב, אז אני שואפת) להיות מיני ג'יי לו ולכן רוכשות באטרף כל דבר שיבריק לנו את עצמות הלחיים. בחורף כולנו שואפות להיות לורד ולכן מתמקדות בשפתונים דרמטיים (שלא לומר גותיים).

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top