יום שישי, 12 בדצמבר 2014

תעתועי עיניים - מוצרי דואו כרום

כל מכורת איפור מגיעה לשלב שבו מוצרים בסיסיים - איכותיים ושימושיים ככל שיהיו, כבר לא ממש עושים את העבודה. פתאום רף הדגדוגים עולה והחיפוש אחר ריגושים חדשים (זה נשמע גס מכפי שהתכוונתי) צובר תאוצה.

אז מוצרים דואו-כרומיים לגמרי נופלים למשבצת של אותם מוצרים מיוחדים שמצליחים לעשות חלושעס גם למכורה השבעה ביותר, כי יש אינספור אפשרויות משחק איתם והם נראים שונה מכל זווית ועם כל בסיס שאליו תשדכו אותם.

באופן לא מפתיע, מצאתי גם אצלי באוסף כמה וכמה מוצרים כאלה ואני חושבת שהם אלו שהופכים את עולם האיפור לקסם צבעוני, משתנה ומרגש תמידית:


הפלטה קומפורט זון של WNW הוצגה בבלוג כמה פעמים ובכל פעם מחדש אני מוצאת דרכים חדשות להעניק לה במה וכמובן להתאפר איתה. אז בפלטה הזו יש לא אחת אלא שתי צלליות דו כרומיות וזו כנראה הסיבה שאני אוהבת אותה כל כך. התחתונה ביותר בטור הימני היא צללית שנראית כמו Club של מאק (שגם היא תופיע בהמשך) ואילו העליונה ביותר באותו טור היא צללית שמנת אפרפרה ומיוחדת ביותר. את הפלטה אפשר להזמין כאן.


צללית הקרם Let's skate שייכת לאחת מקולקציות החורף של מאק וממש התקשיתי לתעד אותה כך שלא תיראה כמו כתם מנצנץ אלא תוכלו לראות את האפקט שלה במלוא תפארתה. אני אוהבת את הצללית הזו כי היא מסוגלת ממש להקפיץ כל צללית שמניחים מעליה וכי... טוב, זה פשוט יפיפה בעיניי.


אז אם כבר הזכרתי את קלאב, הנה היא ו-Patina, שתי הצלליות של מאק שהן כנראה גרסת ההיי-אנד (סוג של) המעודנת של הצלליות מהפלטה של WNW. האפקט הדואו כרומי שלהן הוא מרומז כאמור וכדאי לשלב אותן עם צללית בסיס כהה כדי להוציא מהן את המיטב, אבל אל תטעו - המיטב הזה נאה הוא.


שתי צלליות פיגמנט שהן במבט ראשון מאוד דומות כי הצבע החום מאוד נוכח בהן אך מה שנותן את הפאנץ' ומבדיל אותן אחת מן השניה הוא האפקט הדואו כרומי, אשר בצללית הדיימונד גליץ של עפרה מתקבע כירקרק עדין ואילו בפיגמנט Blue brown של מאק, בדיוק כפי שמרמז השם - הוא כחול משהו. את הצללית של עפרה ניתן להזמין כאן.


גם הפיגמנט של אינגלוט בגוון מס' 35, כבר כיכב כאן אבל הוא בהחלט ראוי להצצה נוספת בזכות הסגלגלות הזהובה המופלאה שלו. בכלל, אוסף הפיגמנטים של אינגלוט הם משהו לרייר עליו (ולהוסיף במיידי לווישליסט).


צלליות של נארס נחשבות לאיכות צרופה אבל הדואו הזה בגוון Dogon הוא חצי FAIL מבחינתי אבל לא בגלל הצללית הדואו-כרומית חלילה אלא בגלל אחותה הכהה יותר. בכל אופן, הצללית הבהירה היא יפיפייה ובהחלט מפצה על השנייה וזה אולי מסביר מדוע חסתי על חייה של הפלטה הזו, רודנית איפור אכזרית שכמותי. צלליות של נארס אפשר להזמין כאן.


עד כמה אני אוהבת איפור דואו כרומי, אתן שואלות? אז אם לשפוט על סמך תמונות החתונה שלי ששלפתי מהבוידעם, כנראה שהרבה מאוד - אז הקלאב ממש כיכב אצלי (איפור: נטע סקאלי, צילום: אוריאל מלסטר).


אז צלליות זה אחלה בחלה, אבל ניסיתי לבדוק האם האפקט הנפלא הזה גלש גם למחלקות נוספות וכמובן שגיליתי אותו מתגורר לו בשמחה במגירת הלקים. הלקים הם: Royal velvet של אורלי, Purple potion של Glitter bunny (שכבר הפסיקה לייצר לצערי) ו-Oil slick של Ciate.


ואפילו במחלקת הטיפוח: קרם הסטרוב של מאק הוא מוצר רב שימושי עם אפקט דואו-כרומי. אפשר להשתמש בו כקרם לחות ואפילו למרוח על הדקולטה כדי להשיג את המראה הפנינתי היפה הזה, בדיוק כפי שהתמרחתי לי ביום החתונה.


עוד פיגמנט? אז כן, מדובר בפיגמנט נוסף של מאק אבל מאחר ששפתונים דואו-כרומיים לא מצאתי באוסף (בינתיים), חשבתי שיהיה נחמד להציג את הצללית שאותה אני לרוב טופחת מעל ליפסטיק אדום, כדי להוסיף לו עוד קצת עומק והתוצאה? תמיד משגעת. הגוון הוא Pink bronze וללא ספק מדובר בתיאור מדויק למדי.


למצוא דואו כרומית במוצרי איפור זה כבר עניין שבשגרה אבל לגלות שרשרת עם אפקט כזה? זה כבר וואו והשרשרת הזו היא כולה וואו אחד גדול, מעשה ידיה המוכשרות של ליאת גינזבורג.


ספר האגדות Wizard of OZ הוא יותר הולוגרמי מאשר דואו-כרומי, אך הוא בהחלט קולע לקטגוריה של תעתועי עיניים וחוץ מזה, אנחנו לא קטנוניים כשזה נוגע לסיפורי אגדות הולוגרמיים, נכון?


ובדיוק עבור הפוסט הזה (יה רייט!), גם סיגמא השיקו קולקציה שכולה על טהרת הדו-כרומיות עם אימאג'ים מהממים ומוצרים מהממים אפילו יותר. רוצה את כולה - עכשיו!

אז מהם המוצרים הדואו-כרומיים האהובים עליכן?

2 comments:

Template Design By Baby in Heels
Back to Top