יום שלישי, 28 באוקטובר 2014

TV addict tag

אחד התחביבים הכי ותיקים שלי, שמלווים אותי נאמנה עד היום זו צפייה בסדרות טלוויזיה. מאז שהייתי ילדה קטנה, הייתי גומעת ברצף את כל הסדרות בערוץ הילדים וגם היום אני משתדלת לעקוב כל פעם אחרי כמה סדרות במקביל.

צפייה בסדרות מבחינתי היא  מחויבות רגשית, כי אני אוהבת לדבר עליהן עוד ועוד - עד שהן הופכות לסוג של אובססיה עבורי, כך שמבחינתי זו לא סתם בהייה במסך המחשב או הטלוויזיה, אלא סטייה של ממש! לכבוד המעמד, חשבתי שיהיה נחמד ליצור טאג חדש בהשראת הסדרות האהובות ואלו שאנו אוהבים לשנוא, אז שנתחיל?


1. סיינפלד או חברים? מודה, אני אוהבת את שתי הסדרות, אבל אין ספק שהסדרה שנהניתי ממנה יותר וצפיתי בה עשרות פעמים (כן, עשרות!) ברצף, זו "חברים".

2. הסדרה המפחידה ביותר? The walking dead ללא שום ספק. אם יש כמה רגעים בודדים שבהן הדמויות עוצרות כדי לשוחח, מדובר בהפוגה מבורכת מכל המתח שעולה לי בשנים.

3. הסדרה המצחיקה ביותר? הסדרה הזו כבר מזמן קפצה את הכריש מבחינתי, אבל היא תיזכר תמיד כסדרה המצחיקה ביקום, זו שאני ונתן היינו צופים בה בסופ"שים כשהוא  חוזר מהלימודים - Family guy. אי אפשר לסיים את השאלה הזו מבלי להזכיר גם את "מחלקת גנים ונוף" ואת "משפחה בהפרעה" המיתולוגית.

4. סדרות שהן לגמרי אוברייטד? "איך פגשתי את אמא" שמתוכה שרדתי כמה עונות בודדות והופתעתי לגלות שרק כעבור עשור הוא אכן פגש  את אמא, Suits שמתוכה הצלחתי לשרוד רק כמה פעמים ו-Masters of sex, מאותה סיבה.

5. סדרות ששרדתי בהן רק פרק אחד? "ספרטקוס" ו"חניבעל". פשוט לא.


6. סדרות שאהיה חייבת לחזור אליהן? "הסמויה", שמתוכה ראיתי משהו כמו חצי עונה ומשום מה לא המשכתי, "מד מן" ו"חסרי בושה", כי משום מה ראיתי רק חלקים מהן לאורך השנים וחבל.

7. סדרת הילדות האהובה? כמובן ש"נשואים פלוס". סדרות אהובות נוספות: "אריזה משפחתית", "צער גידול בנות", "שולחן לחמישה", "בוורלי הילס", "הצלצול הגואל", "הנסיך המדליק מבל אייר", "עולמה הסודי של אלכס", "לואיס וקלארק". להמשיך?

8. סדרות Binge watching אהובות? The killing שלצערי כבר נגמרה, "כתום זה השחור החדש" ו"הומלנד". מדובר בעונות רצופות שסיימתי בטווח של כשבוע- שבועיים. לשפיות שלי שלום.

9. הסדרה שאני אובססיבית לגביה? באמת יש צורך להרחיב על כך?


10. סדרות שאני צופה בהן כעת? The walking dead, "הומלנד", "משחקי הכס" (כשהיא טורחת סוף סוף לחזור לאוויר) ו-"סופרנוס".

11. שחקן/שחקנית הטלוויזיה אהובים? מייקל סי. הול, שבו התאהבתי לראשונה כבת טיפש-עשרה ב"עמוק באדמה" ועקבתי אחריו גם כל הדרך ל"דקסטר". יש לו יכולת מופלאה לגלם קשת רחבה של טיפוסים מטורפים.


12. גילטי פלז'ר? "משפחת קרדשיאן" ו-Broke girls שהיא דווקא קומדיה ראויה ביותר.

13. משפט טלוויזיוני אהוב? הודור. הודור. הודור.

14. סוף טלוויזיוני שנוא? "האוס", כי זה תמיד מכעיס שמסיימים סדרה אהובה ועייפה בצורה לא ראויה (בלי ספויילרים!)

15. זוג טלוויזיוני שנוא? פרנק וקלייר מ"בית הקלפים". כי תמיד כשנדמה שיש להם שמץ של טוב לב אי שם, הם מוכיחים לנו כמה אנחנו טיפשים ושזה הכל חלק מהאסטרטגיה שלהם.


16. זוג טלוויזיוני אהוב? אולי הם לא זוג במובן הרומנטי של המילה, אם כי הרגשתי שם מתח מיני חבוי - ראסטי ומארטי מ"בלש אמיתי".

17. סוף טלוויזיוני אהוב? "ברייקינג באד". סוף קשה לעונה קשה וסדרה קשה, אבל היה בו צדק פואטי מהסוג שלא רק אמריקאים אוהבים.

18. סדרה שמביאה לידי דמעות? אני חושבת שעד היום הסדרה שגרמה לי להתייפח הכי הרבה מול המסך היא "אי.אר" וזכור לרעה הפרק שבו ד"ר גרין מת, שבו המשכתי לבכות ולבהות בקיר גם הרבה אחרי שהמסך החשיך.

19. ה-Bad guy האהוב? לורן מאלוו מ"פארגו". אני לא ממהרת להגדיר את טוני סופרנו או אפילו את וולטר ווייט כנבלים, בגלל שלאורך כל הסדרה הם הראו את הצד הרגיש שלהם. לורן (בילי בוב ת'ורנטון) לעומת זאת, הוא פסיכופט עם קבלות ועדיין, הייתי שמחה להפוך ל-BFF שלו.

20. הסדרה האהובה עליי בכל הזמנים? "עמוק באדמה". ללא שמץ של ספק. מעולם לא נראתה על המסך סדרה כל כך אומללה, עמוקה, מדכאת, רגישה וכתובה היטב.


מתייגת לעשות את הטאג הזה, את מי שהשתתפה בהכנת השאלות: שקר החן והבל היופי וגם את פיצ'ה, את חתולי
כמובן שכולכם מוזמנים לענות על השאלון, אשמח לקרוא את התשובות שלכם! אם אתם עונים על השאלון בפייסבוק, תייגו אותי כדי שאראה!

2 comments:

Template Design By Baby in Heels
Back to Top