יום חמישי, 4 בספטמבר 2014

נעליים לשעת צרה

אני כותבת לכן היום ממיטת החולי שלי ואם יש משהו שמצליח לעודד אותי בימים בהם אני שקועה בעיקר ברחמים עצמיים, אלה נעליים! אני מזהירה מראש, אוסף הנעליים הבאות הוא הצבעוני ביותר שתראו בקרוב ולכן אם אתן שייכות לזן הסולידי יותר, סביר להניח שתצווחו "אוי גוועלד" כשתראו כאן דגמים שנראים יותר כמו פיצוץ אטומי של חדי קרן. מצד שני, גם לצקצק מול המסך זה די נחמד, אז תישארו בכל זאת!

אתן בטח חושבות שאם בנעליים צבעוניות עסקינן, אז בוודאי מדובר בנעליים של אירגיולר צ'ויס, אז תופתעו אבל אין כאן זכר להן פרט לאזכור זה מהסיבה הפשוטה ש... אני לא מחבבת אותן. נכון, הן נעליים כה צבעוניות ופרועות, אך עדיין לא דגמתי שום זוג שלהם שהיה נוח בצורה סבירה ולכן - קישטה! אילו זוגות בכל זאת נכנסו להיכל הכבוד של לובה-חולה-ומריירת-על-נעליים? מצוין ששאלתן!


איירון פיסט, נעים להכיר- החנוניות ביניכן (וגם אני ברשימה) לבטח יזדעקו ויאמרו - אבל היי, איירון פיסט זו בכלל דמות של מרבל! אז נכון, אבל איירון פיסט היא גם חנות אלטרנטיבית מגניבה למדי שאפשר למצוא בה בגדי Emmo למיניהם ובכן, גם נעליים.

את נעלי העקב חסכתי מכן, מהסיבה הפשוטה שהן לא מיועדות לרגליים של בנות אנוש (לדעתי הצנועה) אך יש למותג גם מבחר נעליים שטוחות וסימפטיות, כמו למשל נעלי הכבשים שמוכרחות להיות שלי, על אף שגם לנעלי הגולגלות לא הייתי מתנגדת.

היכן משיגים? לאיירון פיסט יש אתר רשמי, אך דווקא הייתי ממליצה לחפש אותן באיביי, שם יש מבחר גדול יותר וזול למדי. כל המוצרים של המותג עשויים מתחליפים סינתטיים (יאאי!) ואפשר למצוא שם כאמור דגמים שפויים יותר ופחות.


Miss L fire, נעים להכיר - את הנעליים של מיס ל' הצלחתי לחטוף לראשונה בסייל ממודקלות' ומאז מדובר בסיפור אהבה אמיתי, במיוחד אחרי שבחנתי אותן מקרוב והתרשמתי מכמה שהן מושקעות ועשויות היטב (ספויילר: הן גם נוחות!).

לצערי לחטוף את הנעליים במחיר סביר זה לא עניין של מה בכך, שכן המחירים באתר הרשמי לא צנועים כלל ולכן אני בהחלט ממליצה לצוד אחר מציאות במודקלות' כי מי יודע אילו נעלי דובדבנים או תוכים חביבים של המותג תוכלו לגלות פתאום בסייל.


BAIT, נעים להכיר: הנעליים של BAIT הן הכי פחות מקושקשות כאן באוסף, סוג של חיסרון בעולם הקטן והצבעוני שלי אבל נסלח להן על כך, שכן הן מפצות עם המון כמויות של אלגנטיות ורטרו משובח. על אף שהכרתי את האתר המופלא הזה רק לפני כמה ימים, מיד שקעתי לעולם שלם של נעלי לובה, מהסיבה הפשוטה שהייתי מוכנה לנעול כאן הכל.

הנעליים מגיעות בכל צבעי הקשת, עם עקבים שנראים יציבים ונוחים - וסימון מיוחד של נעליים טבעוניות אשר כבש את לבי באופן מיוחד. עלות דמי המשלוח לארץ (25$) כואבת, אך אפשר בהחלט לחלוק את ההזמנה עם חברה או לצוד את הנעליים במודקלות', כמובן.

2 comments:

  1. תרגישי טוב!
    הנעליים ממש ממש מגניבות! והפייבוריט שלי- הדובדבנים

    השבמחק
  2. את משוגעת אמיתית. חתול חש געגוע

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top