יום שני, 11 באוגוסט 2014

תותי פרוטי

אני לא יודעת אם אי פעם הזכרתי את זה בעבר: אני טבעונית, מה שבאופן אוטומטי אומר שאני מנשנשת להנאתי המון ירקות ופירות. אם פרט הטריוויה הזה בתוספת לכותרת הכה מבריקה טרם הסגירו זאת - זה עומד להיות פוסט על פירות, אבל לא סתם פירות (כאילו שיש דבר כזה סתם!), כי אם על פירות אופנתיים.


אז מסתבר שהדפסים מקושטים בפירות הפכו להיות לסוג של טרנד ולמרות שאני כבר מזמן מגדירה את עצמי כבלוגרית בלאי שלא עוקבת אחר טרנדים, פירות אני דווקא מחבבת בכל גרסה - גם אם היא דבוקה לבד פוליאסטר. לא מאמינות? די בניתי על כך ולכן אספתי כמה וכמה דוגמאות:


פירות עיטרו את קצות אצבעותיי והפכו את המניקור הזה לנאה כל כך. בתמונה: לק מספר 059 של שיק ומדבקות של צ'יינה גלייז, אותן ניתן להשיג כאן


ואם זה לא מספיק, אז גם מניקור אבטיח בתוספת לקעקוע זמני. בניגוד לאבטיח אמיתי, השילוב הזה הוא ללא ספק קשה לעיכול, אך נוצר בהשראת המדריך הבא.


אפילו בחוף הפכתי לסלט פירות ואם זה לא מספיק, יש בגד ים נוסף עם הדפסי אננס שעושה את דרכו אליי ברגע זה ממש! (שני בגדי הים באסוס, אך אינם במלאי)


אם כבר הזכרתי אננסים, אז לגביהם יש לי אובססיה של ממש ואני כל כך חובבת את המראה האקזוטי והמשונה שלהם. מימין: הדפס של Petek design ומשמאל תיק אננסי מיניאטורי מאלי אקספרס  


באיפור דווקא התקשיתי למצוא מוטיבים פירותיים, עד שלבסוף מצאתי ליפ סמאקר בטעם פנטה. פנטה מזכירה במעט מה ריח תפוזים, למוצר הזה יש ריח עז של פאנטה (מה שנע על הגבול בין מטריד לנהדר, כמו כל הדברים שאני אוהבת) והוא מלחך לי היטב את השפתיים, אז אמרתי - למה לא? העלות של הפלא הזה, אגב, היא 15 ש"ח ליחידה ואני משתוקקת לנסות את גרסת ה-M&M.


ועכשיו לחלק האופנתי של העניין: גופיית פירות שכבר בוודאי ראיתן בפוסט הזה 


שמלות בשלל הדפסי פירות, השמאלית אפילו נתפרה עבורי במיוחד! שתיהן של מונה כמובן, כמו גם הגופיה.


קסטרו הפתיעו עם חולצת הקרופ הנהדרת הזו, שחושפת ממש טיפה בטן כשמשלבים אותה עם חצאית בגזרה גבוהה ובעיקר גורמת לי להרגיש כמו קרנבל ורוד ומהלך!


אני לא אדם שיעדיף אננסים על פני דובדבנים ולכן השרשרת המופלאה הזו של כרמליטה הוסיפה טאץ' פירותי לאוסף שלי.


אלה ככל הנראה הנעליים המופלאות ביותר באוסף שלי ולכן זה לא ממש מפתיע שהן מקושטות באננסים. הן הוזמנו ממודקלות' ולצערי הרב (אך בעיקר לצערכן) הן כבר אינן במלאי.


נרות בריחות פירותיים הם אינם האהובים עליי, אך תודו שזה השידוך המושלם לקיץ - ממש כמו האוסף המשובח של חברתי הדס, שאותו אני ממש יכולה להסניף מבעד למסך (אך לא אעשה זאת, כי זה ייראה מוזר).

אבל יודעות מה באמת מצחיק בכל הפוסט הזה?

חכו לזה...

עוד רגע...

אני בכלל לא אוהבת טעם של אננסים!


שוב הוכחתי שאין שום אמת בפרסום ושאני הבלוגרית הכי לא אמינה שיש - אבל כדי לפצות אתכם, מצרפת כאן את שיר הקיץ האולטימטיבי שלי ממסיבת יום ההולדת של גיל חמש ועד עצם היום הזה.

              
              

גילוי נאות: הלק של שיק והליפ סמאקר נשלחו אליי לסקירה

תגובה 1:

  1. בהתחשב בעובדה שהאננס היחיד שטעמת בימי חייך היה אננס רקוב, לא הייתי ממהרת לפסול אותם מהתפריט.
    פוסט בקצב הלמבדה!

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top