יום חמישי, 10 באפריל 2014

מסיבת האביב של כלות אורבניות - מאחורי הקלעים!

אני יודעת, אני יודעת: נעלמתי וזה לא ממש אופייני לי. אז לא, לא בלעה אותי האדמה וגם פרי לא התיישבה עליי עד שנעלמו עקבותיי, אבל בכל זאת יש לי תירוץ ממש טוב להיעלמות. אני מניחה שבטח כבר שמעתן שאני עובדת במקום העבודה הנפלא ביקום (וזה נאמר ללא שמץ של ציניות) - "כלות אורבניות".


אז במסגרת העבודה הזו שכל הזמן מצליחה לרגש ולאתגר, התחלנו לעבוד במרץ על אירוע אביבי וכייפי. מה אומר לכן? זה הרבה יותר אינטנסיבי מארגון חתונה! כל המרץ שלי הושקע באירוע הזה ולכן ההיעלמות הייתה נדרשת.

אז האירוע שלנו מתקרב בצעדי ענק ויהיו בו מציגים מעולים, מתחם אקססוריז ו-DIY, סדנאות ובאופן כללי, אווירת בוטיק שיקית. נדמה לי שזה מסוג האירועים שימצאו חן לא רק בעיניי המתחתנות (שכמובן יפיקו ממנו את התועלת הרבה ביותר), אלא גם בעיניי חובבות לייף סטייל ודברים יפים, כמוני למשל.


אחד הדברים שהעסיקו אותי בימים האחרונים הייתה הפקה שצילמנו בשוק הפשפשים ואז בגלריית לורנס, שם ייערך האירוע. מה אומר לכם? לדעתי כל אחת ואחד צריכים להופיע בשוק בחצאית קצרה - זה מחשל! התגובות שם היו לא מהעולם הזה... בהחלט חוויה!

כתיבה היא אמנם אהבת האמת שלי, אבל מדי פעם ממש כיף לשבור שגרה, להחליף קצת נוף ולעסוק בכל מיני דברים כיפיים שקשורים בצילומים (כמו למשל בחירת שרשראות ועגילים!). גם הפעם עבדנו עם אנשים מוכשרים ביותר, כאלה ששמחתי להכיר ושמחתי עוד יותר לראות אותם עובדים בלייב, כמו למשל אסף רביבו המוכשר על הוידאו, טלי ודבורה על הסטילס, עינב בר על האיפור והשיער וכמובן - מפיק העל דרור גולן.


אז אחרי כל ההקדמה הזו והטעימה מאחורי הקלעים, אני מתרגשת מאוד להזמין אתכן לעמוד המכירה של האירוע שלנו. כלות לעתיד, כלות טריות וכמובן החברות הטובות, אתן מוזמנות להפיץ את הבשורה, כי זו ללא ספק תהיה המסיבה הטובה ביותר בעיר, עליה עבדה רבות גם יורז טרולי:

כדי לצפות בהפקה ב"כלות אורבניות", לחצו כאן!

לעמוד המכירה של האירוע

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Template Design By Baby in Heels
Back to Top