יום חמישי, 13 במרץ 2014

I love bourjois! - Part 1


אחרי פוסט הפוקוס על ניקס, חשבתי שמן הראוי להעניק פוקוס לחברה נוספת שאני מאוד אוהבת, גם היא מהדראגסטור וידידותית לבעלי חיים - בורז'ואה. הפעם יש הרבה מאוד מוצרים שממתינים כאן בפוסט, אז ללא הקדמות מיוחדות, שנתחיל?

  
לא קשה להבחין בכך שאני מאוהבת בשפתונים מסדרת הרוז' אדישן של בורז'ואה, שהרי יש לי ארבעה מתוך האוסף ואני בטוחה שיתווספו נוספים בהמשך. לטעמי מדובר באחת מפורמולות הדראגסטור הטובות ביותר וגם במבחר נאה מאוד של גוונים. על Violine strass השזיפי כבר כתבתי באחד ממועדפי החודש שלי ומאז נוספו לו Rouge get set האדום אך לא ממש קלאסי, ה-Fraisae remix שמצליח להיות ורוד בוהק אך לא ניאוני וה-Peche cosy שהוא ניודי אפרסקי.
 
מחיר השפתונים הוא 110.94 ש"ח לפני הנחות


ליפגלוסים לעומת זאת אני לא כל כך אוהבת וכתוצאה מכך הגליתי את רובם מהאוסף שלי. השניים מסדרת התלת מימד דווקא שרדו את הסינון הנוקשה, אם כי יכולתי בקלות להסתדר רק עם אחד מהם, מאחר שהם מאוד דומים. גוון מספר 13 מעט אטום יותר בעוד שאחיו במספר 53 מעניק גוון עדין כמו של באלם ואילו האפליקטור של מספר 13 הוא ספוגי בעוד שזה של 53 דומה יותר למכחול. שניהם נעימים על השפתיים ולא סופר דביקים, כך שהם מומלצים גם לאלו שלא מחבבות את הז'אנר כמוני.

את הגלוסים של בורז'ואה ניתן להשיג כאן 


סמקים קרמיים זו אהבת אמת עבורי ואת אלו של בורז'ואה אני אוהבת במיוחד, בזכות הגוונים הלא לגמרי שגרתיים והעובדה שהם לא מאוד פיגמנטיים. איך זה יתרון? אני אישית מעדיפה את הסמקים שלי לא מפוצצים בפיגמנט, כך שלא יהיה צורך לעבוד קשה כדי לטשטש אותם. שני הגוונים ה- Rose exclusif הורדרד והסומק הקרם מס' 2 האפרסקי, מחמיאים לבהירות ומשתלבים עם כל מראה איפור, אז דוז פואה!

מחירו של הסומק הורדרד הוא 116 ש"ח לפני הנחות ואילו את הכתמתם וגוונים נוספים מהסדרה אפשר להשיג כאן


גם הפורמולה של צלליות הקרם של בורז'ואה היא לא סופר פיגמנטית אלא חצי אטומה. סלדתי מזה בהתחלה, כי אני רגילה לצלליות מפוצצות בפיגמנט כמו של מאק, אבל כעבור כמה נסיונות גיליתי שאני מאוד אוהבת את זה וכך הניטראלית מביניהן הפכה להיות צללית הבסיס הקבועה שלי.

כיאה לרוב צלליות הקרם הקיימות בשוק- הן אינן עמידות מאוד ולכן לא יכולות להוות תחליף לפריימר. הבהירה Petale de Glace היא האהובה עליי, בתור חובבת ניטראליים והיא נותנת אפקט שונה כמעט לכל צללית אבן שאני מניחה מעליה. הכחלחלה Bleu Tenebreaux מעניינת לא פחות ואני משחקת גם איתה בשילובים עם צלליות שונות. כחול הוא לא כוס התה שלי לרוב, אבל העובדה שהיא אינה אטומה באופן מוחלט הופכת אותה לפרקטית יותר עבורי.

מחירן של הצלליות הוא 111 ש"ח לפני המבצעים השונים.


שתי מסקרות של בורז'ואה שהן ההיפך המוחלט אחת של השניה: liner effect הותיקה היא ה שאמורה ליצור גם אפקט של אייליינר, יש לה מברשת קטנטה והיא מגיעה בגוון חום, בהתאם לכך שהיא מסקרה מעולה ליום יום. היא אמנם מתקרבת מאוד לסוף חייה, אך במהלך כל החודשים האחרונים השתמשתי בה במראה איפור של 5 דק', מושלם עבור המקרים בהם לא מתחשק לי להיראות מאופרת אך בכל זאת ייצוגית.

המסקרה השניה היא-Twist up the volume בעלת שני השלבים, מסקרה שחורה שמעניקה אפקט דרמטי. לתפיסתי בורז'ואה הצטיינו עד כה בעיקר במסקרות עדינות ולכן הופתעתי לגלות מסקרה שמתאימה גם לערב.

המכסה המסתובב ושני השלבים הם גימיק מבחינתי, כך שאתייחס רק לתכונות של המסקרה עצמה: היא מאוד מאריכה, אך לא כל כך מפרידה ולא נמרחת. עבורי זה קצת פחות מתאים, כי יש לי ריסים מאוד ארוכים וישרים - לכן אני מחפשת מסקרה שמעבה ומפרידה ביניהם כך שלא יווצרו גושים. בסך הכל אני יכולה לומר שזו מסקרה מצוינת, בשבילי קצת פחות אך אני עדיין משתמשת בה לעתים קרובות.

המסקרה Twist up the volume עולה 129 ש"ח לפני הנחות

הסקירה שלי הגיעה לסיומה הפעם, משום שיש הרבה מאוד מוצרים ומידע שלא הייתי רוצה לרכז בפוסט אחד. בפוסט הבא אסקור CC מסקרן ביותר של בית בורז'ואה, שפתון לחותי, צלליות ואפילו לקים, אז שווה להמתין בסבלנות!
גילוי נאות: חלק מהמוצרים התקבלו לסקירה


2 comments:

  1. מה לגבי הלקים של בורזואה? הופתעתי שלא ציינת אותם
    טוב נו בטח בפוסט הבא
    תודה. (:

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top