יום ראשון, 23 בפברואר 2014

חצי חורף - חצי קיץ


הלוק הבא נוצר מערבוב של כל מיני פריטים של מעצבות ומותגים ישראליים שרכשתי לאחרונה ויצא שהוא תואם בצורה די מדויקת למזג האוויר הלא ברור, זה שגורם לי לפתוח את הבוקר עם ביקור בכל מיני פורטלים של תחזיות, בניסיון שווא נוסף לפענח מה זה גשם מקומי.


ואפרופו מעצבים ישראליים, אני חשה שזו חובתי המוסרית - לא פחות - לעדכן אתכן לגבי שתי מכירות שוות שיתקיימו בוויקאנד הקרוב וככל הנראה גם אני וכרטיס האשראי שלי נבקר בהן: האחת היא של קולולוש, האחראית על חיית המחמד החדשה שלי שאתן רואות כאן בפוסט, היא חוגגת יום הולדת חמש ביום שישי הקרוב, ה-28.02, בחנות שלה ברמב"ם 8 עם מונה. פרטים מלאים כאן.

ודבר נוסף, ג'ול ולילה מיי חברו כעת לביאנטיקה ולסטודיו SturlesiDesign ויחד הם משיקים את הסטודיו המחודש, זה קורה ביום חמישי בין השעות 18:00-20:00 וביום שישי הקרוב בין השעות 10:00-15:00, ברח' אפק 3 ביפו. פרטים מלאים כאן

ולסיום, אשאיר אתכן עם יופי של פלייליסט לשבוע החדש, שלא תגידו שיש לכן שביזות יום א' ולובה לא טיפלה בכן. 

אני לובשת: טופ - אסוס (ישן), תיק- ניו לוק (עונה נוכחית), חצאית- Biantika, גרביונים- איביי, נעליים- רוני קנטור (מסייל החורף האחרון), שרשרת קולולוש

2 comments:

  1. מודה שחסר לי משהו בלוק שלך שיוסיף עניין. זריקת צבע חיה יותר, או אקססורי מעניין. ואולי סתם מתקשה להתחבר לבז׳ על כל גווניו.
    נ.ב- גשם מקומי זה כשהחזאים ממש רוצים גשם אבל אין כזה באופק, אז הם נושאים תפילה דרך התחזית.

    השבמחק
  2. ממש חצי חורף חצי קיץ!
    אוהבת מאוד את גוון החצאית

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top