יום שבת, 7 בדצמבר 2013

אהבה לא קונים בכסף (ואולי כן?)

אז נכון, השבוע הראשון של דצמבר כבר חלף מה שאומר שאני טכנית נמצאת בפיגור. הייתי חולה כל השבוע האחרון ולכן כל החיים שלי נמצאים לאחרונה בפיגור ותיבת המייל שלי בפרט. לעומת זאת, אני מעודכנת בכל הסרטונים החדשים שפורסמו השבוע ביוטיוב, כפי שלא הייתי כבר חודשים. כל אחד וההישגים שלו. בכל מקרה, אנחנו לא כאן כדי לדבר על התחביבים שלי בזמן מחלה, אלא במוצרים שעשו לי נעים במהלך חודש נובמבר, אז נתחיל:


מייקאפ AMC של אינגלוט בגוון LW300- לא האמנתי שאמצא תחליף למייקאפ האהוב שלי ממאק ולמעשה, כמעט נשברתי ורכשתי אותו בשנית למרות ההתנגדות העקרונית והמוסרית שלי למוצרי החברה. החלטתי ברגע האחרון לעשות אחורה פנה ולהיכנס לסניף של אינגלוט, שם פינקו אותי בדוגמית של המייקאפ שאתן רואות בתמונה. כעבור ניסיון של מספר פעמים ראיתי כי טוב והחלטתי לרכוש את המוצר המלא.

המייקאפ מתאים לי באופן מושלם לגוון העור, שזה לכשעצמו מרשים כשמדובר בעור חיוור וחולני כמו שלי. הוא מונח בצורה נפלאה ונטמע בעור ללא סימני מריחה. הטענה היחידה שיש לי כלפיו היא שהוא מתאים בעיקר לעור יבש כנראה וגם על העור המעורב שלי הוא מתחיל להבריק (לא בצורה נוראית) כעבור כמה שעות, מה שאומר שהוא ככל הנראה לא יתאים לי בקיץ. לאינגלוט קיימת גרסא מקבילה של המייקאפ הזה המיועדת לעור מעורב עד שומני, אך כמובן שהיא לא נמצאת במלאי. בעלות עור שומני- התרחקו מהגרסא הזו ספציפית.


NYX full coverage concealer בגוון 02 Fair- אפרופו תחליפים למאק, אני מנסה בנרות למצוא תחליף ראוי לקונסילר הפרולונגוור שלהם, שעשוי ככל הנראה מ-100% טיח כי אין שום דבר שהוא אינו מסוגל לכסות. האם הקונסילר של ניקס הוא התחליף הראוי? לא ממש, לא הייתי ממהרת להגדיר אותו בתור קונסילר בכיסוי מלא, הוא לא ממש מצליח להסתיר פצעונים עד הסוף.

מה שהוא כן מצליח לעשות זה להעניק כיסוי נאה, להתאים בצורה נפלאה לגוון העור ולהיות לחותי מבלי להיות שמנוני מדי. הוא התברג לאחד הקונסילרים החביבים עליי תוך מעט מאוד זמן, אך החיפוש אחר הפרולונגוור בגרסת הדראגסטור הידידותית לבעלי חיים- נמשך.


בורז'ואה Rouge edition בגוון 18 Pretty prune- אני באובססיה לגבי הגוון הזה כבר מספר שבועות ואני חושבת שהוא אחד השזיפים היפים ביותר שנתקלתי בהם. הוא ללא ספק אחד השפתונים האהובים עליי השנה, הן בזכות הצבע (שכמוהו חיפשתי במשך תקופה ארוכה) והן בזכות הפורמולה הלחותית, הנעימה על השפתיים והעמידה יחסית.


Tarte off the cuff blush palette- אני עומדת להכאיב לכן ולהכאיב לכן מאוד, שכן גם אם הייתה לכן דרך להניח את ידיכן על המוצר הנפלא הזה, הרי שהוא אזל כבר בכל מקום אפשרי. את חברתי הטובה שלחתי לחו"ל מצויידת עם רשימה שלמה של מוצרי דראגסטור זולים וחכמים. מחקתי את הרשימה הזו תוך רגע ומלמלתי לה "פלטה...טארט...חייבת", ברגע שנתקלתי בסווטצ'ים של הדבר הנפלא והמנצנץ הזה.

אני מודה, האריזה המנצנת והצמיד קנו אותי וזה היה משחק מכור מראש. למזלי, גם הפלטה עצמה נהדרת והסמקים פיגמנטים ועמידים כמו שרק סמקים של טארט יכולים להיות. ללא ספק אחד המוצרים הכיפיים שנוספו לי למגרת האיפור לאחרונה וגם עם ערך סנטימינטלי חשוב.


Zoya Cynthia- את הלק הזה קיבלתי במתנה ממוכרת פרטית באיביי שממנה הזמנתי מוצר אחר. מעבר לכך שהיה נדיב מאוד מצדה לצרף לק בגודל מלא של זויה להזמנה, מדובר באחד הגוונים החביבים עליי לחורף: כחול מושחר עמוק יחד עם הפורמולה הנהדרת שאופיינית לזויה. כל כך אהבתי את הפשטות ואת העומק של הלק הזה, שלבשתי אותו פעמיים ברצף- תופעה שלא חוזרת על עצמה לעתים קרובות. סווטצ'ים של הלק תוכלו למצוא כאן.

אז אלו היו מועדפי החודש שלי לאחר תקופה של היעדרות, כמו שניתן לראות, החודש היה בסימן של מועדפים פרקטיים יותר. אילו מוצרים אתן אהבתן במהלך נובמבר?

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Template Design By Baby in Heels
Back to Top