יום שישי, 27 בדצמבר 2013

כריסמס שיק בתחנה

אני כבר די מורגלת לכל הירידים האלה של המעצבים ומעצבות, אוהבת אותם מאוד אבל מורגלת. מכירה היטב את כל השטענצים הרגילים וכבר קשה להפתיע אותי ברמת האסתטיקה והארגון. למרות זאת- אתמול הופתעתי.

רק לפני כמה ימים כתבתי לכם כמה חסרה לי אווירת החגים מחו"ל והנה קיבלנו בועת כריסמס מתוקה ומקושטת ביריד החלומות של נתנאלה בתחנה. ניכר שחשבו על הכל עד הפרט האחרון- כל הירידים התקשטו באווירת כריסמס, הייתה עמדה ענקית של עץ אשוח עם מתנות (וכמובן עם סנטה והעוזרת שלו), פסקול של שירי החג ותחושה אמיתית של כיף.


להפתעתי הרבה אתמול גם היה עמוס בצורה יחסית נסבלת, היו דוכנים שההתעניינות מילאה אותם עד אפס מקום, אבל היו גם דוכנים שהאווירה בהם הייתה נינוחה יותר וזה היה נחמד. אני צופה שהיום ומחר יהיה עמוס יותר, כך שאם אתם מצפים ליריד פסטורלי ושקט- זה בהחלט לא יקרה, קחו זאת בחשבון. חשבתי שאמליץ לכם על כמה מעצבים שכדאי לשים לב אליהם ואצרף את מפת היריד, כדי שלא תפספסו את המעצבים האהובים:

ממליצה להציץ בדוכן התכשיטים של Lilla My ושל Strulesidesign שיוצרים גופי תאורה בצורות מקסימות ולכבוד היריד אפילו שיתפו פעולה עם נרקיס שחף המוכשרת. אפרופו נרקיס, היא ללא ספק ה-כוכבת של היריד והיא מוכרת את כל כלי הקרמיקה היפים שלה ב-50% הנחה, מה שמוזיל את העלויות בצורה מגוחכת.

שווה להציץ בדוכן של Irregular trend עם אותיות השבץ- נא והצלחות המאוירות לתליה על הקיר. בדוכן של נתנאלה לכל מי שמחפשת חומרים לפרויקטים של DIY, סקראפ או צנצנות יפות לאחסון, בדוכן של יעל יניב לכל מי שמחפשת רקעים יפים לצילום (יש לי כמה והם מעולים), הדוכן של אילאיל זיו עם פריטי הוינטג' וכלי האמייל היפים, הדוכן של קרן מ-Dreams and wishes עם המוצרים הנהדרים לאירוח ואפייה, Yooletta עם מוצרי נייר משגעים וקולקציה חדשה שכולה במבי, BUBA עם צנצנות מוארות שהן ללא ספק השוס של היריד, את כרמית מ-Babytogo שהפתיעה הפעם עם הרבה מוצרים חדשים ו-Michush המאיירת המוכשרת.

היריד מתקיים גם היום, ה-27.12 ומחר, ה-28.12, בין השעות 09:00-17:00, ממליצה לכם בחום להגיע כמה שיותר מוקדם כדי להימנע מהעומס. אסיים עם עוד כמה תמונות ורגעים מתוך הביקור שלנו אתמול-


תהנו!

תגובה 1:

  1. עזבי סנטה, זה לא דוק מ"בחזרה לעתיד"?
    [יופי של פוסט. מכל בחינה אפשרית]

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top