יום שבת, 16 בנובמבר 2013

סופ"ש של מחשבות אקראיות


את יודעת שזו תקופה לחוצה בחייך, כשיש לך בראש כל מיני רעיונות לפוסטים אבל שום זמן לבצע את זה. תוסיפו לזה את התאורה הבעייתית ואת החושך שיורד מהר- ותקבלו בלוגרית בתרדמת חורף עוד לפני שהוא התחיל בפועל. אך לא עוד! במהלך הסופ"ש הזה היה לי סוף סוף זמן פנוי וגם שמש סלחנית שאיפשרה לי לצלם כמה פוסטים ובעיקר זמן לעסוק בכל מיני דברים רנדומליים בדיוק כמו שאני אוהבת.


שנת 2014 אפילו לא החלה עדיין באופן רשמי, אבל היומן הנפלא של מגזין פרנקי כבר נכנס לפעולה ומאז שהוא נחת אצלי אני משרבטת בו באופן קבוע רשימות. מה בעיקר? מוצרי איפור וספרים שאני רוצה לקנות. תמיד אמרתי שיש לי תחומי עניין רנדומליים.


אפרופו ספרים, אחרי משחקי הכס שנדרשו לי חודשים ארוכים כדי לסיים, רציתי לעבור למשהו קליל, משעשע ונחמד- הספר "בשורות טובות" של ניל גיימן וטרי פראצ'ט הגאון הוא בדיוק מה שקיוויתי לו. מומלץ בחום.


אם תנסו להבין מהי העונה על סמך הציפורניים שלי, תבינו שאני כבר מזמן במוד של חורף. גוונים כהים על סף השחור מעטרים את הציפורניים שלי כבר שבועות, מה שאומר שרק מזג האוויר צריך להתעדכן בנעשה ולהעביר הילוך.

גיליתי את הראיון הזה, שהוא סוג של פורנו לכל דבר ועניין עבורי. ואפרופו בריאן קרנסטון, סוף סוף סיימתי את "ברייקינג באד" המשובחת ועכשיו אני מחפשת דרכים למלא את החלל שנוצר לי בנפש. על הכוונת- Suits, שאמנם לא עשתה רושם מבריק מדי בפיילוט שלה, אבל מצד שני- מי כן מצליחה ליצור רושם טוב בפרקים הראשונים? בינתיים אני נותנת לה צ'אנס.


איזבל מרנט ל-H&M: לא, לא קראתם כאן אפילו פסיק אודות הקולקציה הזו כי הייתי אדישה לה לחלוטין. רק כשמועד ההשקה התקרב ובחנתי את כל הפריטים מקרוב (וירטואלית), הבנתי שארגנו לנו כאן יופי של קולקציה. מה עושים? בתורים אין סיכוי שאני עומדת ואם בפועל לא אצליח לשים את ידיי על אף פריט מהקולקציה- זה לא יהיה אסון, אבל בינתיים אני מנסה לארגן  דרך ממזרית להשיג בכל זאת כמה פריטים שעושים לי עיניים. אם אצליח- כמובן שאדווח לכן.


קולינרית התפריט שלי מורכב לאחרונה מאבוקדו, המון אבוקדו. בסלט, כסנדביץ' או בתור סתם נשנוש- תנו לי קוביות אבוקדו, תוסיפו קצת לימון ומלח ואולי גם כמה פרוסות עגבניה וקיבלתם לובה מרוצה במיוחד. בחיי, עזבו את איזבל מרנט ואת כל השטויות האלה, חוץ מכמה קוביות אבוקדו איני מבקשת דבר.


אני מאזינה בלופים כבר לדיסק החדש של אביתר בנאי, במיוחד אחרי ההופעה המבריקה שלו בזאפה לפני כמה שבועות. את אביתר אני אוהבת כבר שנים, מגיל 17 ליתר דיוק ובהופעה האחרונה שלו התרגשתי כמו ילדה קטנה. 


ואם כבר במחשבות רנדומליות לחלוטין עסקינן, אז הנושא שמעסיק אותי כבר כמה שבועות ברצף זו מסיבה שמתוכננת לסוף החודש, אזור חנוכה, בביתי הקט. גם הפעם זו צפויה להיות מסיבת נושא ואני כבר שוקדת עליה במרץ. לא אגלה לכן את כל הסודות שלי, אבל הנה בכל זאת רמז קטן-


אז איך עבר הסופ"ש שלכן?

2 comments:

  1. אני אוהבת אותך רנדומלית, זה כמו לעקוב אחריך בפייסבוק (צ'ק) רק מושקע יותר.
    אני אוהבת מאוד את ניל גיימן וטרי פראצ'ט כל אחד בנפרד וגם שניהם יחד. ספר נהדר. ואבוקדו גם.

    השבמחק
  2. איך לא אהבת את SUITS? סדרה מבריקה לטעמי ויש בה כמה דמויות מפתח חזקות. מצד שני, את נשאבת חזק לברייקינג באד, ואילו אני התייאשתי ממנה די מהר, ככה שהטעם הטלווזיוני שלנו כנראה כדי שונה :-)

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top