יום שישי, 23 באוגוסט 2013

עיצוב ישראלי

באופן מאוד מפתיע, כותרת הפוסט לא כוללת משחק מילים משעשע ושחוק שקשור במילה מקסי, אלא הוא מתייחס לעובדה שהופכת את הלוק הזה לחביב עליי במיוחד- שלושה מתוך כלל הפריטים בו שייכים למעצבות ישראליות, המעצבות החביבות עליי- מדוזה וג'ול.


על התיק השקוף של מדוזה ריירתי במשך תקופה ארוכה, כמו גם על תיקים שקופים באופן כללי. מאחר שתיקים כאלה מזכירים את סנדלי המדוזה של פעם, כנראה שזה היה שידוך ממש מתבקש לצמד המעצבות ובכל זאת, הופתעתי לטובה כשגיליתי שהן יצרו וריאציה לטרנד ובהמשך אפילו פיתחתי אליו אובססיה של ממש עד שהצלחתי לבסוף להשיג אותו.


החצאית של ג'ול לעומת זאת, הייתה רכישה בלתי מתוכננת בעליל. למעשה, לא ידעתי שאני זקוקה לחצאית מקסי עד שנתקלתי בה ביריד המכירה באלנבי לפני כמה שבועות, אבל היה בה משהו- משהו באורך המושלם, הארוך אך לא הארוך מדי, בצבע הניוד האלגנטי ובחגורת הבד שהצליח לפתות אותי כמו פאם פטאל בבר סליזי וחשוך.


התאספו להם כל הפריטים יחדיו, כולל שרשרת הפונפונים הכחולה של מדוזה, שזו הופעת הבכורה שלה- ויצרו לוק לא לגמרי סטנדרטי עבורי, אך כזה שחיבבתי מאוד. החלטתי להמשיך עם הקו הלא צפוי באמצעות איפור עיניים סגול (ועל כך בפוסט הבא) ותסרוקת צד חצי אסופה והנה, אני מרגישה כמו אינסטגרם לאחר הורדת עדכון חדש- לא מדובר בשינוי משמעותי, אבל בכל זאת, תוקנו כמה באגים ונרשם שיפור עדין.


אני לובשת: גופיה- H&M, חצאית- JUL, שרשרת ותיק- מדוזה, נעליים- ניין ווסט

2 comments:

  1. הרסת אותי עם ההשוואה לאינסגרם ;-) לוק מקסים ורך , מהממת כמו תמיד :)

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top