יום שישי, 24 במאי 2013

מעט צבע טרי לא יזיק

אם בפוסט הקודם המלצתי לכם לצאת מחוץ לגבולות העיר כדי לבלות, אז הפעם יש לי דווקא המלצה אורבנית להפליא עבורכם- יריד "צבע טרי". הפעם מדובר בהמלצה שמוגבלת בזמן ולכן רק הזריזים יספיקו- היריד יתקיים רק מחר וייסגר בשעה 21:00, ברחוב תל גיבורים 48, תל אביב.

יריד "צבע טרי" מוגדר בתור יריד אמנות עכשווית, מה שאומר שאפשר למצוא בו הכל- החל מתיקים ואקססוריז, דרך פריטים מיוחדים לעיצוב הבית ועד ציורים וכל מיני מיצגים אמנותיים של ממש. ברמת העיקרון את כל אחד מהפריטים המוצרים ביריד ניתן גם לרכוש ולחזור איתו הביתה, אלא שכל צלחת שם עולה החל מ-200 שקלים והציורים שם עולים בקלות 60,000 שקלים (לעתים לפני מע"מ, אם לדייק)- כך שהיריד הוא בעיקר מקום שבו אפשר להתרשם ולא לגעת.

כרטיס כניסה עולה 45 שקלים פר אדם, תושבי תל אביב יישלמו 38 שקלים בלבד. כל העסק הזה היה נשמע לי מעט יקר עד שביקרתי שם בפועל וראיתי שאפשר בקלות להעביר שם שעה וחצי מבלי לשים לב, כך שבסך הכל מדובר ביופי של בילוי.

אם אתם חובבי ספרי אמנות, צילום ואופנה, אז דעו שכל הספרים מהז'אנר נמכרים שם ב-25% הנחה ביריד, שזה גם בונוס חביב. ביקרנו במקום עם זוג חברים אחרי ארוחת צהריים טעימה וכך יצא שנהנינו מיום של בילויים וגם לא כאלה שנתקלים בהם כל יום. אשאיר אתכם עם טעימה מהמקום-


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Template Design By Baby in Heels
Back to Top