יום שבת, 26 בינואר 2013

Sergeenko who?

את אוליינה סרגינקו גיליתי כשהעליתי לפני כמה חודשים תמונה אקראית מהרשת ובה מתועדת מישהי שנראית כמו מטריושקה אנושית. כששאלתי מי זו, האישה המופלאה הזו מיד קיבלתי תשובה שמדובר בסרגינקו, מעצבת אופנה רוסית. לא סתם מעצבת אופנה, אלא מעצבת קוטור.

מכאן
כמובן שבשלב הזה סקרנותי גברה וחיפשתי אודותיה מידע ברשת. זו לא הייתה משימה קשה: גיליתי שיש לה מעריצים רבים שהקימו לה בין היתר בלוג ועמוד פייסבוק רשמי ובו קרוב ל-70,000 אוהדים. לא אציף את הפוסט עם תמונות אאטופיטים של סרגינקו, הרי בדיוק למטרה זו נוצר בלוג המעריצים שלה, רק אציין שפרט לתלבושת הראשונה שלה שראיתי ושבתה את לבי- קשה מאוד למצוא נפילות אצל המעצבת והיא תמיד נראית כמו תמצית האלגנטיות והעדינות באישה אחת.

על אהבתי לסרט "ג'אנגו חסר מעצורים" כבר סיפרתי לכם בפוסט הקודם. מה הקשר בין השניים? תמיד אני מוצאת שסרטים שאני אוהבת, ממשיכים ללוות אותי גם הרבה אחרי הקרנת הסרט. כך גם היה כשראיתי את תצוגת הקוטור של סרגינקו לאביב 2013: הייתי משוכנעת שהיא מעוצבת בהשראת אותה תקופה שבה התרחשה עלילת הסרט (סוף המאה ה-19). רק כשהתחלתי לקרוא את התקציר וגיליתי שהפסקול של ג'אנגו אכן ליווה גם את התצוגה, הבנתי שאני לא הוזה ובאמת קיים קשר בין השניים.

כל התמונות מכאן

בתור מישהי שכבר לא ממש טורחת לעקוב אחרי תצוגות וקולקציות, אין ספק שהדגם המדהים עם חצאית היוטה ייחרט אצלי בזכרון למשך תקופה ארוכה. אם זו לא הייתה תצוגת אופנה מן המניין, כל הדגמים כאן היו יכולים בקלות לשרת את אחד הסרטים התקופתיים שיצאו לאחרונה לקולנוע.

ובכל זאת, אני וסירגינקו לא נהיה סיפור אהבה לעולם. מדוע?


היא אמנם מעצבת בחסד, אבל הלב איפה?

2 comments:

  1. אני עוקבת אחריה, היא משהו. כל אאוטפיט שלה זאת יצירה, גם הקולקציות שלה, זו והקודמת מעוררות השראה. פוסט נהדר!

    השבמחק
  2. היא אלילה בעיניי, למרות כל הושעלים שהיא לובשת. היא בהחלט דוגמה לאישה שלובשת את הבגדים והם לא לובשים אותה.
    מה שכן, לא מחבבת את הלוק שלה לאחרונה עם הבלונד והפנים שנהייות פלסטיות יותר ויותר.

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top