יום שני, 6 בדצמבר 2010

הזדמנות שניהמעט מאוד חסד היה בחג האחרון, אם בכלל, שלא לדבר על ניסים של ממש. נקודת האור היחידה בחג הזה, למעט הסופגניות הטעימות שאכלתי בתחילתו, כשעוד היה לגיטימי להתעסק בסופגניות ובספירת קלוריות, הוא מוקי.
לאחר שהתבררו מימדי האסון העצום הזה, החלטתי לעשות מעשה, גם אם הוא לא קשור ישירות לאירוע עצמו, ולהציל נפש טהורה שנמקה לה בתוך כלוב, מבלי שתחווה אהבה אמיתית מצד בני האדם.


את מוקי הכרתי באמצעות אסנת, פעילה למען זכויות בעלי חיים ואישה מדהימה, אשר פועלת באופן עצמאי בשטח ההפקר, באר שבע, ומחלצת על בסיס שבועי עוד ועוד כלבים נטושים. מוקי הגיע להסגר בדימונה ונרקב שם כארבעה חודשים. כוונתי המקורית הייתה לשמש אומנה לגור צעיר יותר ממנו, שסיכויו לשרוד בכלוב נמוכים מאוד, אך התברר כי הגורים הקטנים בהסגר כבר חולים ונמצאים בטיפול, ועל כן מוקי היה זה שקיבל את כרטיס הכניסה שלו לחיים חדשים.
אסנת נסעה עד אליי באוטובוס מבאר שבע, וברגע שירד גור הכלבים הבהיר מזרועותיה הופתעתי לגלות עד כמה הוא יפה וכמה הוא שונה מאותה תמונה שנשלחה אליי לנייד כמה שעות קודם לכן, שבה הוא נראה עגמומי ומדוכדך מאחורי הסורגים. מוקי התברר כגור אנרגטי ומלא חיים, ונדמה שבדיוק כמו שרי, גם הוא מכיר תודה וחג מסביבי באשר אלך. לצרכים הוא עדיין לא מחונך מטבע הדברים, אבל בטיולים הוא מתנהג למופת, עד לרמה שבה אני מסוגלת לטייל עם שלושת הכלבים במקביל ולהנות מהחוויה.שעות התלבטתי כיצד אקרא לכלב שאיש לא טרח להתייחס אליו במשך חצי שנה. לבסוף החלטתי שאדע את שמו ברגע שאראה אותו במציאות. כשנפגשנו, היה לי ברור שהוא 'מוקי', למרות שקשה לי לשים את האצבע בדיוק על הסיבה. הוא פשוט מוקי, בדיוק כפי ששרי הייתה שרי מהרגע הראשון שבו ראיתי אותה.במהלך השבוע הקרוב, מוקי יהיה במעקב כדי לוודא שהוא בריא ולא נדבק חלילה במחלות במהלך שהותו בהסגר. מדובר בגור בן כחצי שנה, מסוג קורגי מעורב, בגודל בינוני. מוקי קיבל זריקת משושה ראשונה וחיסון כלבת, ובכוונתי להשלים את סל האימוץ ואת הסירוס שלו (ושל פרדי) בטרם אמסור אותו לאימוץ. עלות סל האימוץ תהיה מסובסדת עבור מי שיאמץ אותו, הודות לעזרתה המופלאה של אסנת.


במידה ואתם רוצים לברר פרטים נוספים אודות מוקי, או שוקלים לאמץ אותו, אנא פנו אליי במייל: luba891@gmail.com
אשמח אם תוכלו בנוסף לעזור לי עם מאמצי ההפצה והשיתוף.

5 תגובות:

 1. לובה את פשוט מלאך ואת מרגשת אותי מחדש בכל פעם. הלוואי שיכולתי לאמץ את היצור המשגע הזה וכולי תקווה שיהיו עוד אנשים שחושבים כמוני וכן יוכלו לאמץ אותו. 'כל הכבוד' זה פשוט אנדרסטייטמנט במקרה שלך.

  השבמחק
 2. תוכלי לפרט על המבצע של אסוס לרגל הכריסמס? וכיצד מקבלים את ההטבה?? מעולם לא קניתי באסוס עדיין אז אשמח אם תוכלי להסביר לי על ההרשמה והאם משלמים דרך פייפאל וכל מה שקשור בעניין התשלום...

  אני חייבת לציין שבשיטוטי בארכיון וגם כיום, את מיחצנת את אסוס מצוין ולדעתי הם צריכים לתת לך אחוזים!!:))

  תודה וחג שמח ומלא בדברים טעימים נוטפי שמן!!:))

  השבמחק
 3. לובה, את מדהימה והלוואי שהחמודון הזה ימצא בית מהר. אשתף בפייסבוק.

  השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top