יום שישי, 8 באוקטובר 2010

להיות סילביה פלאת'

צליל ביקשה את עזרתי בפרויקט שהכינה בלימודים, ובמסגרתו התבקשה לבחור דמות אהובה ולהעביר את מהותה בתמונה. הדמות שנבחרה היתה דמותה המסקרנת של סילביה פלאת', ובהיעדר תנור ראוי אלא רק טוסטר אובן, ניסינו לבדוק איך אפשר להעביר מהות של דמות כראוי באמצעות תמונה אחת בלבד.


הבחירה בי ובמלתחת הוינטג' שלי היתה טבעית כנראה, שכן כלפי חוץ פלאת' היתה הרעיה הפרברית המושלמת, ושום דבר לא היווה אינדיקציה לסערות הפנימיות שלה. גם רקע הסלון המיושן שלי התאים הפעם לאווירה ובזכות הטאץ' הסופי של העריכה, שעברה תחת ידיה המוכשרות של צליל, קיבלנו את מראה הפיפטיז הנחשק.


הצילומים ארכו כמה דקות בסך הכל, הצלחנו לתפוס את התמונה המבוקשת מהר מאוד. אהבתי את הקונטרסט בין הדמות המתוקתקת והרגועה למראה לבין הקשקושים האימפולסיביים שממחישים עד כמה מסובכת היא היתה בדיוק.

5 תגובות:

  1. באמת מקסים ומיוחד. כיף לראות סוף סוף אותך, ולא כלמיני דוגמניות כחושות. ובכלל- השיער האסוף מאוד הולם אותך. בד"כ את עם פזור, נכון?

    השבמחק
  2. Vanitygirl- תודה!
    מרג'ורי- באמת נעלמתי לאחרונה. השיער האסוף היה סוג של מאסט בצילומים כי סילביה פלאת' היתה בלונדינית במקור, ובסופו של דבר זה יצא ממילא הרבה יותר אצילי ומתאים. ביום יום שלי אני עם שיער אסוף 99% מהזמן, אז כשאני סוף סוף יוצאת או מצטלמת אני מעדיפה לפזר אותו :)

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top