יום ראשון, 8 באוגוסט 2010

לקים לסוף הקיץ

הלק שמעטר את הציפורניים שלי נכון ליומיים האחרונים הוא Color club- Wild at heart. לק ששורד אצלי כמה ימים לפני שאני מסירה אותו מוכרח להיות לק מיוחד, מהסוג שלא משעמם אותי מדי אחרי יום אחד וזה גם אומר משהו לגבי העמידות והאיכות שלו.

(מכאן)

מרחוק הלק הזה נראה סגול רגיל ורק כשבוחנים אותו מקרוב, במיוחד בתנאי תאורה מסוימים, מגלים פורמולת ניצנוצאז' דחוסה וצבעונית, על גבול ההולוגרפית.
אני מגדירה אותו כ'לק לסוף הקיץ' כי הוא לא קורלי, פסטלי או עליז מה שמראש פוסל את היותו לק קייצי ומצד שני, הנצנוצים שבו הופכים אותו לקליל בעיניי ולכן הוא גם לא לק חורפי באופן מובהק. לק מושלם לתקופת ביניים, כשעדיין לא נמאס לגמרי מכל הגוונים הקורליים היפים ומצד שני גם יש חשק למשהו פחות פשוט ובנאלי ויותר מתוחכם.

(מכאן)

הפורמולה של הלק נהדרת- מריחה נוחה, שתי שכבות, ייבוש מהיר ואפשר לצאת לדרך. הלק הוא חלק מתוך הקולקציה של קולור קלאב שנושאת את שמו ועכשיו אני שוקלת להזמין ממנה לקים נוספים לאור החוויה החיובית עם הגוון הזה.
אחרי שניסיתי בימים האחרונים כמה לקים עם מריחה בעייתית (ה-Classic Camel החדש של צ'יינה גלייז שהיה פשוט מזעזע באיכותו וה- Lapis of luxury של Essie שהיה מלא בועות), נחמד לגלות לק נוח, עמיד ויפיפה.


(מכאן)

מרבית קולקציות החגים של חברות הלקים הגדולות מאוד מסקרנות אותי ואני מצפה להשקתן אבל אם יש סדרת לקים שאני ממש מצפה לה הרי זו הסדרה הדו-כרומטית של מאק שעומדת לצאת כחלק מקולקציית הנבלים אי שם באוקטובר.
האמצעי אמנם דומה בצורה מחשידה ללק של נובאר ועכשיו שהתרגלתי אליו ולמדתי לאהוב אותו- אני בשלה להתמודדות עם לקים משונים נוספים.
Bring it on!

2 comments:

  1. מאוד אוהבת את Wild at heart! גם אני מחכה כבר למאק, אם כי היו לי לא מעט אכזבות בתחום הדואוכרומים. אבל נחיה ונראה...

    השבמחק
  2. מהתמונה האחרונה ששמת , שיש בה את שלושת הצבעים של הלק, אהבתי במיוחד את הורוד.. כן אני די מכורה לצבעים הקורליי'ם והקיטשיים האלו שציי'נת .. אז אם כבר אז כבר.

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top