יום שלישי, 23 במרץ 2010

איזה כיף שבא אביב?

לראשונה בחיי היה לי מאוד קשה להיפרד מהחורף. תמיד הייתי ילדת קיץ אבל כנראה שהקיץ האחרון בדירה עשה את שלו והמחשבה על החום המחניק פתאום עושה לי רע.
התקשיתי כל כך להיפרד מהחורף ששכחתי עד כמה אהבתי את האביב. אני זוכרת שאהבתי את התקופה הזו בשנה כבר מהילדות: ראשית כל, האביב סימן עבורי את תקופת היום הולדת ואת חופשת פסח. אני זוכרת זכרונות מאוד ברורים מהתקופה הזו כשהייתי קמה ליום של חופש והיתה תחושה נעימה ושונה באוויר, כמו זו שמרגישים כשמטיילים בחו"ל למשל. אני גם זוכרת את הסרטים המצויירים בטלוויזיה, את הריח של הנקיון והמראה של החלונות המבריקים ואת אמא שנהנתה מהחופש יחד איתי.
השנים חלפו ולמרות שהיום אני אוהבת את פסח בעיקר כי נתן בהדממה והחג מעסיק אותי בעיקר במובנים פרקטיים כמו: אצל מי חוגגים את ליל הסדר? מה מביאים? מה לובשים? אני משערת שמשהו באהבה התמימה לתקופה הזו עדיין נשאר בי וכנראה שגם ההתרגשות הקלה מיום ההולדת עדיין שם.

ולעניין אחר- אתמול קיבלתי טלפון ממנהלת בשירות הלקוחות של איל מקיאג'. השיחה היתה קצרה ועניינית: נעשה יישור קו לגבי חווית השירות שלי והוסבר לי שהעניין יועבר לטיפול בסניף שבו קיבלתי את השירות הלקוי.
בנוסף אמורה להישלח אליי הזמנה לחוויה מתקנת באותו סניף של איל מקיאג'.
אני לא בטוחה שאנצל את ההזמנה אבל אני בהחלט מקווה לא להיתקל שוב בשירות כזה בענף הקוסמטיקה ובאיל מקיאג' בפרט.
אני לא יכולה לומר שסיימתי את השיחה בתחושה טובה מאוד בגלל שהיא כאמור התנהלה בצורה מאוד קורקטית אבל אני מסתפקת בידיעה שלא נפלתי על אוזניים ערלות ושהנושא הועבר לטיפול.
כשהעליתי לדיון את הפידבקים שקיבלתי מכן לאותו פוסט קיבלתי את התגובה הבאה: "חווית הקניה היא לעתים מאוד סובייקטיבית ולכן קשה לדעת איך באמת התנהל השירות והאם בוצע משהו לא תקין".

ולסיום- תיראו אושר אמיתי מהו: הכלבים משתוללים כשאבא גיבור חוזר הביתה (וזה עוד ביום חלש כשהם עייפים)-

2 comments:

  1. I think the brown skirt looks absolutely gorgeous!

    השבמחק
  2. Ariella- thanks! the skirt is up for sale, too bad it's big for me!

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top