יום שני, 1 בפברואר 2010

הכה את הסלב- גרסת פרסי הגראמי

טקס הגראמי התקיים אתמול ובעוד שבפרסי קולנוע וטלוויזיה יש ציפיה שכל הכוכבות יראו מכובדות ואלגנטיות- כשזה נוגע לפרסי המוסיקה קשה לדעת איך רובן יתלבשו.
השילוב בין שמלות אלגנטיות לבין שמלות 'מסיבתיות' יותר מבטיח תוצאה פחות הומוגנית לעין מאשר רוב השטיחים האדומים שאנחנו כבר רגילים להם, אבל גם תוצאה מעניינת יותר (הרי תמיד אפשר לסמוך על ג'ניפר לופז שתעשה בושות).


ריהאנה שבדרך כלל מתקשה להיפרד מהספייקים והניטים שלה, הפתיעה הפעם והלכה על מראה מלאכי כמעט עם שמלה מליין הקוטור של אלי סאב לשנת 2009, יחד עם איפור ושיער תואמים. היא מקבלת ממני Thumbs up ולו רק על ההפתעה (אם כי גם השמלה אלוהית כמובן).

מיילי סיירוס סוף סוף נראית הולמת יחסית לגילה בשמלה הזו של הרב לז'ר (כנראה שזה נעשה כדי לגרום למאמא סיירוס להיראות צעירה יותר בהתאמה). היא מקבלת Thumbs up וד"ש לבוטוקוס של אמא.


מאוד מעיקה עליי המחשבה שאני צריכה לסבול את ניקול קידמן גם בפרסי המוסיקה וגם בפרסי הטלוויזיה והקולנוע, עכשיו שהיא נשואה למוסיקאי. יאמר לזכותה כי הפעם לא הצלחתי לשנוא לגמרי את השמלה שהיא לבשה (של פראדה), למרות שהרקורד שלה בתקופה האחרונה העיד שהיא מצליחה לעשות שם רע לכל מעצב שאת שמלותיו היא לובשת. היא מקבלת so so כי זו בכל זאת שמלה לא מעניינת וכי לא ברור לי מה פשר השובל, אולי השמלה מנסה לברוח ממנה?


לא חסכו את זה ממני אז אני לא אחסוך את זה מכם. פינק בהופעה קשה לצפייה- אם יש ילדים קטנים מול המסך, אנא הרחיקו אותם. Holy crap נוצר בשביל לתאר תלבושות כאלה בדיוק.


ביונסה ופיגורת הברזל שלה נראית אלוהית בשמלה הזו של סטפן רולנד והיא מקבלת Thumbs up גדול.


לא אהבתי את השמלה הזו של זאק פוזן ולא אהבתי אותה על קייטי פרי. היא מנצנצת מדי (ואני בכלל לא ידעתי שיש מונח כזה 'מנצנץ מדי' בלקסיקון שלי) ולא מחמיאה לה. מה נסגר עם תיק הקלאץ' הזה של ג'ודית לייבר? הוא בצורת פיל למען השם! כאילו שהאאוטפיט הזה לא מנצנץ מספיק, החליטה לה הפרי לחבר אליו קלאץ' שכולו מעוטר קריסטלים צבעוניים בצורת פיל! היא מקבלת Holy crap בגלל התוספת של הפיל ששבר את גב הגמל (לג'ודית לייבר יש גם תיקים בצורת גמל, למקרה שדאגתם).

ליה מישל בשמלה נייבי מדהימה ביותר של רומונה קווזה מראה איך עושים גלאם במעט רעש. Thumbs up!

רק ליידי גאגא יכולה להוריד את השמלה הזו ממסלול הקוטור של ארמני שהסתיים לפני דקה בערך:


ולגרום לארמני לטרוח ולהכין עבורה במיוחד את הדבר המופלא הזה:


ובכך להפוך אותה לכוכבת של הערב. היא מקבלת Thumbs up וגם השתחוות קטנה, כי בכל זאת- גאגא יש רק אחת.


כאילו ששמלות לא סימטריות לא עושות לי מספיק רע על הלב, בחרה ג'ניפר לופז לצאת מהבית עם חצי שמלה וחצי חליפה חללית ולעשות לורסצ'ה הרבה בושות. היא מקבלת Holy crap (עבדה עבורו קשה, בכל זאת).


שימו לב למבט המבוהל ואחוז האמוק של הבחור שבריטני מחזיקה עמו ידיים וזה כבר יסביר לכם הכל. Holy crap, יש צורך להוסיף מדוע?


אני בדילמה לגבי השמלה הזו של קאופמן פרנקו שעל טיילור סוויפט. מצד אחד הצבע מאוד יפה, וסוויפט הרי אוהבת לנצנץ וזה גם מחמיא לה. מצד שני, אני לא מסתדרת עם החלק העליון של השמלה, הוא לא מחמיא בעיניי ולכן היא מקבלת רק so so.


הו, פינק לבושה! לא הצלחתי לפענח של מי השמלה שלה ולמרות שיש בה ללא ספק משהו מרשים, גם יש בה כמה אלמנטים יותר מדי: הצבעים המתחלפים, הבד המבריק, השכבות, האבנים- קצת טו מאץ' אבל בהתחשב בעובדה שעל הבמה היא עלתה כמעט ערומה- היא מקבלת Thumbs up בכל זאת.לא הצלחתי להתחבר לשמלה הזו של ג'ורג'ס צאקרה שמונחת על קארי אנדרווד, בעיקר בגלל העיטורים הלא מובנים על החזה. הרי זו שמלה שקטה יחסית בגזרה פשוטה, ולכן היה מקום להפוך את העיטורים האלה למשהו הרמוני יותר.
גם לא הצלחתי להתחבר לתסרוקת של אנדרווד, שנתפסת כתסרוקת די מיושנת לטעמי. היא מקבלת רק so so.

ולסיום- התמונות הבאות נלקחו מטקס אחר שבו דיאן קרוגר קיבלה פרס על השחקנית הבינלאומית הטובה ביותר. למרות שהתמונות לא שייכות לטקס הגראמי ולמרות ש-just jared הקמצן לא הסכים לגלות גם הפעם למי שייכת השמלה שקרוגר לובשת, רציתי שתראו כמה הבחירות שלה מעולות בזמן האחרון:כל התמונות כאמור נלקחו מ-just jared.

נ.ב- אם כבר הזכרתי קוטור, תנו הצצה בכתבה החדשה שלי בנענע, שבה סיקרתי את שבוע הקוטור.
את הכתבה תוכלו למצוא כאן


3 תגובות:

 1. מסקנות:
  1)גאגא כזאת ליידי :) NOT
  אבל היא מלכה, אין ספק.

  2)אמא-סיירוס מפחידה את השועלים

  3)ו-אני מתה על ביונסה.

  חוץ מזה, אני גם מתה על סקירות שטיחים אדומים. ישר כוח! חזקי ואמצי! :P

  השבמחק
 2. מסכימה איתך כמעט בהכול- במיוחד לכך שהתסרוקת של קארי אנרווד באמת מבגרת אותה :))
  אבל אהבתי את השמלה של פינק (לא השקופה),והשמלה של מיילי סיירוס משעממת בעיני. ולא אהבתי את השמלה של בינסה, היא מרחיבה אותה יותר ממה שהיא באמת.
  אבל בסה"כ סקירה מעולה!

  השבמחק
 3. תודה ליידיז, שמחה שאהבתן!

  השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top